Перейти до змісту

Нинішній керівник команди Порошенка в Донбасі


ЦеDzip

Recommended Posts

:lol2:  :tu:

 

Танюха жжот

 

Після перемоги Майдану я ввійшла в цей офіс. Про справи,які тут прокручувалися свідчили дрібні деталі, наприклад за одним зі столів,я знайшла папірець, на якому олівцем було виведено – "200 тисяч$".

Однак це було потім, спочатку я піднялася на 9 поверх в пошуках розгадки таємниці для кого насправді будувалося "Нове Міжгір'я" в Конча-Заспі. Однак слідів "ЄДІТЕПЕ" там не знайшлося, натомість там виявився клубний ресторан з омарами в акваріумі та кілька кабінетів.

В кабінеті я звернула увагу на велику книгу в палітурці з товстої шкіри. На ній красувався напис: Товариство мисливців та рибалок "Кедр", це та фірма, якій було віддано в оренду 30 тисяч гектарів під Сухолуччям, де полював Янукович. Відкрила -в середині замість сторінок – коньяк.

Отож цей офіс справді мав відношення до Януковича.
 

http://1-ps.googleusercontent.com/x/blogs.pravda.com.ua/blog.img.pravda.com/images/doc/f/1/f103f-70.jpg.pagespeed.ce.gU-Mj0QOgh.jpg

В шухлядах стола мене чекала ще цікавіша знахідка. Там лежав список власників клубних карток. В одному списку поряд були Артем Пшонка, Богдан Губський, Сергій Курченко та...Сергій Шахов. Це той самий нинішній керівники команди Порошенка в Донбасі.

Кількома поверхами нижче я знайшла кабінети, як Артема Пшонки, так і Сергія Шахова.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...