Перейти до змісту

схоже, нік на ФУПі вже зламаний


epsilon

Recommended Posts

раніше, якщо клікнути на нік - досить довго було "вже розбанений" - я сама не логінилась, не пускало

 

тепер показує стандартну картинку

 

E-mail: Схований Повідомлень:  42,868 Дата реєстрації:  04/02/2008 04:38   тобто хтось заходив під цим ніком????
Link to comment
Share on other sites

Та я знаю. Я просто народ інформую, що якщо хтось щось там напише від мого імені без підтвердження тут та фейсбуку що то я - не вірити. І щоб на пошту мені не писали, бо в старі часи багато людей мені писали (ні, ніяких незнайомих ніків і ніяких підозрілих повідомлень не було)

Link to comment
Share on other sites

Привіт!

 

Я на фейсбуку є.

 

На СУП йти не хотілося бо рашен сервер, нафіг. Я давно навіть на мейли з мейл ру стараюсь не писати і не відповідати чисто з метою примусити знайомих перейти.

Link to comment
Share on other sites

Мене якщо серйозно там цікавить лише пошта - там багато корисної інфи. Я не дуже переносила бо ніколи мене не банили і жодних приводів наїздів з боку адміністрації не було. Про те, що не можна гнати на Лєщєнка та Найєма я знаю, та й особливо не було приводів на них гнати. звичайно, тримати стопіццот повідомлень в пошті було помилкою.

Link to comment
Share on other sites

 

раніше, якщо клікнути на нік - досить довго було "вже розбанений" - я сама не логінилась, не пускало

 

тепер показує стандартну картинку

 

E-mail: Схований Повідомлень:  42,868 Дата реєстрації:  04/02/2008 04:38   тобто хтось заходив під цим ніком????

 

 

 

рядка "остання активність", на відміну від інших - нема.

 

Так іноді буває після бану. Напишіть щось на ФУПі та подивіться - остання активність повинна появитися

Link to comment
Share on other sites

Адміністрація УП не має контролю над фупом. Саме тому ми тут увесь цирк і влаштували.

Старый ФУП надо закрывать, но до этого надо его проводить с почастями и поблагодарить всех, кто приложил и ложил свои руки к нему...

Link to comment
Share on other sites

Бандерівець, мене не забанили - якийсь час писали що розбанили, але пароль не працював, при натисканні на "забув пароль" чи ще щось таке - пише що мейла в базі нема.

 

При цьому в момент тотального модераторства на той мейл приходили повідомлення "модератору" - при натисканні на лінк для редагування відкривалось вікно типу можна реагувати - але реально не можна було.

 

АП пише що я сама маю написати - ну реакції нема. Параска і йожа просили дати новий пароль їм, вони б переслали смскою - реакції 0. Я не знаю що це.

Link to comment
Share on other sites

Привіт!

 

Я на фейсбуку є.

 

На СУП йти не хотілося бо рашен сервер, нафіг. Я давно навіть на мейли з мейл ру стараюсь не писати і не відповідати чисто з метою примусити знайомих перейти.

СУП уже  несколько дней в Нидерландах :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні, не піду я туди. На ДД була цінна інфа коли ФУП лежав а фб ще не було. Але писати в 100500 місцях ліньки. Якщо і на нью фупі писати не дадуть після передачі влади я буду лише в фб спільноті фуп.
Link to comment
Share on other sites

 

раніше, якщо клікнути на нік - досить довго було "вже розбанений" - я сама не логінилась, не пускало

 

тепер показує стандартну картинку

 

E-mail: Схований Повідомлень:  42,868 Дата реєстрації:  04/02/2008 04:38   тобто хтось заходив під цим ніком????

 

Олену просили починити, спробуйти зайти, як не вдасться - спробуйте запитати нагадування паролю на свій імейл.

Як і це не вдасться - нік зламаний.

Link to comment
Share on other sites

З кінця січня постів у пабліку від вашого ніку на фупі не було (пробив через кільеп пошуковиків)

Може, хтось паскудив у приваті - але без адміна цього не встановиш.

Могло і так бути - зламати змогли, а скористатися - ні.

Link to comment
Share on other sites

Покосили спочатку не кого попало, а СергіяСВ і ЮАРа за фундаментальні репортажі з Майдану. А потім за списком всіх хто відмітився в моїй гілці на тему звільнити Сергія. СамСергійСВ потім звертався до АП і був посланий подалі, типу чекайте розбану. Сама моя гілка була стерта. Це десь 20 січня було. 20 лютого всі зайшли нормально, я ні, хоча на ніку було написано що розбанено. В моєму пості був текст типу того що у нас тут модератор інопланетянин чи що тут взагалі робиться.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...