Перейти до змісту

Угоду про асоціацію з ЄС не ратифікують щонайменше до 12 вересня


vuico

Recommended Posts

Як ви це сприймаєте, Петько розводить лохтурат, чи нагинають Петька ті, до кого

Україна так намагається долучитись?

 Але щоб то не було- то хєрня повна.

Куди так поспішала Україна? До кого волав Майдан?

Заради чого Мустафа затіяв отой мітинг?

Дивно, камарадос..

Link to comment
Share on other sites

Я уже писал об этом.

Фьодорыч просто лоханулся не по детски. Мог подписать ассоциацию в Вильнюсе и просто не ратифицировать ее.

Что сейчас Пэдро и делает. Нь зато "Вибары прашли в адин тур! Две недели не были патеряны!!!"

 

Как котят... :D

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Как котят - это не то слово. Как последних лохов - вот так будет правильно. Ради чего столько народа погибло? И еще погибнет. То что они до сентября откладывают - это верный сигнал что до осени наше "АТО" не закончится, а значит....пиздуц экономике придет окончательно и бесповоротно.(((((((  Ну и понятно что НИКАКИХ санкций никто не введет, чтоб там Хуйло не творил. 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

ну, вообще-то, звучит совсем-совсем по-другому. надо бы ещё пару европейских источников. 

правда походу скопипастила с лиги, а лига - с рашнсми.

 

 

http://euobserver.com/tickers/124957

 

A joint EU-Russian-Ukrainian communique on the EU-Ukraine trade treaty has left out Russian proposals to amend the pact and to delay its implementation if Russia requests so after expert-level talks in July and August. EU commissioner De Gucht declined to say if Ukrainian implementation will be delayed until September, however.

Link to comment
Share on other sites

блять яка ганьба, нема слів :X

Нравится - не нравится.......но майдан-3  нужно собирать уже вчера....Только кто теперь на майдан пойдет? Щас будут кричать - нефиг майданить, идите воюйте.

 

А кто будет в сентябре ратифицировать то? У нас же вроде бы как выборы Рады где-то на это время намечаются, или уже не будет перевыборов?

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

 

 


A joint EU-Russian-Ukrainian communique on the EU-Ukraine trade treaty has left out Russian proposals to amend the pact and to delay its implementation if Russia requests so after expert-level talks in July and August. EU commissioner De Gucht declined to say if Ukrainian implementation will be delayed until September, however.

 

Дякую

 

Тобто ще невідомо, буде відкладено до вересня, чи ні, ну побачимо

 

але сам факт якихось переговорів про це з хуйлостаном - таки ганьба(((

Link to comment
Share on other sites

Більш схиляюсь до версії з відкатом від початкового плану гнилуватої на питаннях бабла

Еуропи. Х..йло схоже дожимає їх хабарями і ловить на конфлікті інтересів . Абідна, звичайно, але

з України знову роблять обєкт в політіграх. Виходить, Ху..ла треба перемагати Україні наодинці.

Молімося, браття і сестри за неньку...Слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

Паникеры хреновы. :fp1:

Кто там  рубаху на груди рвал что "АТО должно длиться не дни а часы!",  "Ассоциация будет чуть ли не сразу после инаугурации?" 

 

А теперь, спокойно без паники, расслабьтесь и получайте удовольствие, так?

Link to comment
Share on other sites

http://euobserver.com/tickers/124957

 

У спільному європейсько-російсько-український комюніке щодо договору про торгівлю між Україною та ЄС були відхилені російські пропозиції по внесенню змін в договір і відстрочення його імплементації, якщо Росія зробить запит про це після переговорів на рівні експертів в липні і серпні. Однак, комісар ЄС де Гюхт відмовився сказати, чи буде відкладено ратифікацію угоди Україною до вересня.

Link to comment
Share on other sites

http://euobserver.com/tickers/124957

 

У спільному європейсько-російсько-український комюніке щодо договору про торгівлю між Україною та ЄС були відхилені російські пропозиції по внесенню змін в договір і відстрочення його імплементації, якщо Росія зробить запит про це після переговорів на рівні експертів в липні і серпні. Однак, комісар ЄС де Гюхт відмовився сказати, чи буде відкладено ратифікацію угоди Україною до вересня.

А вот это с пальца высосано?

 

Міністри (економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв і закордонних справ України Павло Клімкін) погодилися, що вони знову зустрінуться 12 вересня в Брюсселі для того, щоб проаналізувати результати й роботу експертів і для обговорення будь-яких можливих рішень хвилюючих питань", - сказав де Гюхт.

Link to comment
Share on other sites

А вот это с пальца высосано?

 

Міністри (економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв і закордонних справ України Павло Клімкін) погодилися, що вони знову зустрінуться 12 вересня в Брюсселі для того, щоб проаналізувати результати й роботу експертів і для обговорення будь-яких можливих рішень хвилюючих питань", - сказав де Гюхт.

 

ещё раз - я не знаю, откуда высосано.

поэтому хотелось бы ещё пару ссылок на европейские источники.

я не слышал, что они действительно говорили.

Link to comment
Share on other sites

Шозакипешь?

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що ратифікація Угоди про асоціацію не залежить від технічних консультацій з Росією та ЄС щодо її імплементації. REUTERS ”Ратифікація Угоди абсолютно не залежний від цього процес. Я вже неодноразово казав, що Угода буде ратифікована”, - заявив Клімкін у п`ятницю в Брюсселі журналістам після завершення відповідних консультацій.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/938866-klimkin-ratifikatsiya-asotsiatsiji-ta-konsultatsiji-schodo-jiji-implementatsiji-z-rf-ta-es-nezalejni-protsesi.html

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

ещё раз - я не знаю, откуда высосано.

поэтому хотелось бы ещё пару ссылок на европейские источники.

я не слышал, что они действительно говорили.

Переговоры только недавно закончились, а поэтому источников мало. Завтра будет в газетах, блажен конечно кто верует, но я чего-то думаю, что просто облекут это в более обтекаемую дипломатическую форму - но легче нам от этого не станет

 

 

Шозакипешь?

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що ратифікація Угоди про асоціацію не залежить від технічних консультацій з Росією та ЄС щодо її імплементації. REUTERS ”Ратифікація Угоди абсолютно не залежний від цього процес. Я вже неодноразово казав, що Угода буде ратифікована”, - заявив Клімкін у п`ятницю в Брюсселі журналістам після завершення відповідних консультацій.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/938866-klimkin-ratifikatsiya-asotsiatsiji-ta-konsultatsiji-schodo-jiji-implementatsiji-z-rf-ta-es-nezalejni-protsesi.html

 

 

Так имплементация - это практическая реализация того что подписывают и ратифицируют. А иначе все эти ратификации до фонаря - будет очередной развод.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Так имплементация - это практическая реализация того что подписывают и ратифицируют. А иначе все эти ратификации до фонаря - будет очередной развод.

Так ратификация или имплементация? Вы уж там определитесь, паникеры, чО?  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Так ратификация или имплементация? Вы уж там определитесь, паникеры, чО?  :pleasant:

Просто Климкин походу пытается делать красивое рыло при херовой игре, подменяя понятия и играясь словами. Ну давайте, завтра посмотрим что европресса напишет.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

знову адепти секти ордену "всьопрапало" починають істерити? :D

Та ні, просто Пецько ні хрєна не каже, і взагалі каже, що якісь незрозумілі суспільтву

причини не дозволяють йому направити в парлямент договір про асоціацію на

ратифікацію.

      А ось після якогось тристороннього(з  якого дива з Ху..лом?) триндіжу

раптом уже все переноситься поки-що на вересень, а треба читати що на невизначений термін.

Зауважте, спочатку політична угода, потім щось там підправляли в економічній частині, тепер - х.з.коли... 

Link to comment
Share on other sites

Порося еще до избрания просил европу отложить подписание. Но поднялся шум и он пошел более хитрым путем. Самое фиговое- что мы не знаем конечной цели всех этих телодвижений.
Link to comment
Share on other sites

Європа гандони, факт. Але в цьому затягуванні є і позитивні сторони:

 

- Україна на міжнародній арені ініціювала(або планує) цілий ряд процесів - суди за анексію Криму (в т.ч. повітряний простір і т.п.), угода про асоціацію,  економічні санкції проти Росії, зміна системи газових закупок в Європі (загальний пул, укр-рос кордон, т.п.)  Усе це Росія намагається торпедувати дипломатичний, медійним і корупційним шляхом. І з цього всього угода про асоціацію є якраз найменш критичною на фоні інших питань. Я остерігаюсь якраз зворотного процесу - що Порохі ко злиють всі решта питань зате переможно євроінтегруються на папері.

 

- чим довше затягується ця епопея тим краще євробюрократи продемнструють своє гниле нутро, тим українцям, які все ще вірять в них чим. Взагалі вважаю що позбавлення синдрому "Європа нам поможе" є просто необхідним для виживання держави.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...