Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

На Майдані більше не ставитимуть ялинку

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 11

#1   LAR  :

LAR

Что?

• Клуб
  • 6792
  • Country Flag
Традиційну новорічну ялинку більше не ставитимуть на Майдані Незалежності. Також тут не будуть проводити розважальні шоу, так як це місце де загинули люди. Про це на прес-конференції повідомив глава КМДА Володимир Бондаренко.

"Вулиця Хрещатик у районі Майдану Незалежності, як і сама площа, повинні стати місцем пам'яті і поваги до всіх українців, які загинули під час трагічних подій лютого 2014 -го.
Що стосується нинішнього зовнішнього вигляду Майдану - зокрема, барикад, то вони будуть поступово розбиратися. Місця, на яких під час зіткнень на Майдан бралась бруківка, будуть викладені каменем іншого кольору, щоб було видно, де звідси брали каміння для бойових дій. Зараз ми вимощуємо вулиці тимчасовою бруківкою, - заявив він.

КМДА також взялось переглядати різні варіанти організації автомобільного та пішохідного руху в центрі міста. Частину вулиці Інститутській від верхнього виходу з метро Хрещатик до Майдану може стати пішохідною і на на ній буде розміщено частину меморіального комплексу, присвяченого Небесної сотні.

"Ми розглядаємо варіанти пуску автомобільного транспортного потоку в обхід Інститутської- наприклад, по вулиці Ольгинській та Городецького. Але це не остаточне рішення — це просто ідеї, - додав голова КМДА.

Крім того, Володимир Бондаренко зазначив, що серед Героїв Небесної сотні 21 киянин, тому є ініціатива увіковічнити їхні імена у назвах вулиць.
  • 0
Прошу не рассказывать мне, о том как на московии жить хорошо!

#2   эЛКа  :

эЛКа

Бувалий

• Клуб
  • 25510
  • Country Flag
Re: На Майдані більше не ставитимуть ялинку

це добре.

там вже святе місце.

• 1

#3   GarryN  :

GarryN

Аксакал

• Рада Модераторів
  • 65839
  • Киев, Харьков
  • Country Flag

Блохина жалко  :(

• 0

#4   Стиви Джи  :

Стиви Джи

Главврач Валар Моргулис

• Рада Модераторів
  • 59302
  • Конскіє Раздори
  • Country Flag

и царева

• 0

“Буду Ніцше читати, а потім прєвозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Гонконзі дурний план курить!" (с)

#5   DiM  :

DiM

Серйозний

• Клуб
  • 5909
  • Country Flag

Отак,

з ялинки все і почалося...

P.S. а недарма Овощ її виговорити тоді ніяк не зміг, знав мабуть щось :)

• 0

Если вы спорите с идиотом, то, вероятно, то же самое делает и он.

#6   LAR  :

LAR

Что?

• Клуб
  • 6792
  • Country Flag

Так ему же возле офиса поставили елочку, сколько ему их надо?
  • 0
Прошу не рассказывать мне, о том как на московии жить хорошо!

#7   Опецькуватий  :

Опецькуватий

Новачок

• Форумчанин
  • 207
  • Country Flag

опудало януковича (натуральне) можна їграшками та вогниками прикрашати замість ялинки.

• 0

#8   и джонсон  :

и джонсон

Юзер

• Клуб
  • 4299
  • Country Flag

GarryN : 24 Апр 2014 - 00:02 Блохина жалко    и царева

и головешки  :(

• 0

#9   Котигорошко  :

Котигорошко

Юзер

• Форумчанин
  • 1583
  • Київ
  • Country Flag

Ідея гарна. Маю сумніви щодо того що цю ідею підтримає наступна влада.

• 0

#10   Птах Сорока  :

Птах Сорока

Цинічно-безпринципний флудер, троль та богохульник - це я.

• Клуб
  • 9391
  • Country Flag

Если честно то Майдан НИКОГДА уже не будет тем местом где гуляли беззаботные киевляне и гости города. Недавно  был там с несколькими людьми, которые приехали "посмотреть и пофоткаться". Так вот они не смогли сделать ни одной фотографии, некоторые плакали и сказали: "Уведи нас отсюда, тут страшно, тут смерть, мы больше никогда сюда не приедем" Я сам с трудом сдерживал слезы, хотя прошло уже много времени. Какая нафиг ёлка, какие развлечения, но самое страшное, если все окажется напрасно. Уже слышатся голоса уродов в Сети: :"терпилы под раздачу попали". Пусть бог им судья. Но лично я не хочу больше ехать на майдан просто "погулять".

• 1

#11   Котигорошко  :

Котигорошко

Юзер

• Форумчанин
  • 1583
  • Київ
  • Country Flag

Если честно то Майдан НИКОГДА уже не будет тем местом где гуляли беззаботные киевляне и гости города. Недавно  был там с несколькими людьми, которые приехали "посмотреть и пофоткаться". Так вот они не смогли сделать ни одной фотографии, некоторые плакали и сказали: "Уведи нас отсюда, тут страшно, тут смерть, мы больше никогда сюда не приедем" Я сам с трудом сдерживал слезы, хотя прошло уже много времени. Какая нафиг ёлка, какие развлечения, но самое страшное, если все окажется напрасно. Уже слышатся голоса уродов в Сети: :"терпилы под раздачу попали". Пусть бог им судья. Но лично я не хочу больше ехать на майдан просто "погулять".

Революції не трапилось. Вірогідність що ті жертви були марні - дуже висока. Але це був необхідний крок. Наступний майдан, якщо він буде - буде вже не таким. В наступний майдан керманичам сразу доведеться тікати, або висітимуть на стовпах.

• 0

#12   Птах Сорока  :

Птах Сорока

• Клуб
  • 9391
  • Country Flag

Революції не трапилось. Вірогідність що ті жертви були марні - дуже висока. Але це був необхідний крок. Наступний майдан, якщо він буде - буде вже не таким. В наступний майдан керманичам сразу доведеться тікати, або висітимуть на стовпах.

Ця вірогідність настільки висока, що я боюсь що наступного майдану країна вже не витримає, вибачте за песимізм. Чую багато думок: " Коли їхати, та яку зброю брати?"

• 0