Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

André Alexin

Про Марув. 

Вот, быстренько проанализируйте, чем украинцы выигрывали?

Руслана - расхристанная дикость, Джамала - бешеный гнев. От нас ждут необузданной искренности, а модной отточенности и так хватает. 

Лучше бы вместо этого Марува пришёл прошлогодний Меловин - было бы сильнее. А разговаривает она, как колхозница: и мысли, и выговор - не все же в России такие плохие, там 4 миллиарда (!) хороших. 

Идиотка с одной извилиной.

 

52716995_2575661232506295_89139964758479

 

 

Как ты ни начинай про Евровидение «Конкурс для домохозяек, та хто его смотрит, я слушаю только норвежскую классику 14-го века, телевизор отдал бомжам», все равно факт остаётся фактом: кастинг перед отбором у нас - ГАВНО. 

Кстати, интересно, как у этой вашей Варум с английским. Не по Европе же она колесит с концертами: всё больше по северо-восточной Азии. 

Ещё ляпнет там шото ведущим, мол, Пис, Лав, Секс, Ланден из зе кепитал оф Грейт Бритн, как мордорская [...] в прошлом году. 

Надо, чтобы на отборе Притула со всеми претендентами говорил по-английски (Сердючке Джамала переведёт). Тогда сразу будет видно, за кого голосовать. 

Кстати, и кандидатам в президенты неплохо бы. А то проголосуешь, а оно потом выедет в ООН, зайдёт на трибуну и как заорёт:

- Скотыняка!

 

 

"Ми не тільки гитару лижемо - ми каблуки лижемо, ноги лижемо... Ми взагалі багато чого лижемо..." (с) maruv

Link to comment
Share on other sites

відбір на євробачення лише відображення повзучої зроди

адже формальних порушень немає

бо не встановлено жодних законодавчих обмежень на співпрацю з ворогом

а ті шо є - паперова фікція

от і маємо - половина фіналістів - відверті колабораціоністи, в членах жюрі те саме

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

спеціально створений скандал ще на етапі відбору конкурсантів, що базується знову таки на гібридності всього цього лайна


 


Співачка Maruv, яка має представляти Україну на Євробаченні цього року, заявляє про тиск на неї з боку Національно телекомпанії України.


Вона також заявила про готовність відмовитися від виступів в Росії.


"Я отримала чесну перемогу в Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть забрати", – пише Maruv у Facebook.


"Я – українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення-2019" попри те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична: я виступаю від України і ніяк інакше!", – заявила вона


 

Співачка запевнила: "Я готова відмовитися від виступів в Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим із 2014 року. Не порушувала жодного закону України. А також готова взяти на себе всі витрати з участі в міжнародному конкурсі.


За словами Maruv, НТКУ в договорі з учасником від України, який мають підписати 25 лютого, висуває низку "абсурдних" вимог, серед яких:


"1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).


  1. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).
  2. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!).
  3. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини)".

"У разі порушення одного з пунктів штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму", – зазначає співачка.


При цьому, обурюється Maruv, натомість від НТКУ вона нічого не отримує: "Ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промопідтримки. Навіть візою я повинна займатися сама".


"У договорі є всього кілька пунктів зобов'язань НТКУ: 1. Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу. 2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 осіб за свій рахунок. 3. Дотримуватися умов цього договору", – додає вона.


"Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення -2019", – заявила співачка.


23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору "Євробачення-2019". На ньому вирішилося, що Maruv представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі.


При цьому у Maruv заплановано сольні концерти в Москві та Санкт-Петербурзі.


Link to comment
Share on other sites

це жах

:X

 

це, що буде представляти Україну на Євробаченні, просто жах

 

найкраще було б

щоб вони не вийшли у фінал

а повернулись додому

 

 

секс

еротика

то є всьо гуд

але це просто дішовка і все

 

щось подібне (але не таке дно, як це)

відправляла Польща на Євробачення багато разів і ніхто не доходив до фіналу,

тобто їх не бачила більшість

і то було добре

 

Європа такі пісонькИ вже давним-давно не обирає

бо примітив

нічого нового

нічого креативного

і музика так собі

і пісня теж

Невже обирали тінейджери, для яких це є щось неймовірне?

 

ці хлопці гідно могли б представити Україну

такий винахід во :tu:

тільки б ще трошки відполірували пісню і акцент

і чомусь ніби стидаються своєї харизми

треба її НАГЛО показувати

і тоді успіх у руках

Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

тому що там були перемоги

тому що це Європа

 

так вчіть інші мови

хоч би англійську і будете 

в курсі що діється по цілому світі

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Марув не їде. Не змогли домовитися з контрактом. А тепер уявіть, що вона поїде від Росії. (Facebook)

ООООО! Клаааааас!

 

ось хто їде

красунечки- умнічки

 

 

 

тільки б літачок зробити більш яскравим

і хмаринки ...тож з ними треба щось зробити

 

панчішечки в них ----  :tu:  :tu:  :tu:

до них належить ще талія

її треба показати якосьї

тоді і гарна фігура вимальовується

 

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

 

 


це, що буде представляти Україну на Євробаченні, просто жах

не хуже лободы..это точно.

 

как спомню лободу...

ото пошлось была.

 

у меня только к ней политические есть вопросы.

Link to comment
Share on other sites

Купідончики  дуже  позитивні,  але  якщо  не  буде  животика  або  Насті,  то  група  дуже  втратить.

А  їй  якраз  родити.  Весь  цімес  був  у  животику.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

не хуже лободы..это точно.

 

как спомню лободу...

ото пошлось была.

 

у меня только к ней политические есть вопросы.

да лобуда була жесть

я вдома з дитиною ще сперечалась тоді

 

мені дитинча сказало що то є чоловік

кажу-- то жінка :nose3:

а у відповідь мені -- подивись, жінки такими  не бувають

Link to comment
Share on other sites

Купідончики  дуже  позитивні,  але  якщо  не  буде  животика  або  Насті,  то  група  дуже  втратить.

А  їй  якраз  родити.  Весь  цімес  був  у  животику.

направду?

ця посередині  сподівається немовля?

то вона тоді ще гарніша стає для мене

 

як же то вона співає?

Link to comment
Share on other sites

направду?

ця посередині  сподівається немовля?

то вона тоді ще гарніша стає для мене

 

як же то вона співає?

Джамала  так  і  сказала,  що  особливий  респект  їй,  що  співає  на  8-му  місяці.

Вони  гарно  виглядали  у  півфіналі.  Одягнені  були  цікавіше.  Животик  був  виразніший  і  його  обіграли.  Було  прикольніше.  У  фіналі  на  них  почепили  банти  і  то  вже  було  не  те.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Стали известны условия, на которые не согласилась Maruv

Певица Анна Корсун, известная под псевдонимом Maruv, которая выиграла конкурс на участие от Украины на песенном конкурсе "Евровидение", отказалась представлять там нашу страну из-за условий не гастролировать в России и представлять позицию украинского государства.

Об этом заявил член наблюдательного совета Национальной общественной телерадиокомпании Украины, политолог Виктор Таран в ток-шоу "Прямой эфир" на телеканале "Прямий".

"Я являюсь членом наблюдательного совета "Суспильного" и ситуацию знаю изнутри. Давайте сразу развеем несколько мифов. Кто принимал решение и выписывал условия конкурса? Напомню, что в 2014 году Зураб Аласания, тогдашний руководитель "Первого национального", подписал договор, которым передал права по организации конкурса телеканалу "СТБ". Поэтому государство Украина в лице "Суспильного" не несет ответственность за этап отбора и за прописывание всех условий. А несет канал непосредственно "СТБ", который это все выписывал.

И, соответственно, когда уже "Суспильне" узнало, кого отобрали, показали контракт, где были прописаны определенные условия, которые, в том числе, предусматривали, что если за деньги государственного бюджета, за наши с вами деньги едет человек, то она должна выполнять определенные представительские, в том числе, функции.

Я общался с юристами телеканала, которые сегодня полдня общались с юристами победителя. То я могу сказать, что по ключевым вопросам не пришли к согласию. Что бы она не писала , не пришли к согласию относительно того, что она не должна гастролировать в России. Не пришли к согласию относительно того, что она должна представлять позицию Украины, потому что она является вестником Украины, и представлять позицию государства, если к ней будут подходить журналисты и задавать определенные вопросы. И там еще есть ряд вопросов...

Поэтому она отказалась подписывать контракт, в котором она, например, обязывалась не гастролировать в России. Она отказалась. Это ее право. Но так же у нее был выбор: или стать представителем Украины, и это честь выступить на "Евровидении", или выбрать деньги в России. Она свой выбор сделала", - рассказал Таран.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

ООООО! Клаааааас!

 

ось хто їде

красунечки- умнічки

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=81&v=f0NWRk5-5R8

 

 

тільки б літачок зробити більш яскравим

і хмаринки ...тож з ними треба щось зробити

 

панчішечки в них ---- :tu::tu::tu:

до них належить ще талія

її треба показати якосьї

тоді і гарна фігура вимальовується

Гринджолов напомнили :)
Link to comment
Share on other sites

У "Суспільному" розповіли, що обиратимуть представника України на пісенному конкурсі Євробачення серед усіх фіналістів національного відбору.


Про це "Громадському" повідомила член правління Національної НСТУ Олександра Кольцова.


"Спочатку ми проконсультуємося з Європейською мовною спілкою щодо політизації процесу відбору в Україні. Як це вплине взагалі на нашу участь цього року. Потім ми поспілкуємося з юристами, чи ми хочемо продовжувати брати в цьому участь як мовник. Потім ми поспілкуємося с менеджментом артистів. А потім ми приймемо рішення", — пояснила вона.


На запитання, чи відрізняється договір, який пропонували MARUV, від документу, який пропонували переможцям нацвідбору в минулому, Кольцова відповіла, що новим був тільки пункт про заборону виступати в Росії.


 

"Те, що артист виклав інтерпретацію цих пунктів… там просто дуже багато стандартних пунктів з правил Євробачення. Крім пункту про скасування гастролей в РФ — про скасування на час проведення конкурсу", — зазначила вона.


Кольцова підтвердила, що MARUV була згодна відмовитися від виступів у Росії, додавши, що раніше цей пункт не використовували, бо артисти, що виступають в Росії, не потрапляли в фінал нацвідбору.


"В кожному відборі були артисти, які на той момент виступали в РФ, жоден з них не виходив у фінал, тому ми не застосовували цю норму. Договір був завжди, додали цей пункт після першого півфіналу, коли з’явилися реальні шанси на те, що у нас буде такий кейс, і потрібно буде тлумачити це і для суспільства, і назовні", — розповіла Кольцова.


Вона додала, що іншому кандидату, який захоче представляти Україну на Євробаченні, запропонують той самий договір, від якого відмовилася MARUV.


 


а та, з "голою сракою" за виразом Тані Даниленко, хай п..здує боротись за мір далі


Link to comment
Share on other sites

Треба було везти цю курву і звільнити усіх організаторів з публічною поркою

Хай  виступає  та  курва  від  Рашки. Казала,  що  їй  і  турки  пропонували.  Там  би  її  прокляли  у  всіх  мечетях.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...