Перейти до змісту

Ну, что, обсудим перспективы рынка недвжки?


boom

Recommended Posts

@boom, знаю две семьи, которые сейчас в процессе своего жилья (Мариуполь и Донецк), переезжают во Львов и Киев соотвественно, причем не на словах, а уже. Рассуждения как у тебя - тяжело жить среди идиотов и ничего хорошего не будет

 

Та я б наверно тоже уже линял, но у младших еще 2 года школы, а у старшего год магистратуры, если боль-мень устаканится надеюсь закончат и уже тогда нах. Да  и финансово сейчас не особо хорошо, за годик чет подсобираю и буду искать.

Link to comment
Share on other sites

в нас забудовники, які мали ціну за кв. метр у гривні миттю продали квартири у майже закінчених будинках, як тільки бакс "заплив" за 11-ку

 

Да я в курсе, сам долго смотрел на такого плана квартиру в готовой новостройке на Чорновола. Не встиг :)

Link to comment
Share on other sites

Практично по всій Східній (ну, і не лише) Європі загальна ситуація та ціни на нерухомість приблизно тотожні.

 

І в Польщі, і в Словаччині, і в Болгарії, і в Хорватії (та навіть в Іспанії чи Італії),

часто в одному і тому же ж населеному пункті можна знайти 

як і цілком порядну квартирку тисяч за 50,

так і в міру пристойний будинок тисяч за 500,

так і майже розкішну віллу за мільйон-другий.

 

Наші ціни ж наразі дико незбалансовані, занадто велика корупційна складова в них присутня.

Так шо хатинкам в Козині чи Кончі-Заспі дуже є куди падати.

А, приміром, квартири в середньостатистичній новобудові Львова чи Франківська продаються приблизно на рівні своєї реальної вартості - ні рости, ні особливо падати в ціні їм нема куди.

Ну, хіба война чи ше яка холєра...

Link to comment
Share on other sites

Практично по всій Східній (ну, і не лише) Європі загальна ситуація та ціни на нерухомість приблизно тотожні.

 

І в Польщі, і в Словаччині, і в Болгарії, і в Хорватії (та навіть в Іспанії чи Італії),

часто в одному і тому же ж населеному пункті можна знайти 

як і цілком порядну квартирку тисяч за 50,

так і в міру пристойний будинок тисяч за 500,

так і майже розкішну віллу за мільйон-другий.

 

Наші ціни ж наразі дико незбалансовані, занадто велика корупційна складова в них присутня.

Так шо хатинкам в Козині чи Кончі-Заспі дуже є куди падати.

А, приміром, квартири в середньостатистичній новобудові Львова чи Франківська продаються приблизно на рівні своєї реальної вартості - ні рости, ні особливо падати в ціні їм нема куди.

Ну, хіба война чи ше яка холєра...

 

Квартира это такой же товар как мясо или колбаса. Если есть спрос и возможность купить она будет стоить дороже, если нет - дешевле. Себестоимость квадрата баксов 200-300, при продаже по 1000 там есть запас куда падать.

 

Да, и еще, насколько знаю в европе практически не продаются хатки без отделки вообще, это значит цена 50 штук уже с отделкой и часто мебелью, заезжай и живи. Значит с учетом наших условий то что стоит в Европе 50 у нас должно стоить 30. 

Link to comment
Share on other sites

Значит с учетом наших условий то что стоит в Европе 50 у нас должно стоить 30. 

 

Ось...

Десь так. Але.

Враховуючи стан доріг, загалом інфраструктуру та рівень комфорту, то...

...то я навіть не знаю як оцінювати нашу нерухомість. Всю.

Link to comment
Share on other sites

Ось...

Десь так. Але.

Враховуючи стан доріг, загалом інфраструктуру та рівень комфорту, то...

...то я навіть не знаю як оцінювати нашу нерухомість. Всю.

Та так. А якщо ще врахувати правову незахищеність...

Link to comment
Share on other sites

Та так. А якщо ще врахувати правову незахищеність...

 

Ну, цим хай кримчани зараз переймаються... :)

Все-таки у нас яка-не-яка, але видимість порядку в цій сфері таки присутня.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...