Перейти до змісту

Бесславным убюткам


Recommended Posts

да-да, это особенно важно :lol2:

учитывая то, что убюточная власть или тупо не знает, что ей делать, или целенаправленно сливает страну Хуйлу

отакэ

Дужче, ніж твоя ублюдочная власть її вже злила - більше ніхто не зможе. Просихай синячок.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Остання відповідь

у нее все хреновые и каждого она обличит и скажет, как ему жыть.

и будет продолжать орать "віхадітє на улєцу!", не поднимая сопственную жопь от компа.

потрясающий экземпляр, ненавидящий всех и вся.

 

 

*щяс начьнеццо на стопиццот странитс*   :gigi:   :corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у нее все хреновые и каждого она обличит и скажет, как ему жыть.

и будет продолжать орать "віхадітє на улєцу!", не поднимая сопственную жопь от компа.

потрясающий экземпляр, ненавидящий всех и вся.

 

 

*щяс начьнеццо на стопиццот странитс*   :gigi:   :corn:

Лєса, ти чого настільки ненавидиш країну, в якій живеш? А якщо не живеш, то тим більше навіщо ти сереш їй на голову?

 

Писи. Якщо ти не почнеш, то не почнецця. Тебе ніколи ніхто першим не чіпав у плані обхаркування опонента.

 

ПиПиСи. Лєса іде лєсом. :D  Хоче нах, хоче так - то нікого не цікавить, як і, власне, сама лєса, яка скаче за мною у кожній гільці. І звідки тіке такі 3,14протівні беруться на голову бідної України, які замість їй допомогти, топлять її у своєму харкотинні? Не розумію.

Link to comment
Share on other sites

Дужче, ніж твоя ублюдочная власть її вже злила - більше ніхто не зможе. Просихай синячок.

 

т.е. по сути ответить нечего?

Признаешь, что БЮТ подал заявку на участие в конкурсе "кто больше и дальше сольет Украину"?

ok

Link to comment
Share on other sites

т.е. по сути ответить нечего?

Признаешь, что БЮТ подал заявку на участие в конкурсе "кто больше и дальше сольет Украину"?

ok

1. Не треба за мене відповідати і нав*язувати мені свої мантри.

2. Ніхто інший ніяких заявок ще не подавав, а от твої пердони із комуняками вже той твій конкурс із одним учасником вже давно  виграли і першість нікому не збираються віддавати. Адже саме ВОНИ спонсорують зараз бузіння, саме вони кидають заклики щоб путлер увів свої війська, тому не варто оббріхувать того, хто хоч якийсь чинить опір бандюкам.

3. Замість гавкання краще б допомогли боротися із русофашисто, а не ви сцикливо втікли з України і звідти, з-за бугра вчите нас жить. Хочеш допомогти - допомагай, не хочеш - не заважай.

 

Зараз треба владі:

- оголосити мораторій на 5 днів на будь-які активі наступальні дії - до кінця закінчення строку, відведеного 4-стороннім меморандумом для виконання путлером покладених на нього зобов*язань;

 

пересічним громадянам:

- виходити на Майдани своїх міст - жителям південно-східних областей - ОБОВ*ЯЗКОВО, бо лік вже йде не на дні, а на години із таким бикуванням Путлера, і своїми мирними мітингами показувати і владі, і Путлеру, і всьому світові, що тих, хто не хоче в підарасію, багато - набагато більше ніж сепараторів. І робити це по можливості щодня.

 

 

Але якщо вам аби тільки погавкати на Україну з Ліссабону, то вас це все не стосується - ви можете відпочивати і це найкраще, що ви можете зробити для України - просто не заважайте.

Link to comment
Share on other sites

Аххрєнєть!!! Непоганий спосіб набивання постів знайшла собі сюся-пуся, а головне - все законно!! А потім буде варнякать, що політичнішого фупчега за неї на всьому фупі немає, бо вона набиває за 14,5 годин по 73 повідомлення, а то шо з них майже половина - то срання мені на голову з якогось дива - то ж нікому воно не скаже. :weep:  Таке враження, шо цій цьоткі більше немає про що тут писати, то вона вирішила на мені попеарицця. Про політику писать не пробувало?

 

http://fupogolic.com/index.php?app=forums&module=extras&section=stats

Link to comment
Share on other sites

2. Ніхто інший ніяких заявок ще не подавав, а от твої пердони із комуняками вже той твій конкурс із одним учасником вже давно  виграли і першість нікому не збираються віддавати.

 

 Схули они "мои"?....

 

А что касается "не заважайте", то бютовское кодло у руля именно этим и занимается :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Интересная дискуссия. Несогласных с текстом в стартпосте: послали на хуй, обсудили их некасающееся этого форума прошлое, заклеймили ебанутыми. Я даже не знаю, почему именно юлеверов называют сектой? Пусть наивные и какието немного малахольные, знакомые мне юльки, по крайней мере, не изменяли своим принципам. Чем они хуже невнятных форумных хамок обоих полов, общающихся с помощью междометий и смайликов? Как научиться обсуждать предметы, а не субъектов и участников споров?
Link to comment
Share on other sites

Интересная дискуссия. Несогласных с текстом в стартпосте: послали на хуй, обсудили их некасающееся этого форума прошлое, заклеймили ебанутыми. Я даже не знаю, почему именно юлеверов называют сектой? Пусть наивные и какието немного малахольные, знакомые мне юльки, по крайней мере, не изменяли своим принципам. Чем они хуже невнятных форумных хамок обоих полов, общающихся с помощью междометий и смайликов? Как научиться обсуждать предметы, а не субъектов и участников споров?

Можете підтвердити цитатою, що всіх незгідних зі стартовим постом послали?

Я переглянув перші дві сторінки і не помітив, щоб когось посилали. В тому числі й Вас наче не посилали, хоча Ви на другій сторінці свою незгоду висловили. Я зі Стіві не погоджувався до речі теж.

 

Ну а шизануту Букашку/Коровку/Божену таки послали, але то окремий випадок. Її навіть юльки модератори Дурдому посилали років 3-4 тому , це при тому, що юлькам в Дурці дозволено ВСЕ :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Интересная дискуссия. Несогласных с текстом в стартпосте: послали на хуй, обсудили их некасающееся этого форума прошлое, заклеймили ебанутыми. Я даже не знаю, почему именно юлеверов называют сектой? Пусть наивные и какието немного малахольные, знакомые мне юльки, по крайней мере, не изменяли своим принципам. Чем они хуже невнятных форумных хамок обоих полов, общающихся с помощью междометий и смайликов? Как научиться обсуждать предметы, а не субъектов и участников споров?

 

а вы перечитайте ветку есчо раз и заметьте- кто первый перешол на личности

Link to comment
Share on other sites

 

ух ты.  А вы говорите.  От какая польза от дрыщеведок!  Я от вдохновленный рекламой бордера зашел и ознакомился с таким вдохновенным допысом.

Пральна человек говорит.  С оговоркаме но поддерживаю

Link to comment
Share on other sites

Ёбаные пидарасы, кретины и недоумки. Вы собираетесь мозг включать хоть иногда, хотя бы в катастрофических ситуациях?

 А вы свою землю, доставшуюся от героических предков, раздаёте и разбрасываете. 

С первым не буду спорить, но! "доставшуюся от героических предков,"

 

Можно отсюда поподробнее? Я так понимаю, в результате блестящих побед украинской армии? Очень интересно каких?

 

Потому что, ИМХО, земли нашару доставшиеся с независимостью впридачу, ценности особой не представляют.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...