Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

От, якраз ЦЕ

я і не пропустила :curtsey:

 

А от Ви знаєте, шановний Євро,

що за два дні до конкурсу,

у фінал  виходить лише певна кількість представників

здається 22 чи 24 країни всього.

 

І як завжди. претендентів на участь у фіналі десь до 40. У ці два дні голосують, здається, лише глядачі тієї країни, яка проводить конкурс.

 

Можна мені сказати тепер "добрий ранок, Euro" ?

:flirt:

Link to comment
Share on other sites

От, якраз ЦЕ

я і не пропустила :curtsey:

 

А от Ви знаєте, шановний Євро,

що за два дні до конкурсу,

у фінал  виходить лише певна кількість представників

здається 22 чи 24 країни всього.

 

І як завжди. претендентів на участь у фіналі десь до 40. У ці два дні голосують, здається, лише глядачі тієї країни, яка проводить конкурс.

 

Можна мені сказати тепер "добрий ранок, Euro" ?

:flirt:

 

 

головне, щоб вона пройшда ще два тури відбору щоб виступити на Євробачені

2 тури відбору були в національному українському відборі. Півфінал, як і самий фінал у Швеції, то в сукупності і є Євробачення. Джамала туди вже вийшла. Що вона подолає міжнародний півфінал сумнівів немає. Ми його завжди проходили, тим більш для Джамали це не питання.

Щодо голосування то ви теж дайотє :D  За кожного з учасників голосує СМСками уся Європа, окрім країни цього учасника.

Link to comment
Share on other sites

2 тури відбору були в національному українському відборі. Півфінал, як і самий фінал у Швеції, то в сукупності і є Євробачення.

 

 

не придирайся :triniti:

головне, шо ти пОняв

 

 

 Джамала туди вже вийшла. Що вона подолає міжнародний півфінал сумнівів немає. Ми його завжди проходили, тим більш для Джамали це не питання.

Щодо голосування то ви теж дайотє :D  За кожного з учасників голосує СМСками уся Європа, окрім країни цього учасника.

 

для Джамали це не є питання, та і ми есемесим тож :buba:

але хто зна, ти ж знаєш путєн встигає кругом

і отак він взяв і не зреагував на цю пісню?

це ж хто зна

маєм надію на краще.

але...

Link to comment
Share on other sites

Не, ну тогда надо голосовать за Джамалу, куда там СМСки слать? :)

Для початку треба придбати як мінімум європейські сімки. А скоріш за все, ще й виїхати за межі України :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Первое место на песенном конкурсе «Евровидение-2016» предсказывают представителю Швеции.


Такие прогнозы сделала букмекерская контора William Hill.


И это при том, что представитель этой страны на конкурсе определится только 12 марта :weep: – в этот день в Швеции финал Национального отбора, который носит название Melodifestivalen.


Но Швеция всегда находилась у букмекеров на хорошем счету – ей всегда пророчат место в пятерке. За все время участия в конкуре (с 1958 года страна не принимала участие только в 1964, 1970 и 1976 гг.) она побеждала 6 раз, уступая только Ирландии (у этой страны – 7 побед).


Последнюю победу Швеции в прошлом году принес певец Монс Зелмерлев с песней Heroes (Монс - ведущий «Евровидения 2016» совместно с Петрой Меде).


Второе место букмекеры отдают России :weep: . Страну на конкурсе представит певец Сергей Лазарев с песней «You are the only one».


Третье место разделили между собой Австралия, Латвия и Польша. Украина находится в пятерке.


ТОП-5:


Швеция – 3,25


Россия – 5,50


Австралия, Латвия, Польша – 13


Армения – 17


Азербайджан, Германия, Исландия, Кипр, Норвегия, Украина, Франция - 21


В этом году в конкурсе, который пройдет в Стокгольме, примут участие 43 страны - это рекорд! Кроме Украины, возвращаются Болгария, Босния и Герцеговина, Хорватия. Снова отправит своего участника и неевропейская страна - Австралия.


http://www.facenews.ua/news/2016/310995/

Link to comment
Share on other sites

еще одни...

 

 

Солістка гурту Pur:Pur про гастролі в Росії: "Я ж не на дачу Путіна їду":
http://svitske.1plus1.ua/…/solistka-gurtu-pur-pur-pro-gastr…
‪#‎svitske‬ ‪#‎PurPur‬ ‪#‎Євробачення‬

 
12804695_804837366288270_197646757802391
 
 
 
 
 

-Ви з тих українських гуртів, хто продовжує виступати в Росії. Перед фіналом вібору "Євробачення" розгорівся скандал з приводу Сансея. З якою позицією ви виступаєте в Росії?

-Я ж не на дачу Путіна їду, я їду до адекватних людей. Не можу сказати, що вся Росія - мої вороги, це поглиблює конфлікт. Потрібно зав'язувати з цією точкою зору, терміново перегравати все це.

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

09.03.16 22:55 У организаторов Евровидения нет претензий к песне Джамалы

Песня певицы Джамалы, которая будет представлять Украину на "Евровидении-2016", прошла проверку организаторов и не вызвала никаких нареканий.
 
Об этом написала певица на своей странице в Фейсбук, передает Цензор.НЕТ.

 

"Европейский вещательный союз подтвердил, что не имеет никаких претензий к песне Джамалы "1944", которая представляет Украину. Организационная группа конкурса проверила текст и название этой композиции и не нашла в них нарушений правил конкурса, в частности, каких-либо политических заявлений", - говорится в сообщении.

 

Читайте на "Цензор.НЕТ": Продюсер Джамалы об истерике Госдумы РФ: "В песне нет политического подтекста"

 

Напомним, ранее в России выступили против допуска Джамалы на конкурс "Евровидение-2016".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Организационная группа конкурса проверила текст и название этой композиции и не нашла в них нарушений правил конкурса, в частности, каких-либо политических заявлений
дашожтыбудешьделать, и эти против расеюшки  :weep:
Link to comment
Share on other sites

 

еще одни...

 

 

Солістка гурту Pur:Pur про гастролі в Росії: "Я ж не на дачу Путіна їду":

http://svitske.1plus1.ua/…/solistka-gurtu-pur-pur-pro-gastr…

‪#‎svitske‬ ‪#‎PurPur‬ ‪#‎Євробачення‬

 
12804695_804837366288270_197646757802391
 
 
 
 
 

-Ви з тих українських гуртів, хто продовжує виступати в Росії. Перед фіналом вібору "Євробачення" розгорівся скандал з приводу Сансея. З якою позицією ви виступаєте в Росії?

-Я ж не на дачу Путіна їду, я їду до адекватних людей. Не можу сказати, що вся Росія - мої вороги, це поглиблює конфлікт. Потрібно зав'язувати з цією точкою зору, терміново перегравати все це.

 

от бля..

курица дурная..

86% ...

86% карл..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Тільки  що  по  Першому  транслювали  її  якийсь  кліп,  з  яким 
НМД  вона  точно  перемогла б.  А  з  цим - побачимо.  Кулаки  тримати  в  будь-якому  випадку  будемо.  [A]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...