Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

Андрій Альохін.

Вот и прекрасно.

Типа, ну и что, что сепарша, песня же хорошая.

Отвалитесь сами, поклонники неописанной красоты: на фронте каждый день гибнут парни, а вам жопа певицы понравилась, пусть поет.

Тут каждый день фотки - пацан с автоматом: погиб сегодня. Хорошо, если вы быстренько потратили пару секунд на выбор плачущего смайлика и дальше побежали. А чаще просто промотали с досадой: жопы в сеточку приятнее же, подумаешь, погиб.

Вы блять соображайте хоть немного: расчет именно на это: ну и что, что гастроли в мордоре? - у всех гастроли.

А потом: ну и что, что выступления в Крыму! Зато песня хорошая.

И дальше: ну и что, что карта Украины без Крыма? Зато мир.

Ну и что, что рублями расплачиваться в Ялте? Зато море теплое.

Тут мужчины из серии "Седина в бороду" и красавица Катя давай мне писать, что я красоту женских жоп оценить не в состоянии, поэтому я против прекрасных песен.

Бля, не бесите меня, пока я вас тут поименно не переназвал. А лучше тихо отвалитесь сами и учите уже сразу гимн Михалкова, долбойобы.

Все эти вопросы не по адресу. Все эти вопросы надо задавать чиновникам. Почему не объявлено военное положение на оккупированных территориях? Почему есть возможность ездить на оккупированные территории? Почему Марув допустили к конкурсу? Почему чиновники положили болт на выбор украинцев?

 

А молодежь не обязана разбираться в политических хитросплетениях. Особенно в условиях когда у топ чиновников стопка паспортов и торгуют с врагом в полный рост.

Link to comment
Share on other sites

А молодежь не обязана разбираться в политических хитросплетениях.

 

;o  :fp1:

маладьож за жопи, а не за окопи!

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Андрій Альохін.

Вот и прекрасно.

Типа, ну и что, что сепарша, песня же хорошая.

 

Ни один правоохранительный орган Украины не предъявлял MARUV обвинений в сепаратизме.

 

О том, что в Украине частные лица очень легко и непринужденно разбрасываются обвинениями в преступлениях, я на форуме писал еще в прошлом году (см. ниже).

 

Ты очень многое что в своей жизни пропустил.

 

Потому что любой цивилизованный человек понимает, что если наказывать будут не по закону, а по понятиям, тогда лично к тебе домой придут "активисты"  и скажут тебе, что ты - сепаратист, потому что у тебя дома не висит портрет Владимира Носенко. А когда ты спросишь, "кто такой этот Владимир Носенко?", они изобьют тебя до полусмерти, потому что по их понятиям, отсутствие портрета этого Носенко является признаком сепаратизма.

 

Когда ты выйдешь из больницы и, конечно, повесишь потрет этого Носенко, к тебе придут другие "активисты" и сожгут твой дом, потому что, по их понятиям, как раз наличие портрета Носенко является признаком сепаратизма.

 

Поэтому разумные люди на вопли об "антиукраинской пропаганде", "сепаратизме" и т.п. отвечают - доказывайте, судите, наказывайте, как установлено законом. Если надо, поменяйте закон, типа отсутствие дома портрета Порошенко (или Парасюка) является признаком сепаратизма.

Link to comment
Share on other sites

;o:fp1:

маладьож за жопи, а не за окопи!

Скажи спасибо Петепутиной. В 14ом молодежь была за окопы. Он уничтожил весь патриотизм, добровольческое движение и осталась только разваленая совкоармия, от которой только одно желание - откосить. Несколько спецбатальонов, погоды не делают.
Link to comment
Share on other sites

Євробачення-2020 теж відміняється

так воно само і засохне

 

Україна не поїде на Євробачення у 2020 році, якщо на міжнародному музичному конкурсі цього року перемогу здобуде Російська Федерація.

Про це на брифінгу щодо відмови України їхати на конкурс у 2019 році сказав голова НСТУ Зураб Аласанія, пише "Радіо Свобода".

"Таке питання навіть не стоїть. Ми не будемо брати участь, як ми це зробили, наприклад, з чемпіонатом з футболу, який проходив у Російській Федерації. Ми його не транслювали. І участь брати (в "Євробаченні 2020"), я думаю, ми теж не будемо", – сказав Аласанія у відповідь на питання про участь у разі перемоги РФ.

Крім того, за його словами, на відборі у 2019 році майже у всіх фіналістів конкурсу були якісь творчі зв’язки з Росією.

Link to comment
Share on other sites

Якщо  гордість  наших  артистів  вимірюється  гастролями  в  Рашці,  то  хай  живуть  в  цією  гордістю,  але  десь  окремо.

 

Надо вообще запретить выезд украинцам на гастроли, на спортивные выступления и т.п. (и вообще на заработки) в Россию.

 

А еще надо в Украине ввести понятия "моральное преступление" и "подрыв духа народа" - о таких преступлениях я уже писал на форуме (см. ниже).

 

 

Лично мне это напоминает последние дни Робеспьера - когда он окончательно спятил и понёс про то, что кроме уголовных преступлений существуют ещё и "моральные преступления" и врагами народа являются те, кто "подрывает дух народа" и за это надо отрубать голову.

 

Тут уже соратнички Робеспьера поняли, что под "моральные преступления" и под "подрыв духа народа" можно подвести всё что угодно и кого угодно (включая их самих) и быстренько отрубили голову ему самому.

Link to comment
Share on other sites

Надо вообще запретить выезд украинцам на гастроли, на спортивные выступления и т.п. (и вообще на заработки) в Россию.

 

А еще надо в Украине ввести понятия "моральное преступление" и "подрыв духа народа" - о таких преступлениях я уже писал на форуме (см. ниже).

 

 

якого народу?

Link to comment
Share on other sites

"Ми не будемо брати участь, як ми це зробили, наприклад, з чемпіонатом з футболу, який проходив у Російській Федерації...", – сказав Аласанія...

 

Господи, ну что этот грузин несёт  ;o

 

Сборная Украины принимала участие в том чемпионате мира, но выбыла из него на этапе отборочного турнира, потому что заняла только 3-е место в своей подгруппе - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%83_%D0%B7_%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%83_2018_(%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D1%83%D0%BD%D0%B4,_%D0%A3%D0%84%D0%A4%D0%90,_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0_I)

 

Поэтому она физически не могла поехать на финальный турнир, "который проходил в Российской Федерации".

Link to comment
Share on other sites

"Українцям приємно думати, що упродовж століть у них не було державності просто тому, що заважали інші народи, а вони боролися і програвали. Так ось тепер можете переконатися, що це не зовсім так. Держави не було саме тому, що кількість байдужих лицемірів завжди перевищувала кількість громадян. І якщо так станеться цього разу теж - не варто потім звинувачувати Путіна, Росію, байдужий Захід і метеоритний дощ в тому, що Україна кудись поділася" (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

KAZKA

Yesterday at 3:58 AM ·
Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом.
Link to comment
Share on other sites

 

 


А еще надо в Украине ввести понятия "моральное преступление" и "подрыв духа народа" - о таких преступлениях я уже писал на форуме (см. ниже).

В  Рашці  такого  нема,  правда?  Там  усьо  прєдєльно  просто.

А  ми  то  називаємо  простим  словом  курва. І  в  політичному  відношенні  і  в  етичному + естетичному.  

Я  дуже  тішуся,  що  вона  не  поїхала  від  моєї  країни. 

Ще  в  сценічному  мистецтві  є  таке  поняття  культура  співу,  чи  культура  виступу. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Картіна.

На майдані розпалили вогнище. Привязали до стовпа марув.

Наші кричать - спалити відьму!

Кацапи - святая! Святая!

Змінено користувачем Dilbert
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Рашці такого нема, правда? Там усьо прєдєльно просто.

А ми то називаємо простим словом курва. І в політичному відношенні і в етичному + естетичному.

Я дуже тішуся, що вона не поїхала від моєї країни.

Ще в сценічному мистецтві є таке поняття культура співу, чи культура виступу.

Не шпилька, это не она не поехала, это Украина не поехала и ты этому радуешься.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не шпилька, это не она (MARUV) не поехала, это Украина не поехала и ты этому радуешься.

 

MARUV была не единственной, кто отказался ехать на конкурс на условиях, предложенных теперешней властью.

 

Поэтому либо все отказавшиеся - "курвы" (в терминологии шпильки).

 

Либо "курвы" всё же не они.

Link to comment
Share on other sites

MARUV была не единственной, кто отказался ехать на конкурс на условиях, предложенных теперешней властью.

 

Поэтому либо все отказавшиеся - "курвы" (в терминологии шпильки).

 

Либо "курвы" всё же не они.

Судя по интервью, дело не в условиях, а в том как Марув "ушли". Дословно что я слышал: "нам не нужна победа любой ценой" - солидарность в общем. Да и шпилька посетила радостную весть за одну исполнительницу.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Поэтому либо все отказавшиеся - "курвы" (в терминологии шпильки).

Курва - то  сценічний  образ  Марув. Я  нічого  не  додала,  ані  відняла.  І  пісня,  і  костюми,  і  пози.

Я  не  є  якась  там  пуританка  і  могла  б  щось  пікантне  проковтнути,  якщо  зі  смаком.

 

Але  не  це.  Боженька  врятував  неньку,  на  щастя.

Щодо  інших.  І  джаз (я  була  за  них),  і  Казка  могли  б  їхати.  Не  знаю,  чи  грошей  нема,  чи  дорожчі  гастролі  в  Рашці,  тобто  бабло.

Якщо  останнє,  то  ми  про  них  просто  забудемо.  Для  мене  то  не  український  артист,  котрий  не  може  вдовольнитися  українськими гонорарами.  Їм  відразу  треба  заробити  мільйон.  Борони  Боже,  щоб  півмільйона,  ні, ні.

Це  стосується  може  і  не  самих  виконавців,  а  більш  продюсера,  або  усіх  разом.

До  речі,  продюсер  у  Казки  -  фацет  з  російським  прізвищем.

Я  найбільше  маю  претензії  до  тих,  хто  все  це  замутив (відбирав).  Якщо  це  Квінта -  то  мені не дивно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Курва - то сценічний образ Марув. Я нічого не додала, ані відняла. І пісня, і костюми, і пози.

Я не є якась там пуританка і могла б щось пікантне проковтнути, якщо зі смаком.

 

Але не це. Боженька врятував неньку, на щастя.

Щодо інших. І джаз (я була за них), і Казка могли б їхати. Не знаю, чи грошей нема, чи дорожчі гастролі в Рашці, тобто бабло.

Якщо останнє, то ми про них просто забудемо. Для мене то не український артист, котрий не може вдовольнитися українськими гонорарами. Їм відразу треба заробити мільйон. Борони Боже, щоб півмільйона, ні, ні.

Це стосується може і не самих виконавців, а більш продюсера, або усіх разом.

До речі, продюсер у Казки - фацет з російським прізвищем.

Я найбільше маю претензії до тих, хто все це замутив (відбирав). Якщо це Квінта - то мені не дивно.

Шпилька - зависть плохое чувство. И не тебе решать кто украинец, а кто нет. Для этого у нас Конституция есть. И она утверждает, что не только галичане являются украинцами. Ты со своими сепаратистскими идеями ничем не отличается от ордло. Слова разные идеи одни.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шпилька - зависть плохое чувство. И не тебе решать кто украинец, а кто нет. Для этого у нас Конституция есть. И она утверждает, что не только галичане являются украинцами. Ты со своими сепаратистскими идеями ничем не отличается от ордло. Слова разные идеи одни.

Придумайте  щось  врешті  нове.  Як  нема  що  сказати,  то  тоді  зависть,  сепаратизм...Цирк.  Я  то  коментувати  не  хочу.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Придумайте щось врешті нове. Як нема що сказати, то тоді зависть, сепаратизм...Цирк. Я то коментувати не хочу.

Я же не виноват, что вы галичане не любите украинцев и регулярно их записываете в русские. Самое забавное, что и себя украинцами особо не считаете. Потому-что регулярно на слуху "мы галичане" и крайне редко "мы украинцы". Это комплекс угнетаемого меньшинства, но никак не гордого народа. И это совсем не вписывается в европейские ценности. Скорее наоборот, ближе по духу к берёзками. Русский, это не национальность, а состояние души, когда кругом враги, мы особенные.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

До цього коментаря Аркадія Бабченка додам іще слова Дмитра Ґордона: жоден з ізраїльських артистів ніколи не поїде з концертом у Дамаск, Катар чи Тегеран, ніколи. 

 

Сравнили *** с пальцем.

 

Израиль не имеет дипломатических отношений ни с Катаром, ни с Ираном, ни с Сириею - последние две страны вообще не признают, что существует такое государство как Израиль https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%88%D0%BD%D1%8F_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%86%D0%B7%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BB%D1%8E#Не_визнають_державу_Ізраїль

 

Как по схожему поводу в своё время сказал Сукарно - "Мы, индонезийцы, не имеем дипломатических отношений с Малайзией, потому что такого государство как Малайзия не существует". 

 

А российское посольство в Украине как действовало с 1991 г.,  так и действует до сих пор - https://ukraine.mid.ru/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Президент робить бізнес у РФ. Чиновники з РНБО – організатори корупційних схем, зав’язаних на ту ж таки РФ.

 

И в 2017 году закупки товаров из России выросли (см. первую цитату ниже), и в 2018 г. росли (см. вторую цитату ниже).

 

Чего бы Бабченко и Гордону не сходить к тем украинским олигархам, которые миллионы на таких сделках зарабатывают, и не сказать этим олигархам что-то вроде "Бл*ди вы - экономику убийц финансируете!!!"

 

Только я думаю, что Бабченко и Гордон понимают, что они просто не дойдут до этих олигархов - просто исчезнут по дороге и всё.

 

А вот обзывать MARUV можно безнаказанно.

 

Импорт из России составил (в 2017 г.) 7,2 млрд долл, или 139,9% роста.

https://korrespondent.net/business/economics/3942690-torhovlia-s-rossyei-znachytelno-vyrosla-hosstat

 

Згідно з останніми даними Державної служби статистики, імпорт товарів з Росії в Україну за період з січня по квітень цього року (2018) зріс на 31% в порівнянні з аналогічним періодом в 2017 р.

https://ukr.segodnya.ua/economics/enews/eksperty-rasskazali-pochemu-ukraina-ne-budet-otkazyvatsya-ot-torgovli-s-rossiey-1151409.html

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...