Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

а де всі?

 

гілку окрему не зробили!

 

а стільки всього цікавого

 

 

Сьогодні на даху КВЦ "Парковий" делегації усіх 42-х країн урочисто підняли свої прапори, таким чином офіційно відкривши Євробачення 2017 в Києві. 

Разом із символічними кульками прапори піднялися до неба та замайоріли над столицею!

 

18301607_248435912297257_270689509561329

 

18402662_248439528963562_219682516250646

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кацапів плющить нє подєццкі, "нас лішілі празніка", "нє пустілі нашу йулю",  крім того, пишуть, Маріна Порошенко "відімо страдаєт тєм же, что і єйо муж - алкагалізмам, вчєра пошативаясь вишла і оскандалілась"

:weep:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Тю, так у них дєдовідєніє є :nose3: завтра фінал :D

 

 

отож і дивно, що ковбасило їх, навіть трансляції лішілі, вони розуміють, що дедивоєвалка то таке, а тут шоу

 

:weep:  :lol2:

 

Хворі люди 

 

Украина испугалась и не пустила на "Евровидение" российскую певицу Юлию Самойлову. Из-за конкурса России грозят многомиллионные штрафы, новые санкции и дисквалификация, возможно, на 3 года. Почему Россия должна нести за это ответственность? Бари Алибасов, Денис Майданов, Евгений Понасенков, Юрий Лоза, Мария Голубкина и другие собрались в студии программы, чтобы выразить свое возмущение и озвучить встречное предложение.

 

https://www.youtube.com/watch?v=v056HKzFv20

Змінено користувачем Ц2Д4Мумр
Link to comment
Share on other sites

Ой, пасатрела шо там кацапи про Євробачення мекають - а заголовкі -то какіє  :weep:

любо-дорого пасатрєть :gigi:

 

Евровидение - 2017: сбылось пророчество Верки Сердючки

 

Без России: старт Евровидения в Киеве
 
І три заголовки поспіль :weep: ржака
 

 

Организаторы "Евровидения" ждут в Киеве много российских журналистов

 

Еще двух российских журналистов не пустили на в Украину

 

Журналисток "Комсомольской правды" не пустили на в Украину

 

Далі кацапи почали стукать, за народною традицією....

 

 

В ОП просят ОБСЕ дать оценку запрету на въезд в Киев журналистов из России

 

ОБСЕ не комментирует запрет въезда на Украину журналисту "Россия сегодня"

:K

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


взагалі то класно, що вона змоталась в Крим - гарний привід не мати свинособак на євробаченні

 

Думаю, кацапи навмисне таку виставили, щоб наші забанили.

Засцяли їхати...

Та я і не уявляю, як би вони тут з прапорами ходили, бойня була б.

 

ЗІ Пишуть кацапи, що болгарин "їх", в мацвє живьот :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Думаю, кацапи навмисне таку виставили, щоб наші забанили.

Засцяли їхати...

Та я і не уявляю, як би вони тут з прапорами ходили, бойня була б.

 

ЗІ Пишуть кацапи, що болгарин "їх", в мацвє живьот :fp1:

 

 

Там ще смішніше - на відео (вище) одні кацапи кричали, що нашуюлюнєпустілі, інші кричали, що нашаюля какпадгатовіца, да виступіт в слєдующєм гаду!

на що перші у них слушно спитали: так аказиваєцца нашаюлюдажє нєбила гатова! а зачєм она тогда к фошіздам єхала?

 

там піздєц кацаська вєсєлуха  :lol2:

Змінено користувачем Ц2Д4Мумр
Link to comment
Share on other sites

то якщо вони цього року не були, то і наступного не будуть?

 

їм треба в північно-корейських конкурсах брати участь -

 

да, это было бы очень гармоничьно.

может, там бы нашелся наконесто ицконно брацкий нарот.

правда, могла бы возникнуть потасовочька по поводу того,

кто же будет младшым... 

Link to comment
Share on other sites

там піздєц кацаська вєсєлуха :lol2:

 

Та я трохи подивилась, подивилась би все і з задоволенням, та кацапи сильно злобно верещать - не можу, як включать свої ватні мегафони - вуха закладає і нервова система хитається. Треба щоб від стреса щось виписували, маріванну там, чи щось таке :nose3:тоді можна було б дивитись  :weep: 

 

З того, що почула - дєльний совєт - влаштувати Євразієвідініє :weep: і шоп Расіюшка завсігда там главная била :D дєльній совєт, я щітаю :nose3:

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


да, и штоб только они его и видели.

 

Ну вони пропонують не дословно, та близько цитую "Разєя, другіє всякіє такіє страні, а уж патом!!!вся Європа сама хлінет к нам, бо будуть завідовать, но геев не пущать, ні-ні " ну і інша частина ватніків "шоб как в саюзє, не пущать нікого і не випущать і пєсні будут прєкрасніє, без амерік і європ" 

Вони рехнулись всі до одного :fp1:

Link to comment
Share on other sites

отож і дивно, що ковбасило їх, навіть трансляції лішілі, вони розуміють, що дедивоєвалка то таке, а тут шоу

 

:weep:  :lol2:

 

Хворі люди 

 

Украина испугалась и не пустила на "Евровидение" российскую певицу Юлию Самойлову. Из-за конкурса России грозят многомиллионные штрафы, новые санкции и дисквалификация, возможно, на 3 года. Почему Россия должна нести за это ответственность? Бари Алибасов, Денис Майданов, Евгений Понасенков, Юрий Лоза, Мария Голубкина и другие собрались в студии программы, чтобы выразить свое возмущение и озвучить встречное предложение.

 

https://www.youtube.com/watch?v=v056HKzFv20

и шо они озвучили? а то смотреть єту хуйню...полтора часа как бі нет ни малейшего желания?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Джамале не позволили выйти на красную дорожку "Евровидения"

http://zn.ua/CULTURE/dzhamale-ne-pozvolili-vyyti-na-krasnuyu-dorozhku-evrovideniya-247695_.html

Дурдом какой то  думаю не последний скандал , в делу включится еще НАБУ

Дурдом какой то  думаю не последний скандал , в дело включится еще НАБУ

Link to comment
Share on other sites

Та я трохи подивилась, подивилась би все і з задоволенням, та кацапи сильно злобно верещать - не можу, як включать свої ватні мегафони - вуха закладає і нервова система хитається. Треба щоб від стреса щось виписували, маріванну там, чи щось таке :nose3:тоді можна було б дивитись  :weep:

 

З того, що почула - дєльний совєт - влаштувати Євразієвідініє :weep: і шоп Расіюшка завсігда там главная била :D дєльній совєт, я щітаю :nose3:

и все пели плот на английском :weep: 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


близько цитую "Разєя, другіє всякіє такіє страні, а уж патом!!!вся Європа сама хлінет к нам, бо будуть завідовать

 

да...

и так уже которое десятилетие весь мир жабой давиццо, глядя на скрепонутых... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...