Перейти до змісту

Славним Дрищам!


Гість Хома

Recommended Posts

какая разница? тебе, когда ты садишься в самолет, действительно похуй - за штурвалом летчик или стюардесса?  интересный подход..

 

сравнение неуместное имхо.  Я бы Улю не со стюардессой сравнивал, а с обезьяной за штурвал стремящейся

Link to comment
Share on other sites

сравнение неуместное имхо.  Я бы Улю не со стюардессой сравнивал, а с обезьяной за штурвал стремящейся

дурачком прикидываешься? выглядишь в этой роли вполне органично..

Link to comment
Share on other sites

узнаю дружбанов юльков))  Не прощают наездов на Багинюhttp://ukrpravda.net/Smileys/default/ag.gif

шо забавно - багиней ее называют дрыщи, для юльков она просто - юлька..

Link to comment
Share on other sites

и это голодное жлобье себя батьком нации называло?(((

 

я извиняюсь а тем которые оццы нации им кушать не надо? Они как-то по другому устроены?

Не ну, что Юля фиалкаме какает то это факт общеизвестный.  Но жрет она небось обычно? В рот?

Link to comment
Share on other sites

я извиняюсь а тем которые оццы нации им кушать не надо? Они как-то по другому устроены?

Не ну, что Юля фиалкаме какает то это факт общеизвестный.  Но жрет она небось обычно? В рот?

Фиалки и жрет. Кентаккийские жареные.

Link to comment
Share on other sites

Будуть вас кацапи розстрілювати, прив'яжуть до стовпів,

натягнуть на голови чорні мішки, а ви цього і не помітите,

бо в цей час будете далі гризтися і плюватися.

Link to comment
Share on other sites

Будуть вас кацапи розстрілювати, прив'яжуть до стовпів,

натягнуть на голови чорні мішки, а ви цього і не помітите,

бо в цей час будете далі гризтися і плюватися.

Я думаю, що юльки нам перед тим будуть руки зв"язувати. А чорні мішки вони нам вже зараз на голови натягують. Щоб ми нічого не бачили та нічого не чули.

Link to comment
Share on other sites

А Тягнибок і далі - технічний кандідат Януковічя?

Тут якась колізія кажись виника ;)

Та отож. Добре, що минулий технічний кандидат Януковича Яценюк вже не балотується.

Link to comment
Share on other sites

Береш психовану бабу типу Каровки, периферійного інтелектуала типу Олдбоя, якого небудь неврастеніка типу Асмодея чи Ашнара... Несуттєву шолуху потрібно зняти, решту перемішати та помаленьку варити під кришкою, на якій юліна коса намальвана.

Концентрований екстракт і буде той спмий психотип юлька.

 

:laugh:  :rotate:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...