Перейти до змісту

А якщо ця нестабільність — надовго?


Recommended Posts

Більшість з нас сподівається, що нестабільність, що почалася о 4-й ранку 29 листопада 2013, скоро закінчиться. Оберемо президента, потім парламент, і будемо жити, як в 2005, але краще — без Ющенка, без Януковича, проведемо (нарешті!) люстрацію, колорадів закатаємо в асфальт, а Рашка, хоч-нехоч, погодиться на все це, і єдиним болісним моментом залишиться окупований Крим.

А якщо Пуйло з камарильєю грає в довгу гру? І не буде ні на гран допускати нормалізації, але й не допускати відкритого конфлікту?

Що, якщо їх метою є власне доведення України до стану failed state, причому failed state на 10-15 років?

Що ми можемо цьому протиставити?

Link to comment
Share on other sites

А чому якщо ? 

 

Ясно що надовго. Навіть якщо Путін завтра полетить на Місяць разом з усією своєю камарільєю.

Україна в руїні. Це треба розуміти.

Але навіть в цих умовах треба зібратися і будувати нову країну.

Link to comment
Share on other sites

я не думаю что разоренная нестабильная украина для рф это гут, даже для того что бы голыми руками..а за газ кто будет платить, а кто рус нефть покупать, кто же тогда им подешевле продукты питания ..ой да много чего, это же 45 миллионов, а вдруг запад вложиться основательно, под крыло возьмет...

не.... или полная анексия,  (тут я не представляю как..такая территория) или  пытаться  дружба доужба.простим всех и вся и дружить дружить (замануха - газ дешовый нефть..) но нужен подконтрольный парламент и президент.. (с учетом тупака яника--ни какой оппо , гасить в зародыше)

Змінено користувачем Strangeways
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...