Перейти до змісту

Recommended Posts

  • Replies 16.3 тис
  • Created
  • Остання відповідь

:pleasant:

 

ТАСС ‏@tass_agency  8m8 minutes ago

ФСБ перекрыла крупный канал контрабанды мяса с Украины в Крым

http://tass.ru/proisshestviya/1593827

 

и,шо характерно, мы тут ни при чем

 

ипануцо чем фсб занимается :fp1:

Link to comment
Share on other sites

вот прецтавляю, как группа контрабандистов переносит козьими тропами на себе филейные чясти из украины в крым, чтобы подло сбыть крыссиянам... :consul:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Россия намерена наверстать 23 года крымского бескультурья

 

Минкульт РФ проведет для работников культуры массовые курсы повышения квалификации и семинары.

Мероприятия направлены на интеграцию учреждений культуры Крыма и Севастополя в российское культурное пространство и правовое поле. Об этом «Известиям» рассказали в ведомстве, подчеркнув, что одна из целей проекта — «укрепление межнациональной толерантности».

http://www.3654.ru/article/673597

Link to comment
Share on other sites

Керченская переправа снова не работает B-)

 

На Керченской переправе вновь было остановлено движение паромов. Об этом сообщили в Единой транспортной дирекции.

При этом в ведомстве отметили, что работа переправы была приостановлена из-за сильного ветра.

"Сейчас скорость ветра достигает 16-17 м/с, ночью ожидается усиление его порывов до 23-25 м/с.", - говорится в сообщении.

http://24today.net/open/218680

 

В Севастополе график подачи воды сократили еще на два часа

 

Из-за распоряжения так называемого "правительства" Севастополя график подачи воды местным жителям был сокращен еще на два часа.

"В районы, где давление в водопроводной сети создается насосными агрегатами, вода будет подаваться не с 4:30 до 10 утра, как раньше, а 5:30 до 10:00. Вечером водоснабжение будет работать с 17:00 до 23:00. Ранее подача воды прекращалась в 24:00", - цитирует сообщение Севгорводоканала крымское издание 15 минут.

http://linkis.com/nvua.net/ukraine/dLXS0
 

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да.  Есть возможность заработать бабло жителю херсонской области таская в Крым товар, он будет возить. Да, проклиная Хуйла, платя мзду таможенникам и пограничникам, но будет, потому что таковы правила игры установленные политиками. А иначе опять можно договориться, что "царь хороший  - бояре плохие", или "народ несознательный".

Ну-ну, нє ми плохіє - жизнь такая.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Симферополе планируют уволить 13,2 тысяч человек

Об этом сообщает Крым Медиа, передает «Крым.Комментарии».

Наиболее значительное высвобождение работников предполагается на государственном предприятии «Крымская железная дорога» (4,7 тыс. чел.).

Как отметили в территориальном отделении Фонда общеобязательного социального страхования РК на случай безработицы в г.Симферополь, на КЖД «проходит процесс реорганизации (предприятия, - ред.) в новые структуры с перспективой сохранения кадрового потенциала и недопущения выхода работников на рынок труда».

Чтобы стабилизировать ситуацию на данном предприятии, служба занятости Симферополя предложила кадровой службе КЖД актуальные вакансии для работников, находящихся под угрозой увольнения.

Помимо этого, в течение текущего месяца 212 работников предприятия, находящиеся в неполной занятости, привлекаются к временным работам.

Для регулирования рынка труда Симферополя в переходный период создана специальная комиссия под руководством заместителя главы администрации Ильи Глазкова.

Также в Симферополе ликвидированы 50 наиболее крупных предприятий, в основном, республиканского значения: ГУ МВД Украины в АРК (уволены 1279 человек), управление государственной службы охраны при ГУ МВД Украины в АРК (1000 чел.), управление ГАИ ГУ МВД Украины в АРК (385 чел.), филиал КРУ АО «Ощадбанк» (1756 чел.) и филиал КРУ ПАО КБ «Приватбанк» (1250 чел.).

Основная масса сотрудников трудоустроена во вновь созданные структуры РФ.

Link to comment
Share on other sites

вот прецтавляю, как группа контрабандистов переносит козьими тропами на себе филейные чясти из украины в крым, чтобы подло сбыть крыссиянам... :consul:

 

ФСБ России утверждает, что пресекла «контрабандные» поставки мяса из Украины в оккупированный Крым и задержала предполагаемого лидера контрабандистов.

Им оказался депутат Одесского облсовета, крупный бизнесмен и бывший заместитель председателя Госагентства рыбного хозяйства Украины Николай Карпенко.

http://dumskaya.net/pics/a0/picturepicture_83778194106163_93788.jpg 

 

«Была пресечена попытка контрабандного ввоза партии мясопродукции через МАПП Армянск и Чонгар на сумму в несколько десятков миллионов рублей», — отмечается в сообщении, распространенном в понедельник пресс-службой оккупационного управления ФСБ на полуострове.

В ходе дальнейших мероприятий на складах, подконтрольных членам группы, в Симферополе и Керчи было обнаружено еще несколько тысяч тонн мясной продукции неустановленного происхождения, а также куриного мяса производства США.

По данным ФСБ, в преступную группу входили свыше десяти человек. Они задержаны и решением киевского районного «суда» Симферополя арестованы сроком на два месяца. Следственным подразделением УФСБ возбуждено и расследуется четыре уголовных дела.

Николай Карпенко был задержан 21 ноября в московском аэропорту Домодедово при въезде на Россию из Украины. После задержания его доставили в Симферополь. До марта 2014 года Карпенко занимал должность заместителя руководителя Агентства рыбного хозяйства Украины.

Пресс-служба УФСБ также сообщает, что после задержания Карпенко предложил сотруднику ФСБ взятку в размере 30 тысяч долларов США с целью избежать ареста :weep: . В итоге 23 ноября при контролируемой передаче денежных средств был задержан еще и гражданин Украины Максим Малинский, выступавший посредником.

Отметим, что Николай Карпенко был избран в Одесский облсовет по списку партии «Родина», возглавляемой большим другом России Игорем Марковым :gigi: .

Более того, с последним депутата связывают давние бизнес-отношения. По данным СМИ, Карпенко и Марков вместе занимались оптовой торговлей бананами и импортом мяса :gigi: . Для этого была создана группа компаний «Империал» с годовым оборотом 1,5 млрд. евро.

 

 

Link to comment
Share on other sites

бинго )))

это сродни приему слабительного при кашле - нихера не помогает, но кашлянуть страшно ))

может им еще таких депутанов насыпать несколько тел? в обмен на какие нть няшки

Link to comment
Share on other sites

Ща они им быренько поднимут это дело на запредельный уровень

 

http://i.imgbox.com/O0ZVcQU1.jpg

 

Прикольно, только до Фотошопа там было "Без культуры нет нации".

Оригинал: http://std3.ru/99/d3/1369449408-99d37b020472bdbf059e1c20456d9e99.jpeg

Link to comment
Share on other sites

 

шо цикаво - эти дупутаты майки у себя на груди рвали за рузький мир, а оно вон чьо с рузьким миром вышло))))

 

 

да ну нах.......просто ФСБ хочет поставить своего лидера контрабандистов. Одесский, видать не делится, как положено наваром

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Мы отправим письма Путину и в различные СМИ

Где скажем, что в Севастополе власти против патриотического воспитания молодёжи.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JMV9HAvpRD4#t=46
 

Link to comment
Share on other sites

 

 


просто ФСБ хочет поставить своего лидера контрабандистов. Одесский, видать не делится, как положено наваром
та можно подумать что партия "Родина" з/п не в ФСБ получала и получает))) 
Link to comment
Share on other sites

Акулина Мезинова
"Крым наш", или почему я собираюсь совершить значительное правонарушение.

Старики умирают в 90, но не при таких обстоятельствах

.
Бабушка на клофелине в Крыму. И это скорее всего убьет её в ближайшее время. Медики Крыма "запутались в бланках" : принимают РФ, УКР уже недействительны, но выписывают до сих пор УКР или просто спускают записки от руки в аптеку. Человек начал умирать, не потому что умирает, а потому что старый. В её возрасте так проявляется тревожность. Она как в фильмах про конец света думает что это последний клофелин и через месяц её не станет.
Клофелин - учётный препарат, его выписывают на спец.бланках и заверяют подписью заместителя главного врача. Это подпадает под уголовную ответственность и лишение сертификата.
Клофелин есть в стационарах. Поскольку все это смекнули, стационары переполнены и препараты кончаются уже и в них. В поликлиниках не могут выдать лекарства по самой бюрократической причине из возможных: в ходу бланки уже РФ, а выписываются лекарства на бланках УКР. Бумаги в аптеке при поликлинике недействительны. "Договориться" на местах с поликлиникой они не могут - это два человека под 90 лет. Перевезти их в МСК невозможно - почему-то старики от этого умирают. Реализовать рецепты в городах Украины, где есть клофелин мы не можем т.к. новые рецепты будут российские (неизвестно когда). И вот что полностью лишает меня дара речи - ладно клофелинщики, представьте что ситуация такая же с инсулинозависимыми - для них это 72 часа жизни, если повезет. В Крыму смертность, а я вынуждена нарушать закон. В остальном, Крым наш.
Если у вас есть ЛЮБАЯ идея по решению данного вопроса, я готова предложить любые средства. Нам же потом с этим жить.
 
Link to comment
Share on other sites

 

Акулина Мезинова

"Крым наш", или почему я собираюсь совершить значительное правонарушение.

Не совсем понятна проблема.

Что, всё упирается в бланки российского образца?

Напечатать хотя бы на струйном-лазерном принтере не судьба?

Не понял, честно.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Live Journal

 

Pin It

Роман Ніколаєв

25.11.2014

 

Сімферополь – Цього року традиційна осіння путина обернулася великою проблемою для кримських рибалок. Якщо раніше жовтень-листопад були піковими місяцями і за уловом, і, відповідно, за заробітком для риболовецьких господарств, то зараз вони підраховують збитки. Неможливість продати виловлену рибу позбавила осінній промисел сенсу.

 

За статистикою міської влади Керчі – рибної столиці півострова – у жовтні, коли стартувала хамсова путина, риболовецькі господарства міста добули всього 28,9 тонни азовської хамси. Це аж в 105 разів менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, коли були виловлені 3046,9 тонни цієї риби.

 

До середини листопада кількісні показники змінилися, однак тенденція залишилася колишньою. У порівнянні з минулими роками обсяги видобутку впали катастрофічно внаслідок майже повної відсутності реалізації.

 

Без України

 

Зараз у Керчі промислом хамси займаються всього чотири підприємства: Керченський рибкомбінат, рибколгоспи «Біла Русь», імені 1 Травня і Керченська рибопромислова компанія. Їх судна виходять у море по одному разу в два-три дні. Решта риболовецького флоту стоїть біля причалу. Частіше виходити на промисел сенсу немає, бо збувати улов все одно нікуди. За словами представників підприємств, обсяги реалізації впали майже в сто разів – зі 150-300 тонн на добу до 3-5 тонн.

 

Причина одна – ринок збуту для кримських рибалок сьогодні відсутній. Якщо раніше 90% улову поставлялося в Україну, то тепер ці господарські зв'язки втрачені. Продукцію можна продати тільки в Криму, який для внутрішнього споживання не потребує таких значних обсягів.

 

Якщо коротко, керченській рибній промисловості – капут

Микола Муравленко

«Якщо коротко, керченській рибній промисловості – капут», – коментує ситуацію керівник Керченської рибопромислової компанії Микола Муравленко (цитується за «АН-Керч»). Низький попит він пояснює тим, що український ринок для кримчан втрачений, а російський повністю забезпечується риболовецькими підприємствами Кубані й Новоросійська. Місцеві ж переробні підприємства не в змозі закупити риби більше, ніж 5 тонн на добу. Керівник додав, що раніше співпрацював з українськими рибоконсервними заводами «Господарочка» і «Янтар», однак тепер через заборону вивезення продукції з Криму поставки туди припинилися.

 

Аналогічної думки дотримуються й інші рибалки. Причому не тільки керченські. Президент Асоціації рибопромисловців Севастополя Валерій Сивочуб називає ще однією причиною втрати традиційного українського ринку проблеми з взаєморозрахунками між півостровом і материком.

 

У Росії нам не раді

 

Логічним виходом зі сформованої ситуації для кримчан виглядає переорієнтація на російського покупця. Однак насправді не все так просто. По-перше, щоб налагодити нові канали збуту, потрібний час та зв'язки. По-друге, внутрішній російський ринок сам не готовий до збільшення обсягів через дефіцит переробних потужностей. А кримські підприємства, що виходять на нього, сприймаються як конкуренти. Так, на думку голови правління Азово-Чорноморської асоціації рибопромисловців Краснодарського краю Юрія Атанова, поставки кримської продукції можуть привести до «затоварювання» ринку. І в цьому випадку вже не тільки кримським, але й російським рибалкам доведеться знижувати обсяги вилову через проблеми зі збутом.

 

Продає свою червону рибу, горбушу, кету, а хамсу віддає безкоштовно, як довісок. Подивіться на сімферопольський ринок. Хіба так можна

Олександр Горбачевський

Тим часом, у вже «затоварений» Крим почала безперешкодно постачатися російська риба, що ще більш посилило проблеми місцевих господарств. Як поскаржився «Крим.Реаліям» директор керченського риболовецького підприємства «Біла Русь» Олександр Горбачевський, той же вищезгаданий рибопромисловець Атанов, лобіюючи недопущення кримської риби в Росію, одночасно налагодив поставки продукції на півострів. «Продає свою червону рибу, горбушу, кету, а хамсу віддає безкоштовно, як довісок. Подивіться на сімферопольський ринок. Хіба так можна! Чому в Росії всі ніші зайняті й ми не можемо пробитися на російський ринок, а уряд Криму дозволив сюди зайти Атанову і наших рибалок поставити на коліна?», – обурений Горбачевський.

 

Однак питання не тільки в жорсткій конкуренції. Як виявилося, російський споживач просто не звик до традиційної кримської риби, що теж суттєво ускладнює її продаж в Росії. Як каже заступник голови риболовецького колгоспу ім. 1 травня Володимир Іванов, росіяни нічого не знають про хамсу, і тому попиту на неї практично немає.

 

Одне з керченських підприємств більше тижня тому відправило до Москви кілька машин з хамсою в пошуках покупців, але перші контакти з потенційними партнерами почалися тільки зараз. При цьому московські оптовики пропонують за Керченську хамсу ціну набагато нижчу за ринкову. «Москвичі пропонують нам 150 тисяч рублів за тонну. При цьому ціна разом з тарою має бути не меншою, ніж 210 тисяч рублів за тонну. Виходить, вони хочуть по дев'ять рублів за кілограм, занижують. Навіть за низькими цінами Москва не бере. Вони звикли до іншої риби», – нарікає представник компанії.

 

Без кредитів і підтримки

 

На збутові проблеми нашаровуються й інші труднощі «перехідного періоду», до кінця якого кримські підприємства можуть просто не дожити.

 

Сьогодні ніяких кредитів і субсидій підприємство від держави не отримує, ніхто навіть не цікавиться як ми виживаємо

Олександр Горбачевський

Керівники рибколгоспів скаржаться на брак часу для оформлення дозвільної документації російського зразка, на необхідність переходу на нові санітарні стандарти, впровадження нової упаковки і т.д. Підприємства Криму не підпадають під державні субсидії в цьому році, бо стали російськими суб'єктами вже в середині року. Отримати російські кредити теж поки проблематично.

 

«Сьогодні ніяких кредитів і субсидій підприємство від держави не отримує, ніхто навіть не цікавиться як ми виживаємо», – зазначає директор «Білої Русі» Олександр Горбачевський (цитується за kerch.com. ru).

 

Кримські рибалки сподіваються, що ситуація зміниться наступного року, коли вони зможуть претендувати на державну підтримку. Однак навіть у цьому випадку ринкові умови не стануть м'якішими, і рибопромисловцям Криму доведеться або постійно покривати збитки за рахунок дотацій і позикових коштів, або змінювати сферу діяльності.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

В анексованому Криму не працює система миттєвих грошових переказів «Золота корона». Як повідомили кореспонденту сайту Крим.Реалії в одному з російських банків півострова, платіжна система стала недоступна кримчанам ще минулого тижня.

«Золота корона» не працює з минулого четверга. Зараз з нею не працює жоден банк у Криму. Здійснювати перекази можна тільки через сервіс «Юністрім». Там комісія залежить від суми. В основному це 1-2%», – повідомив представник банку.

З чим пов'язане відключення Криму від платіжної системи, співробітник банку, за його словами, не знає. Але, на його думку, це можуть бути причини технічного характеру.

У той же час, на офіційному сайті оператора платіжної системи говориться, що «згідно з діючими правилами системи, надання послуги на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя не передбачено».

Тим часом відомо, що в анексованому Криму ця платіжна система донедавна активно працювала. Проте, побоюючись міжнародних санкцій, банки реєстрували кримчан як клієнтів з Росії, наприклад з Анапи або Краснодара, і просили не вказувати Крим як адресу відправника або одержувача.

Коли в Криму знову запрацює платіжна система, в банках сказати не можуть.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...