Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

Через интернет?

±+++++++++++++++++

Не я на даче сейчас в селе у меня спутник тут...ут1 показывает...СТБ пишет показ заблокирован,( хотел притулу слушать), и ОРТ кацапский тоже есть,я смотрел перед началам как они выли шо их засудили,хочу и дальше послушать их пиздорез после окончания..Самойлова уже кстати в студии сидит

Link to comment
Share on other sites

Глянув нашого, Ізраїль, Кіпр. В українця вимова - ад, не зрозуміло ніфіга. Ізраїль - баришня вогонь! Кіпр - пающіє труси

я сіравно за нашого  галасувала. один раз за ірландця і один за шведа і за рожеву грізлі з ізраелю

:corn:

Link to comment
Share on other sites

Найцікавіше піде під час оголошення голосування публіки.

А голосування нацжюрі говорить про теперішній рейтинг нашої країни взагалі не в останню чергу.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Роздруківку голосування публіки нададуть пізніше. За ним ми сьомі. А взагалі кажись 15-ті, бо окрім азербайджанського і молдовського жюрі усі решта дали нам нулі.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Загалом так

results.png

 

В тому числі детально за голосуванням телеглядачів так:

http://picua.org/img/2018-05/14/gl6c1i7fsxiwdo5jm6gcy97k3.gif

 

До речі, якщо у фіналі нам лише Азербайджан дав 6 і Молдова 5 від нацжюрі = 11, то в півфіналі жюрі надавали Мелу 65 балів - 10 місце з 18.

А у гранд-фіналі всі судді синхронно перевзулись. Хоча публіка була досить стабільною - 4 місце в півфіналі і сьоме в гранді.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Вам не кажется, что нас судьи засудили. Ну не с конца мы должны были 3-е место занять, а с начала.  

А голосування нацжюрі говорить про теперішній рейтинг нашої країни взагалі не в останню чергу.

Десь так  :(  

Таке ставлення європейців є наслідком напрацювань команди наших "реформаторів" за останні 4 роки.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Брендингу Евровидения-2017, который создали украинские агентства Banda.agency и Republique, присудили бронзовую награду Каннских львов в категории Desing Lions.
630_360_1529436653-5764.png
Агентства рассказали, что у Евровидения никогда не было настоящего бренда и они хотели это изменить.
"Используя традиционный украинский символ, мы также придали ему современный вид яркими, живыми паттернами. Каждый элемент ожерелья имеет свой уникальный дизайн и форму, что символизирует простую истину: мы все разные, но каждый год собираемся вместе по прекрасному поводу", – заявили авторы брендинга.

https://www.youtube.com/watch?v=DyHKRxsvtRk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Це філіал...

Warner Music Group (також відома як WMG або WEA International) — американська транснаціональна медіа корпораціялейбл звукозапису, що входить до Великої трійки лейблів звукозапису, де займає третє місце (після Universal Music Group (UMG) і Sony Music Entertainment (SME)

 

По-друге, як правило більше половини роялті завжди йде виконавцям. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...