Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

споймал таки себя на мысли....

спасибо верке сердючке(или кому там ) шо таки не пропустила меловина нашего на евровидиние.

да и тетяна или как ее там было, у которои платье улетело. да и этот ватныи рожден - тоже все однотипное

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:а я сегодня забыла телефон на работе. поддержала бы белорусов а так :(  


Як сказала моя дружина - Чай вдвоем

туда тоже можно)))

 

 

чего внезапно..

он во всех интервью...повторял постоянно.

та я не отслеживаю ))

Link to comment
Share on other sites

да и тетяна или как ее там было, у которои платье улетело. да и этот ватныи рожден - тоже все однотипное

и да её тоже.

:fp1:  :fp1:а я сегодня забыла телефон на работе. поддержала бы белорусов а так :(  

туда тоже можно)))

 

 

та я не отслеживаю ))

там вроде можно и в нете.

Link to comment
Share on other sites

Розіб'ю нагороду в Москві. Болгарин на Євробаченні

http://kor.ill.in.ua/m/610x385/2015916.jpg

 

Представник Болгарії на Євробаченні-2017 Крістіан Костов виявився корінним москвичем, який виступав в анексованому Криму.

 
17-літній співак отримав популярність у РФ завдяки участі у проекті Голос.Діти на російському Першому каналі. Його тренером був Діма Білан, який переміг на Євробаченні у 2008 році.
 
В одному з інтерв'ю Костов сказав, що хоче повернутися в Москву з нагородою конкурсу - кришталевим мікрофоном - і розбити його. У російських медіа припускають, що в разі перемоги представник Болгарії подякує Росії.

 

Link to comment
Share on other sites

А чо там Сирьога Притула? Дописал свой обзор?

13. Швейцарія. Рожевий рояль і майже Кетті Пері з жовтим мікрофоном. Тим і запам'ятаються.

А нє, вибачаюсь!!! Ліва нога у розрізі сукні говорить про те, що у колективу неймовірний потенціал!

ОТ нашо було спускатись і показувати обидві ноги? Нема потенціалу! Не-ма!

Фух! Слава Богу, що після того показали Сашу Скічко! Як бальзам на рану! Як кружальця огірка на втомлені очі. Як нуга, яка заливає справжні лісові горіхи...

14. Білорусь!!!!!! Ааааааааааааааа!!!

Ось вони мої фаворити!!!! Голосуємо люто і без роздумів!!!!

Познайомився з Тьомою і Ксенією в Києві на нашому нацвідборі! Це просто 2 сонця в купі!!! Нефмовірні і щирі!

Давайте покажемо білоруській "ваті", якої не менше ніж у нас, що білоруська мова - це мова успішних сябрів, а не "ето смєшноє нарєчьє русскава язика"!

Хей! Хей!Хоййойойого!!!

Живе Беларусь!!!!!!!!!!!!!!

Ні, трактор Білорусь, запаркований у мене під вікном не має ніякого відношення до цієї агітації!

15. Болгарія. Хм... не депортували...

Зразу видно, що Діма Білан продюсував.

Але як ти хлопчик не старайся, як не причісуйся, все одно Алєксєєва не переплюнеш:))))!

Даждіііііііііііііі, касиииииииє даждііііііііііііііііііііііііііі...

Ні а чьом...

16. Литва. Дайте їй катану і включіть музику з "Убіть Біла", бо щось картинка зі звуком не сходяться!

А Тіна Тьорнер там зараз часом не втикає у ляльку вуду цвяхи?

На Голосі Країни до неї обернулася б тільки Джамала. Просто, щоб пояснити, як таке треба співати!

17. Естонія. Вона - білий лебідь. Де чорний крук?

А ось і він Дітер Болєн!!! Томас Андерс!!! Черрі-черрі леді! Йо май харт, йо май соул!!!

На запитання: де були, скажуть: у Києві.

- А що там робили? 

- Та... такоє...

Трохи спізнились із піснею на 30-ть років.

18. Ізраїль. Певно 120-ть від грудей тисне чувак.

Чого я слухаю його завивання і згадую блогєра Кузнєцова на національному відборі?

Вийшла підтанцовка і вжарила джигу! І так само раптово зникла. Щоб не звикали до хорошого!

Навіть якщо не виграє, то може всіх набити. Всіх крім хорвата!

Остапчук дуже гарно говорить французькою. Що говорить не розуміє, але говорить бездоганно! Я знаю, він казав!

Пішло голосування. Ще не відправляйте смски, дочекайтесь білорусі:))).

Мій прогноз: Австрія, Македонія, Румунія, Нідерланди. Угорщина, Данія, Хорватія, Норвегія, Білорусь, Ізраїль.

Минулого пів-фіналу відгадав 6 з 10-ти. Чим ще раз довів, що я поганий оракул! Але сьогодні я буду класти кулі кучно! Думаю 10-ть з 10-ти!

Трохи ностальгії від Вєрки Сердючки.

Ведучі пішли в народ і влаштували імпровізований конкурс караоке:))))).

Як приємно бачити в перших рядах фан-зони тверезих людей.В кадрі 40 чоловік... жодної дівчини. Ну... а чого б їм туди:)))?

До речі, ходив сьогодні підстригти бороду в барбер-шоп (то таке саме, як перукарня, тільки підстригти бороду в перукарні за 200грн рука не підніметься, а в барбер-шопі – в самий раз, ну бо ж барбер-шоп!!!) в районі Андріївського узвозу і по дорозі зустрів групу меломанів з різних країн. Дивився на них і розумів, що насправді Київ дуже гей-френдлі місто. Хлопці тримались за ручки, ніжились у проміннях лагідного київського сонечка та впивались один одному в уста приховані під мужніми бородами. Подекуди я бачив осудливі погляди чоловіків з дорогих автівок, припаркованих по Володимирській (можна подумати, що там можуть паркуватись якісь інакші), але ніхто не вийшов і не сказав: «Ану припиніть Содом і Гомору в серці Святого Києва золотоверхого!!!», бо коли стоїть 40 підкачаних бугаїв і цілуються, то або зібрати 70 ультрас і зробити зауваження, або… констатувати, що Київ дуже гей-френдлі місто!

Але якщо брати згрубша, то сьогодні пів-фінал веселіший від першого.

Або ж то просто я купив хлопцям снайперський приціл Люпольд Марк 4 за 67 000 гривень, які ви скинули мені на рахунок і це вплинуло на настрій:))). Дякую, до речі. Завтра виставлю фотку!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...