Перейти до змісту

Администраторы, есть просьба: спрячьте айпи-адреса


ЦеDzip

Recommended Posts

так ото ж цуки кацапы.

 

а ты сепараст, капутэлло?

 

 

Ты не понял?

Тупак ещё не показал здесь даже байт, но сказал мне, что наведается...

А ты чего так его хочешь?

Я не был тогда на цуге, но многие слагают легенды :)

Link to comment
Share on other sites

Може він прайвасі своє відстоює? Ти звідки знаєш? Мені особисто похєру, вважаю що видимий айпі потрібен

 

 

Дык а я против?

Я лично никогда против пизда-пересмешника не был.

Даже сейчас, в особенности не против его придушить :)

Link to comment
Share on other sites

Ты не понял?

Тупак ещё не показал здесь даже байт, но сказал мне, что наведается...

А ты чего так его хочешь?

Я не был тогда на цуге, но многие слагают легенды :)

 

 

цуко, шо с Гагариным падлы сделали? 

Link to comment
Share on other sites

шо по Гагарину? летал себе, никого не трогал!

не молчи!

 

 

Пизд я про Великого Гагарина столько знаю пипиздок, что затрудняюсь о чём ты именно сейчас, конкретно, пизд...

Пёрдни, дай намёк, куча ментального говна :)

Link to comment
Share on other sites

Пизд я про Великого Гагарина столько знаю пипиздок, что затрудняюсь о чём ты именно сейчас, конкретно, пизд...

Пёрдни, дай намёк, куча ментального говна :)

 

 

2+2 = ?

Link to comment
Share on other sites

Відкриваємо закон і читаємо:

ст. 6

 

7. Якщо обробка персональних даних є необхідною для захисту життєво важливих інтересів суб'єкта персональних даних, обробляти персональні дані без його згоди можна до часу, коли отримання згоди стане можливим.

 

 

Хтось пояснить, чиї життєво важливі інтереси захищають за рахунок оприлюднення моїх персональних даних?

 

Адже на Старому ФУПі оприлюднення ІР адрес було уведено ще до прийняття закону про захист персональних даних, і ще до його прийняття СФУП був зупинений у розвитку, законсервований, тому йому пробачно. А навіщо НФУП зараз намагається порушити не тільки свої ж правила, а й чинне законодавство?

 

 

Пропоную зараз прикрити ІР-шники до з*ясування обставин.

Link to comment
Share on other sites

не треба

більшість проголосувала ЗА відкриті айпі  ;)

а невдоволені будуть все

от як цей доисувач з Німеччини, який не хоче щоб всі знали що він ковбасник

Link to comment
Share on other sites

не треба

більшість проголосувала ЗА відкриті айпі  ;)

а невдоволені будуть все

от як цей доисувач з Німеччини, який не хоче щоб всі знали що він ковбасник

Тоді питання: а навіщо то всім знати? Що всім то дасть? Щоб потім всі кому не лінь шантажували, вичисляли адресу....

Кочмар, ну ти ж знаєш, що було на ДД, і як воно потім розкинулося і на інші форуми. Навіщо і кому потрібна масова розвіртуалізація? Ну, давайте поставимо категоричну умову всім тут реєструватися під своїм справжнім прізвищем і ім*ям, а щоб перевірити достовірність такого ніка, примусимо у першому повідомленні викладати скан паспорта із 1-2,11 сторінками. Ти на ЦЬОМУ наполягаєш? Адже фактично це одне й те ж.

Link to comment
Share on other sites

не ОК

айпі це не адреса

це лише можливість вияснити з якої країни дописувач і чи не викорисовує він ТОР ;)

І що? Це заважає тобі з нею спілкуватися? Чи ти тут на форумі здійснюєш свою професійну фінансову діяльність і анонімність партнера по бізнесу утруднює тобі її проводити? Та абсурд!  

Навіщо тобі персональні дані інших? Дай конкретну обгрунтовану відповідь, щоб я могла зрозуміти, які такі мої права в такий спосіб будуть захищатися.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...