Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

Средства выделенные на проведение Евровидения вернутся Украине уже в этом году двойной или тройной прибылью, - Нищук 

:66:

 

 

сирьёзна?  ;o

как же всё-таки хорошо, што есть в мире люде, ждущие 

как бы ето поскорей дать Украине втрое больше денюх,

чем Украина тратит!  :rabbi:

Link to comment
Share on other sites

Моє музичне відкриття 2017!!!!

Білоруси! Співатимуть на Євробаченні білоруською!!!

Буду за них вболівати. Дуже сподіваюсь, що в цьому році переможе Білорусь.

 

Це треба чути!!!

Вже другий день заслухуюсь ними. Просто "тащусь" :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=i9jAldudGoI

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Буду за них вболівати. Дуже сподіваюсь, що в цьому році переможе Білорусь.

 

:tu: можна за них смски слати.

Щодо перемоги - краще не треба, бо кацапи сказяться і окупують Білорусь, хай 2 будуть :nose3:

Link to comment
Share on other sites

:tu: можна за них смски слати.

Щодо перемоги - краще не треба, бо кацапи сказяться і окупують Білорусь, хай 2 будуть :nose3:

СМСку надішлю мабуть :)

 

А москалів вже плющить від існування білорусів, які пам'ятають, що в них є білоруська мова. Раша-шовіністи волають про "недопустить белорусизацию Белорусии".

Link to comment
Share on other sites

а то горбі біля нього?

 

 

ось цей путіносос

Der letzte Staatschef der Sowjetunion glaubt sein Erbe im Gefahr. „Es sieht aus, als würde die Welt sich auf einen Krieg vorbereiten“, schreibt der 85-Jährige in einem Beitrag für das „Time“-Magazin

 

Каже, що він думає, що світ готується до війни.

Це та падлюка, яка вітала анексію та окупацію Криму.

 

 

 

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/michail-gorbatschow-hier-bei-seinem-85-geburtstag-im-maerz-2016-sieht-die-welt-auf-einen-krieg-zusteu-51268258-49987346/2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Частина працівників "Національної суспільної телерадіокомпанії України", що готувала проведення в "Євробачення 2017" заявило про вихід із проекту.  


Про це йдеться у заяві від імені "НСТУ".


"Ми, команда "Євробачення", для яких цей Конкурс став не тільки частиною нашої роботи, але й частиною життя, офіційно повідомляємо, що ми залишаємо цей проект і припиняємо роботу над підготовкою до проведення Конкурсу", - сказано у заяві.


Оновлюється...


Link to comment
Share on other sites

Я  там  трохи  була,  знаю.  Істерики,  грюкання  дверима  тощо. 

 

тю, ти  як правдива послідовниця дрища маєш знати як то робиться

 

руслана. гей-гей-гей, разом нас багато, палатки й куписька вкрадених грантів. що осіли на катріному рахунку. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От на хєра нам таке Євробачення?

 

 

Організатори Євробачення-2017 питали у російської сторони, чи гарантує вона безпеку на пісенному конкурсі в українській столиці.

Про це розповів в інтерв'ю "Новому времени" виконавчий продюсер конкурсу Йон Ола Санд.

"Так, ми говорили, і у мене немає причин думати, що вони використовують конкурс для небажаних акцій і провокацій. Російські музиканти і ТБ-професіонали стривожені ситуацією не менше нашого. Вони знають: якщо щось піде не так, це в першу чергу вдарить по іміджу РФ", - сказав Санд.

За його словами, українська сторона зі свого боку теж обіцяє повну безпеку російській делегації в Києві. Зокрема європейських організаторів запевнив в безпеці особисто прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він підкреслив, що кожна делегація зможе абсолютно комфортно перебувати в Україні.

"Українська влада розуміє, що неприємні історії з російською делегацією в Києві будуть коштувати Україні величезних іміджевих втрат", - каже продюсер.

На його думку, кращий вихід – "покластися на службу безпеки приймаючої країни", що він і робить.

Стосовно стану безпеки в українській столиці в цілому Санд заявив наступне: "Київ - мирне місто, не більш небезпечне, ніж будь-яке інше велике місто в Європі. Ми щільно співпрацюємо з місцевою владою, знаємо кримінальну статистику у місті, і вона не викликає питань. Київ добре організований, тут відмінне транспортне сполучення, багато прекрасних ресторанів і смачна кухня. Я завжди відчуваю себе в Києві безпечно".

Як повідомлялося, Гройсман запевнив, що міжнародний конкурс "Євробачення" Україна проведе на найвищому рівні й делегаціям тут "абсолютно нічого не загрожує".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...