Перейти до змісту

Газовая война на пороге?


Olegik

Recommended Posts

Хе-хе, "а дэ морэ?" пронозирован как испорченные часы. :)

Еще летом 2008 года Миллер обещал "газ па тыще", Путлер патякал про создание газового ОПЕКа, ГП купил терминалы для экспорта сжиженного газа в США и даже открыл контору Gasprom USA, а Тимоха оказывается виновата что не пред видела сланцевой революции и радикальных изменений на газовом рынке.

 

Ну на то он и "а дэ морэ?" :D

 

 

Сланцева революція взагалі-то ще в 2006-му почалася. І те що Юлія Володимирівна, професіонал в газовій індустрії, не змогла передбачити її наслідки безумовно свідчить про неї як аматора і людину на загал не компетентну.

 

Хотів би принагідно виправити ще одну твою неточність:

 

Ти наполегливо кажеш що європейці виграли арбітражні суди через зміну у ринкових умовах. Наскільки я знаю це не вірно. Арбітражі були виграні через зрив газпромом постачання в січні. Грубо кажучи газпром притисли погрозою штрафів, а аж ніяк не розмірковуваннями про фундаментальні зрушення в структурі ринка

Link to comment
Share on other sites

Пруфлинк на фантазии от "а дэ морэ" даже не спрашиваю.

И сказка про начало сланцевой революции в 2006 году расмешила. Хотя бы посмотрел цены на газ в Штатах в том же 2009 году. На обещания от газового специалиста Миллера про газ па тыще сам найдешь?

Link to comment
Share on other sites

B-) При цьому від опонента вимагаються посилання на конкретні документи :tu:

Так тримати outsider :gigi:

 

Ну я уже привык к его методу ведения дискуссии.

Его ни IndexMundi ни пресс-релизы фирмы ни результаты арбитража в Вене ни статьи в ведущих бизнес экономических изданиях "НЕ ВРАЖАЮТЬ" - вынь и полож контракт который является коммерческой тайной.

Но к себе этот критерий он применить не хочет

Link to comment
Share on other sites

Пруфлинк на фантазии от "а дэ морэ" даже не спрашиваю.

И сказка про начало сланцевой революции в 2006 году расмешила. Хотя бы посмотрел цены на газ в Штатах в том же 2009 году. На обещания от газового специалиста Миллера про газ па тыще сам найдешь?

 

Фантазії це у тебе колего. Ти упевнено говориш про речі яки в очі не бачив. Європейські газові контракти, рішення арбітражних судів, ціни на газ... і так далі.

Я висловлююсь тільки з приводу того що знаю точно особисто, або можу документально підтвердити. Про характер позовів до газпрому я знаю особисто.

Link to comment
Share on other sites

Неужели заплатили? Вроде говорили, что ни копейки не заплатим, только суд!

Вот что страпон животворящий делает! Кролика вызвали в германию и наказали , как наказывают в немецких фильмах...

А как дышали...

Подпишут 375 и будут говорить , что победа.

Условие бери или плати уберут, но добавят почасовой график с штрафами. Как в европе.

Я большой ящик попкорна купил. ))

Link to comment
Share on other sites

Ну я уже привык к его методу ведения дискуссии.

Его ни IndexMundi ни пресс-релизы фирмы ни результаты арбитража в Вене ни статьи в ведущих бизнес экономических изданиях "НЕ ВРАЖАЮТЬ" - вынь и полож контракт который является коммерческой тайной.

Но к себе этот критерий он применить не хочет

 

 

І в чергове дискусія підмінюється атаками на співрозмовника. Добре що хоч фірмове хамство якось притихло.

Link to comment
Share on other sites

Фантазії це у тебе колего. Ти упевнено говориш про речі яки в очі не бачив. Європейські газові контракти, рішення арбітражних судів, ціни на газ... і так далі.

Я висловлююсь тільки з приводу того що знаю точно особисто, або можу документально підтвердити. Про характер позовів до газпрому я знаю особисто.

Асабиста! Миллер асабиста уведомил аутсидора про характер позовив... :D

Бреше як кацап. Хотя почему собственно говоря як :)

Link to comment
Share on other sites

Асабиста! Миллер асабиста уведомил аутсидора про характер позовив... :D

Бреше як кацап. Хотя почему собственно говоря як :)

 

Причому тут Міллер. Колега з юридичного відділа Халібертона.

Link to comment
Share on other sites

я не розумію, чому РФ не можна поставити перед фактом- або газ Україні за ринковою вартістю, або Криму відрубається газ, електрика та вода

Якщо Росія хоче продавати Криму газ та бензин за внутрішніми російськими цінами, то на кордоні України з Росії вони мають бути дешевшими, ніж у РФ. Бо ціна в Криму, якщо цей товар поставляється територією України, має дорівнювати ціні на кордоні плюс собівартість транспорту, плюс прибуток української газотранспортної системи

Link to comment
Share on other sites

Газ для крыма добывается в крыму. Летом добыча больше потребления, но есть пхг.

Ээ будет продаваться по мировым ценам, которые иногда ниже внутренних.

Бензин - товар рыночный.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Колега з юридичного відділа Халібертона

 

Якщо мотиви зливу ГП перед партнерами з ЄС і були частково через зрив поставок в січні'09, то юридично цілком вистачило обгрунтувань викладених у прес-релізах. Немає сумнівів, що задкування ГП зараз має різні причини, але задекларовані будуть ті ж самі юридичні підстави - нема чим обгрунтовувати відмову скидати ціну, бо контракт того вимагає! Не заздрю Пєтє. Зараз Стокгольм був би найкращим рішенням, де було б реальним отримати ціну ЄС мінус транспортне плече. Але він на це не здатний. А була б Юля - рвала б і метала! І домоглася б, може і без арбітражу, але тих самих цифірь, а не 375.

Link to comment
Share on other sites

Якщо мотиви зливу ГП перед партнерами з ЄС і були частково через зрив поставок в січні'09, то юридично цілком вистачило обгрунтувань викладених у прес-релізах. Немає сумнівів, що задкування ГП зараз має різні причини, але задекларовані будуть ті ж самі юридичні підстави - нема чим обгрунтовувати відмову скидати ціну, бо контракт того вимагає! Не заздрю Пєтє. Зараз Стокгольм був би найкращим рішенням, де було б реальним отримати ціну ЄС мінус транспортне плече. Але він на це не здатний. А була б Юля - рвала б і метала! І домоглася б, може і без арбітражу, але тих самих цифірь, а не 375.

так вона вже домоглася тих самих цифірь... які зараз визано непідйомними для економіки :D

Link to comment
Share on other sites

я не розумію, чому РФ не можна поставити перед фактом- або газ Україні за ринковою вартістю, або Криму відрубається газ, електрика та вода

Якщо Росія хоче продавати Криму газ та бензин за внутрішніми російськими цінами, то на кордоні України з Росії вони мають бути дешевшими, ніж у РФ. Бо ціна в Криму, якщо цей товар поставляється територією України, має дорівнювати ціні на кордоні плюс собівартість транспорту, плюс прибуток української газотранспортної системи

 

Це і доведеться робити. Вода в Крим мусить коштувати рівно стільки скільки російський газ. Доки діє нинішній легендарний контракт

Link to comment
Share on other sites

Якщо мотиви зливу ГП перед партнерами з ЄС і були частково через зрив поставок в січні'09, то юридично цілком вистачило обгрунтувань викладених у прес-релізах. Немає сумнівів, що задкування ГП зараз має різні причини, але задекларовані будуть ті ж самі юридичні підстави - нема чим обгрунтовувати відмову скидати ціну, бо контракт того вимагає! Не заздрю Пєтє. Зараз Стокгольм був би найкращим рішенням, де було б реальним отримати ціну ЄС мінус транспортне плече. Але він на це не здатний. А була б Юля - рвала б і метала! І домоглася б, може і без арбітражу, але тих самих цифірь, а не 375.

 

 

Я в бізнес-таланти Юлії Володимирівни не дуже вірю. Тут у Петра Олексійовича резюме вигляда набагато змістовніше.

Link to comment
Share on other sites

Газ для крыма добывается в крыму. Летом добыча больше потребления, но есть пхг.

Ээ будет продаваться по мировым ценам, которые иногда ниже внутренних.

Бензин - товар рыночный.

в цілому добуток менше споживання. Так що пофіг. Навіть гірше крисіянам буде, коли взимку відрублять не лише газ, а ще й електрику. 

Питання до вати- чому це Україна зобов'язана продавати електрику Криму за світовими цінами, якщо Раша Україні продає газ за своїми власними, неринковими, політичними? Якщо це війна, то Україна має поступати з ворогом саме як з ворогом 

Link to comment
Share on other sites

До речі, газ, що начебто добуває Крим, офіційно, за м/н законами, належить Україні... І іде він спершу Україні, потім повертається через газорозподільні мережі...

В решті решт, Україна мусить активно вимагати свої права на власність у Криму, а також дотримання прав україномовних мешканців Криму. Якщо бандитська влада Криму фактично знищує українську гімназію в Криму, то вже за це слід відключити електрику. Фашисти охренілі, гадають, що вони можуть знищити все українське в Криму після того, як формально зробили українську "державною" в Криму... Ну що за іппанати кацапські...

Link to comment
Share on other sites

Россия поставляет газ в украину по цене, которую гп подписало с разрешения правительства.

По поводу объемов добычи наша в крыму - у вас устаревшие даные. В прошлом году был рос добычи на 40%.

За имущество надо бороться. Как минимум- требовать возврата вышек и другого бурового оборудование.

Змінено користувачем грек
Link to comment
Share on other sites

Я в бізнес-таланти Юлії Володимирівни не дуже вірю. Тут у Петра Олексійовича резюме вигляда набагато змістовніше.

 

До чого тут таланти, коли зараз йдеться про перегляд умов контракту/ціни газу, згідно норми, закладеної у сам контракт? Те саме, а не псевдознижку за базування ЧФ РФ, мав вимагати від путлера і Янукович ще 4 роки тому.

 

B-) Розпочалися улюблені танці "газпрому" про здачу йому труби взамін знижки на газ, як я розумію.

 

"Нафтогаз" поки не подаватиме в суд на "Газпром"

3 червня, 2014
09:35

 

"Нафтогаз" та "Газпром" розпочали переговори щодо "пакетної угоди", від якої буде залежити перенесення спору до Стокгольмського арбітражу

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу", передає Еспресо.TV

"В рамках тристоронніх переговорів у Брюселі НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» розпочали обговорення «пакетної угоди», що має врегулювати всі аспекти газової суперечки щодо придбання українською стороною російського природного газу", - йдеться в повідомленні.

В НАКу також наголошують, що якщо найближчим часом сторони не домовляться щодо основних параметрів угоди, компанія буде змушена подати до Стокгольмського арбітражу позов щодо врегулювання зазначеної суперечки.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Україна розділить НАК "Нафтогаз-України", та створить на його базі дві компанії, які займатимуться окремо транспортуванням та накопиченням газу.

Про це заявив прем'єр Арсеній Яценюк під час свого звіту у Верховній Раді.

"За 2013 рік урядом Януковича не було заплачено півтора міяльрди за отриманий газ. У 2013 році "Газпром" зробив повну річну передплату за транзит. Таким чином, цих грошей уже немає", - розповів Яценюк.

"Загальний борг, який отримав цей уряд, 2,2 мільярда доларів. Якщо додати 2,5 мільярда передоплати "Газпрому" та загальні обсяги кредитів та зобов'язань, то, за оптимістичним сценарієм, дефіцит "Нафтогазу" складає 62 міляьрди гривень, за песимістичним – 93 мільярди", - розповів Яценюк.

Тому Україна вирішила, згідно з Третім енергетичним пакетом, реорганізувати НАК "Нафтогаз".

"Уряд буде приймати рішення. На базі НАК ми будемо створювати два публічних акціонерних товариства. Україна створить ПАТ "Українська газотранспортна система", яке буде займатись виключно прокачкою газу. Друге - ПАТ "Українські газові сховища. Воно буде займатися виключно оперуванням накопичення і відпуску газу з українських сховищ", - розповів Яценюк.

Він розповів про обсяги газів в українських сховищах.

"Коли ми прийшли в уряд, то в сховищах було 5 мільярдів кубів. Станом на сьогодні – 12 мільярдів кубів. Звичайно, цього недостатньо. Щоб пройти зиму треба ще 7 мільярдів", - заявив Яценюк.

Він також нагадав, що Україна запропонувала ЄС та США спільну модернізацію та експлуатацію української ГТС.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/3/7027849/

Link to comment
Share on other sites

 

енеральный директор «Газпром экспорта» Александр Медведев считает предложение украинского «Нафтогаза» о немедленном подписании дополнений к контракту несерьезным и не соответствующим корпоративной практике, передает РИА «Новости».

«Присылают документ с подписью и печатью и требуют его немедленно подписать. Это несерьезно. Есть какая-то практика ведения переговоров», — пояснил ситуацию Медведев на пресс-конференции.

По его мнению, Украина предложила дополнения к контракту, которые полностью меняют его. Поступившее предложение повергло Медведева «в глубокое раздумье». «Эти новации весь контракт переписывают», — заявил он.

http://www.gazeta.ru/business/news/2014/06/03/n_6203537.shtml

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...