Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

В вольном пересказе:

 

Руслана: Я, конечно, понимаю, что Вы - человек мира и - за мир, но Вы собираетесь лететь не на Марс представлять планету Земля, а на Евровидение представлять Украину. Вы - патриот Украины?

Вата: Я - гражданин Украины...

 

Досвиданья!

 

 

:gigi:

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Пара слів за Костю і його протеже http://uapolitics.com/topic/27572-polufinal/page-3?do=findComment&comment=749268

 

Меладзе переможцю Джамалі виставив останнє місце у фіналі.

 

Замість замінити гарну пісню СанСея після півфіналу, як застару, і через це неприйнятну за правилами Євробачення, Меладзе ніби проконсультувався з кимось з оргкомітету в Європі. І видав ніким окрім нього не підтверджений висновок про відсутність тут порушення. Мовляв, пісня хоча і виконувалася на концертах вже 2 роки замість припустимих 3 місяців, але не мала багато переглядів на Ю-Тьюбі. На крайняк запропонував у випадку виникнення проблем змінити пару-трійку аккордів і усе буде гаразд :fp1: Тобто, намагався гарантувати негарантуєме, аби пропхати невпихуєме (с).

Ще більше за СанСея він лобіював THE HARDKISS з піснею Helpless (Безпорадність(!!!)) - дивний малозмістовний депресняк https://www.rbc.ua/styler/zvyozdy/pesnyu-helpless-evrovideniya-gruppa-the-hardkiss-1454785134.html.

 

Насправді, схоже, Меладзе лобіював цих дійсно чудових виконавців - СанСея з порушенням правил, а HARDKISS з найбільш в їхньому репертуарі депрессивною Безпорадністю просто аби не пройшла Джамала і завалилася на конкурсі Україна. Тут усе прозоро, як 16 лютого у ВзР. Але не впорався, падлюка.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я вчера думал..будет ли у русланы стокгольмский синдром...которым она впоследнее время страдала...

да она конечно вчера начала там чегото ныть...

но серавно хватило у неё совести поставить сепару 1 бал.

Link to comment
Share on other sites

А нафіга вони обрали таку пісню ще й з такою заздалегідь непрохідною назвою?

 

А мені сподобалось. І жюрі.

Хоча з точки зору покоління ДІ-АЙ-ЕС-СІ-О все інше не вартує жодної уваги ))

Link to comment
Share on other sites

А нафіга вони обрали таку пісню ще й з такою заздалегідь непрохідною назвою?

Тому що ця назва якнайкраще відповідає стану речей в українській владі.

Link to comment
Share on other sites

А мені сподобалось. І жюрі.

Хоча з точки зору покоління ДІ-АЙ-ЕС-СІ-О все інше не вартує жодної уваги ))

Насправді Хардкіс мені подобається, бо це справді класс, а діско завжди вважав напрямком "два прітопа, трі пріхлопа" :)

От заспівали б щось накшталт Stones, реально б могли достукатися до масового слухача. Але не з Helpless на конкурсі для позитиву.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

2 гандона - меладзе і сердючка валять Джамалу. Сукі, яке право мають члени жюрі давати такі каменти в процесі конкурсу і голосування? :X

B-) https://www.rbc.ua/styler/music/sovetnik-poroshenko-raskritikoval-meladze-1456117705.html

Link to comment
Share on other sites

Думается, что Джамала с такой песней имеет мало шансов, там надо что-то попсовое, а не серьёзное, но как вариант заявить об Украине - это да.

Цикаво, кто притащил из Москвы Костика? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не смотрел. Девчата мои рассказали.

 

Недавно общался с одним беженцем, обосновавшихся в Чугуеве, так говорит, что из 70 человек персонала предприятия за Украину - только двое  - он и ещё один беженец.  

 

Блять, ну вот что у людей в мозгах? Там где параша, - кровь, нищета и террор. Доказано историей.

Link to comment
Share on other sites

 

 


там надо что-то попсовое,

 

Скорее, не попсовое, а трендовое. Были фрики, розовые, бородатые.
Население Европы очень чутко относится к освещению в песнях текущего момента.

 

Так что Джамала как раз одна из фаворитов будет. Другой вопрос, что ее могут перебить беженцы и плач по убитым на улицах.

Link to comment
Share on other sites

ну шо сказати....

Сансей так боявся розгнівати своїх російських "почітатєлєй", що просто зашкварився... Шкода :(... Як виконавець, він дійсно дуже яскравий.

Хардкіс - про них як про людей нічого не знаю. Музика їхня не до мого смаку. Проте, мушу визнати, музика Хардкіс у тренді (Європейському та світовому). Виконання в них дуже якісне, і ІМХО, було б до смаку європейської авдиторії.

Джамала - складний вибір. З одного боку талантище. Плюс, з політичної точки зору, дуже (ну от просто, дуже) правильно, щоби саме Джамала зараз представляла Україну. З іншого - музична тема пісні абсолютно не чипляє. Ну от, ну зовсім.... :(

Словом, перемоги Джамалі, вболіватиму за неї. Хоча, гадаю, шансів в неї дуже і дуже мало :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не смотрел. Девчата мои рассказали.

 

Недавно общался с одним беженцем, обосновавшихся в Чугуеве, так говорит, что из 70 человек персонала предприятия за Украину - только двое  - он и ещё один беженец.  

 

Блять, ну вот что у людей в мозгах? Там где параша, - кровь, нищета и террор. Доказано историей.

 

Так і є. Я свого часу у відрядженнях  сукупно був у Донецьку та Маріуполі біля року та Луганську з пів-року.

З середини 90-х по середину нульових.  Був перед виборами 2004 теж.

Статистика : на  колектив з біля 100 людей в центрі м.Донецьк. ( не работяги : інженери, програмісти, економісти, бухгалтерія)  

1 (один)  відкритий помаранчевий та двоє не дуже афішувало. Так що відсоток за Україну рахується одиницями.

І це підкреслюю не пенси і не работяги. І це 2004. 

Тому той  хто зараз каже , що там можна змінити психологію людей бреше.

І собі і людям.  Зараз думаю статистика ще гірша.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В Джамали є щирість і харизма. Це може виявитися важливішим за музику. Хоча, звичайно, з Смаqлом в неї, напевно, було більше шансів. Якщо б не корупція 5 років тому.

https://www.youtube.com/watch?v=87ABjmKcxhg

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

В Джамали є щирість і харизма. Це може виявитися важливішим за музику. Хоча, звичайно, з Смаqлом в неї, напевно, було більше шансів. Якщо б не корупція 5 років тому.

 

 

Про щирість та харизму Джамали не сперечаюсь.

Проте, заради справедливості.... щодо Сансея.... я його не захищаю, але від оцієї пісні, ще коли вони були харківською 5'ницею я свого часу просто тащився

https://www.youtube.com/watch?v=ONuO6VGbsvQ

Link to comment
Share on other sites

Так і є. Я свого часу у відрядженнях  сукупно був у Донецьку та Маріуполі біля року та Луганську з пів-року.

З середини 90-х по середину нульових.  Був перед виборами 2004 теж.

Статистика : на  колектив з біля 100 людей в центрі м.Донецьк. ( не работяги : інженери, програмісти, економісти, бухгалтерія)  

1 (один)  відкритий помаранчевий та двоє не дуже афішувало. Так що відсоток за Україну рахується одиницями.

І це підкреслюю не пенси і не работяги. І це 2004. 

Тому той  хто зараз каже , що там можна змінити психологію людей бреше.

І собі і людям.  Зараз думаю статистика ще гірша.

Все життя тут. "Серцем" в моєму місті абсолютна більшість "за росію", але практично така ж переважна більшість бажають жити в Україні. На емоції людей в прикордонному і абсолютно російськомовному регіоні дуже негативно вливає продажність "иліт" і нездатність наша за стіки років побудувати успішну країну. Склалося б інакше, тут жили б самі патріоти. Хоча моє місто далеко не зовсім дамбас всупереч його географічному розташуванню :pardon:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проте, заради справедливості.... щодо Сансея.... я його не захищаю, але від оцієї пісні, ще коли вони були харківською 5'ницею я свого часу просто тащився

Та хто сперечається! Талановита особистість. Але гроші і доля :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Про щирість та харизму Джамали не сперечаюсь.

Проте, заради справедливості.... щодо Сансея.... я його не захищаю, але від оцієї пісні, ще коли вони були харківською 5'ницею я свого часу просто тащився

https://www.youtube.com/watch?v=ONuO6VGbsvQ

я теж

я її довго-довго співала, але трошки переінакшуючи текст "ти не той хто мені потрібен, ти не той, ти не тогой"

десь так :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...