Перейти до змісту

Ну, что, обсудим перспективы рынка недвжки?


boom

Recommended Posts

В свете падения курса? Сайты застройщиков убрали цены даже в гривне. 

 

 

Ты к бабке не ходи,я тебе сразу скажу,что баксовые цены упадут  в разы через пару-тройку месяцев и у кого басы есть,тот купит усё задаром,поверь человеку,пережившему дефолт 98

Link to comment
Share on other sites

Ты к бабке не ходи,я тебе сразу скажу,что баксовые цены упадут  в разы через пару-тройку месяцев и у кого басы есть,тот купит усё задаром,поверь человеку,пережившему дефолт 98

 

дай Бог конечно, но чет "в разы" у меня сомнения... То что стоит 60 будет стоить 30? Анриал... хотя хз...

Link to comment
Share on other sites

Фома, вже...

 

Хоча іт депендз що ти хочеш.

 

2к хрущовку поряд (Богомольця 8а, найжирніша хрущовка Києва) нещодавно продали за 100 тис., продавці купили велику 2к на Харківському за 60 тис.

 

Так що хороша 1 к на масиві - вже 40.

 

Ціни на нове в рекламах в метро сильно знизилися навіть в гривнях - є пропозиції в Києві по 6500 - тобто це зараз 500 за метр!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Фома, вже...

 

Хоча іт депендз що ти хочеш.

 

2к хрущовку поряд (Богомольця 8а, найжирніша хрущовка Києва) нещодавно продали за 100 тис., продавці купили велику 2к на Харківському за 60 тис.

 

Так що хороша 1 к на масиві - вже 40.

 

Ціни на нове в рекламах в метро сильно знизилися навіть в гривнях - є пропозиції в Києві по 6500 - тобто це зараз 500 за метр!!!!!

 

Это могут быть старые цены, при попытке купить увидишь реальные.  Хотя перспектива снижения баксовых цен в два раза это конечно заманчиво, но не уверен что такое возможно. 

 

Новостройки недостроенные снова попали, ну и инвесторы с ними. Думаю сейчас все заморозят.

Link to comment
Share on other sites

Така хрущовка як продали за 100 (окремі кімнати, 2 чи 3 поверх, вікна на газончик) на піку була більше 400 з ремонтом (реальний продаж). Та що продана - без ремонту, але ремонт там ну 100 максимум якщо мармур і понти, там 45 кв.м. - скільки туди можна вгатити?

 

повторюю - це конкретно найдорожча хрущовка Києва

Link to comment
Share on other sites

рсаповидаю як то було в 98-му.бакс рухнул до 20 и уже к НГ недвига рухнула в разы

 

Тут есть нюанс, возможно я не прав, ситуацию 98-года в России не очень знаю. Основная масса бабла у народа была в рублях, ессно када он рухнул бабла у народа стало в разы меньше, оно просто сгорело. У нас нахомячено куча бакса в матрасах. Поэтому не факт, что падение гривны так сильно опустит недвигу.

Link to comment
Share on other sites

Тут есть нюанс, возможно я не прав, ситуацию 98-года в России не очень знаю. Основная масса бабла у народа была в рублях, ессно када он рухнул бабла у народа стало в разы меньше, оно просто сгорело. У нас нахомячено куча бакса в матрасах. Поэтому не факт, что падение гривны так сильно опустит недвигу.

 ситуация была та же самая,просто вы сейчас находитесь даже не в российском 98-м,а в российском 92-м,у вас ещё шоковой терапии не было,всё ещё впереди и во сколько раз гривня рухнет одному богу известно

Link to comment
Share on other sites

Фома - за 40 к я тобі організую 50 квадратів в заповідній зоні Львова.

 

У Львові за останні 2 місяці продалися 90% новобудов.

 

Люди зняли депозити і купили нерухомість. Ринок новобудов реально ожив вперше за 2 роки.

 

Потом продвать будут? По поводу 90, ты загнул, построенные уже да, выкупили, а строящиеся нифига. Тем более у многих застройщиков цена в дороворах финансирования была в баксе с привязкой к межбанку. Хз че они теперь делать будут. Ситуацию во Львове мониторю каждый день. Эко дом ваш сегодня спрятал цены, хотя говорил, что зыфиксировал их в гривне, похоже таки решил пересчитать.

Link to comment
Share on other sites

По поводу 90, ты загнул, построенные уже да,

Ну та. Готові і здані.

Екодім продав усе що стояяло 2 роки. Продали усе готове.

Зараз перераховують ціну н те  що починають.

 

А навіщо моніториш ?

Link to comment
Share on other sites

Ну та. Готові і здані.

Екодім продав усе що стояяло 2 роки. Продали усе готове.

Зараз перераховують ціну н те  що починають.

 

А навіщо моніториш ? Квартири від ЕкоДім я можу організувати по ціні яку ти не побачиш в прайсах.

 

Квартиру во Львове присматриваю. В Донбасе толку не будет, даже если сейчас утихомирится, слишком велик процент идиотов. Через пару лет дети заканчивают школу, буду поступать их во Львов, под это дело хатку и ищу, а там может и сам переберусь.

Link to comment
Share on other sites

Коротше -кому треба - звертайтеся.

Чим зможу тим безкоштовно допоможу.

Тогда не пропадай, вопрос актуальный :) Ситуация устаканится, чет буду думать. А какие у тебя связи с Экодомом? За счет чего цена ниже?

Link to comment
Share on other sites

Та дуже часто забудовники  пропонують знайомим та знайомим знайомих щось набагато дешевше, мені стопіццот разів таке пропонували. Але зовсім вільних грошей нема, а мені воно не треба було. 

 

Я до того, що реально ціна через знайомих може бути набагато нижча. Чомусь.

Link to comment
Share on other sites

Тогда не пропадай, вопрос актуальный :) Ситуация устаканится, чет буду думать. А какие у тебя связи с Экодомом? За счет чего цена ниже?

субпідрядник  інколи бере в Екодому квартирами а не грошима. 

Link to comment
Share on other sites

а як там податок на нерухомість, додаткову площу, вже набрав чинності ?

 

має вже діяти в цьому році

 

ще ціни на нерухомість підкосить здорощання комунальних платежів

 

ще з коливаннями курсу, може викликати ланцюгову реакцію

 

ціни на нерухомість будуть тримати до останнього, потім за короткий період ціни просто впадуть

Link to comment
Share on other sites

а як там податок на нерухомість, додаткову площу, вже набрав чинності ?

 

має вже діяти в цьому році

 

ще ціни на нерухомість підкосить здорощання комунальних платежів

 

ще з коливаннями курсу, може викликати ланцюгову реакцію

 

ціни на нерухомість будуть тримати до останнього, потім за короткий період ціни просто впадуть

Так, це стандартний сценарій

 

Хоча можливий швидкий економічний ріст...

Link to comment
Share on other sites

Так, це стандартний сценарій

 

Хоча можливий швидкий економічний ріст...

 

я за

але враховуйте корупційну складову в країні і шизофренічного сусіда з бімбою

швидкого росту економіки, нажаль не передбачається

 

правда незрозуміло як вплинуть на ціни мігранти, це додатковий попит

я сьогодні чув таку новину, що люди зі сходу, скупувоють нерухоміть на заході і в результаті в Львові ціни виросли

Link to comment
Share on other sites

@boom, знаю две семьи, которые сейчас в процессе своего жилья (Мариуполь и Донецк), переезжают во Львов и Киев соотвественно, причем не на словах, а уже. Рассуждения как у тебя - тяжело жить среди идиотов и ничего хорошего не будет

Link to comment
Share on other sites

 Львові за останні 2 місяці продалися 90% новобудов.

 

Люди зняли депозити і купили нерухомість. Ринок новобудов реально ожив вперше за 2 роки.

 

тільки купил те на що були гривневі ціни

тай не все розпродали ось на малоголосівській по 500 ує і ніхто не хоче брати .... бо г-но

Link to comment
Share on other sites

Потом продвать будут? По поводу 90, ты загнул, построенные уже да, выкупили, а строящиеся нифига. Тем более у многих застройщиков цена в дороворах финансирования была в баксе с привязкой к межбанку. Хз че они теперь делать будут. Ситуацию во Львове мониторю каждый день. Эко дом ваш сегодня спрятал цены, хотя говорил, что зыфиксировал их в гривне, похоже таки решил пересчитать.

 

в нас забудовники, які мали ціну за кв. метр у гривні миттю продали квартири у майже закінчених будинках, як тільки бакс "заплив" за 11-ку

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...