Перейти до змісту

Администраторы, есть просьба: спрячьте айпи-адреса


ЦеDzip

Recommended Posts

 

 


Тоді питання: а навіщо то всім знати? Що всім то дасть?

Це фішка ФУПу-1

вона має бути тут

її не даремно хтось ридумав...

 

 


Ну, давайте поставимо категоричну умову всім тут реєструватися під своїм справжнім прізвищем і ім*ям, а щоб перевірити достовірність такого ніка, примусимо у першому повідомленні викладати скан паспорта із 1-2,11 сторінками. Ти на ЦЬОМУ наполягаєш? Адже фактично це одне й те ж.

Це не одне і теж

Видно лише частину айпі, і вона показує з якої країни дописувач

Link to comment
Share on other sites

 

 


І що? Це заважає тобі з нею спілкуватися?

Так.

Заважає.

Я не хочу спілкуватись з мутними людьми які ховають свій айпі за ТОРом.

Значить ця людина чогось боїться і не чесна.

Link to comment
Share on other sites

Це фішка ФУПу-1

вона має бути тут

її не даремно хтось ридумав...

 

 

Це не одне і теж

Видно лише частину айпі, і вона показує з якої країни дописувач

1. Та фішка була уведена ще до прийняття закону про захист персональних даних. І перетягування тієї "фішки" у новий форум - є не чим іншим як порушенням чинного законодавства. То правила однакові для всіх?

 

Це одне й те ж. "Показувати" з якої країни можна і лише одною якоюсь тріадою, а не висвічувати аж повних три блоки ІР-шника - це вже якщо укласти договір між юзерами і адміністрацією форуму у формі галасувалки, але правовідносини у сфері захисту персональних даних відносяться до галузі Адміністративного права, а не Цивільного, тому ні про які домовленості сторін тут не може бути мови. І доцільність галасувалки, яка закріплює порушення чинного законодавства в такому випадку, я не розумію. Це не цивільне право, що у договорі можна встановлювати норми, що можуть суперечити законові.

Link to comment
Share on other sites

Так.

Заважає.

Я не хочу спілкуватись з мутними людьми які ховають свій айпі за ТОРом.

Значить ця людина чогось боїться і не чесна.

Та ти можеш взагалі тут ні з ким не спілкуватися, і ніхто тобі і слова не скаже. Але не зрозуміло, чому ти усіх принуждаєш тут к міру?

Link to comment
Share on other sites

Букашка, я нікого не примушую

я за демократію

тому створив голосувалку ;)

Перш ніж створювати такі нікчемні галасувалки, спочатку не заважало б і чинне законодавство почитати, а не провокувати адміністрацію форуму на порушення чинного законодавства.

Link to comment
Share on other sites

пф

я нікого не провокую щось порушувати

видимі айпі були на ФУПі-1

і я лише висловив пропозицію щоб це було на ФУПі-2

хто і що порушує це не моє діло

ніхто на ФУПі-1 не вознікав проти видимих айпі

Link to comment
Share on other sites

пф

я нікого не провокую щось порушувати

видимі айпі були на ФУПі-1

і я лише висловив пропозицію щоб це було на ФУПі-2

хто і що порушує це не моє діло

ніхто на ФУПі-1 не вознікав проти видимих айпі

Тобі що, вчетверте пояснювати, чому на старому було, і чому на новому не можна, бо це суперечить чинному законодавству?

 

От ти скажи: чому ти так ненавидиш юзерів - своїх опонентів? Чому ти збираєш про них інформацію? А головне - навіщо?

 

Взагалі то на усіх форумах жирних тролів прибивають. І ти в цьому не виключення. Кормить твою напускну тупість більше не буду. Аревідроче і далі на чужу персональну інфу, але вже без мене.

Link to comment
Share on other sites

а как видимая часть айпи адреса позволит идентифицировать пользователя?

Уважніше читайте попередні мої пости у навколоайпішних гілках. Я ВСЕ пояснила - розжувала і в рота вам положила - вам залишилося тіке хряпнуть нижньою челюстю, щоб проковтнути.

Link to comment
Share on other sites

 

 


От ти скажи: чому ти так ненавидиш юзерів - своїх опонентів?

а за що їх любити? ;)

 

 

 


Чому ти збираєш про них інформацію? А головне - навіщо?

та ніяку я інформацію не збираю

заспокойтеся

є лише деякі фотки які самі фупчеки виклали

САМІ

на ФУПі

видимі айпі тут не причому

Link to comment
Share on other sites

ти або дійсно настільки тупий, або прикидаєшся. Чому ти вирішив, що ти всупереч чинному законодавству маєш право доступу до моїх персональних даних навіть всупереч моїй категоричній забороні?

 

Карочь, все, тіке ігнор такого упоротого.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Уважніше читайте попередні мої пости у навколоайпішних гілках. Я ВСЕ пояснила - розжувала і в рота вам положила - вам залишилося тіке хряпнуть нижньою челюстю, щоб проковтнути.

 

да ну вас :)

Link to comment
Share on other sites

если я не ошибаюсь, то персональные данные - это данные, которые могут идентифицировать особу,

видимая тут часть айпи не может этого сделать

http://fupogolic.com/topic/949-administratory-est-prosba-spriachte-ajpi-adr/?p=15965

 

Хто захоче - той все взнає.

Link to comment
Share on other sites

На всіх сайтах УП коментування відбувається через авторизацію в соцмережах, тобто, теоретично, виключно під власним іменем/прізвищем.

Наскільки я в курсі, такої ж системи pravda бажала і для форуму...

 

Це так, нагадати вам про політику ресурсу загалом.

 

І ще одне. Хочете абсолютної анонімності - НЕ ПИШІТЬ. Виключіть компутер і підіть погуляйте. Чи в бар...

Link to comment
Share on other sites

Перш ніж створювати такі нікчемні галасувалки, спочатку не заважало б і чинне законодавство почитати, а не провокувати адміністрацію форуму на порушення чинного законодавства.

:tu: слушно

Link to comment
Share on other sites

так

для срачу анонімно є купа форумів )

має хоч 1 форум бути з мінімумом аноніминості?

а то деякі дописувачі себе в іншій ролі не бачуть як не образивши когось, не скоївши срач

Link to comment
Share on other sites

так

для срачу анонімно є купа форумів )

має хоч 1 форум бути з мінімумом аноніминості?

а то деякі дописувачі себе в іншій ролі не бачуть як не образивши когось, не скоївши срач

 

 

мариг, нє єбі мозг і уймісь зі своєю маячнею,

 

Перш ніж створювати такі нікчемні галасувалки, спочатку не заважало б і чинне законодавство почитати, а не провокувати адміністрацію форуму на порушення чинного законодавства.

Link to comment
Share on other sites

с претензіями про порушення законодавства, будь ласка, до АП

це з її згоди з'явились видимі айпі

а я звик до цього

і більшість звикло

чому ми маємо мучатись без цієї функії?

звичка - друга натура

Link to comment
Share on other sites

с претензіями про порушення законодавства, будь ласка, до АП

це з її згоди з'явились видимі айпі

а я звик до цього

і більшість звикло

чому ми маємо мучатись без цієї функії?

звичка - друга натура

 

так иди лечи "натуру" и не мути здесь

Link to comment
Share on other sites

На всіх сайтах УП коментування відбувається через авторизацію в соцмережах, тобто, теоретично, виключно під власним іменем/прізвищем.

Наскільки я в курсі, такої ж системи pravda бажала і для форуму...

 

Це так, нагадати вам про політику ресурсу загалом.

 

І ще одне. Хочете абсолютної анонімності - НЕ ПИШІТЬ. Виключіть компутер і підіть погуляйте. Чи в бар...

Для того, щоб бути таким категоричним, спочатку необхідно було на форумі прикрутити правило, що реєстрація повинна відбуватися ВИКЛЮЧНО під власним прізвищем і ім*ям і що адміністрація має право без попередження видаляти акаунти, які не відповідають цій вимозі. Оскільки при реєстрації цього зроблено не було, то кожен має право на анонімність, яку у них через прихоть Марека тепер відібрали. Як це зроблено у соцмережах. Але соцмережі зі свого боку виконують правила, які вони пропонують юзерам ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ.

Link to comment
Share on other sites

а може тим хто проти лікувати свої фобії?  ;)

 

в вас не чиста душа, що ви такі параноїки, що відкритих айпі боїтеся?

Мова йде не про паранойю, а про із нечистою душонкою Марека, який копирсається своїми брудними лапами у чужих персональних даних, використовує їх на власний розсуд без згоди на те особи. Мені начхати на те, що міститься в моєму ІР, я завжди пощу з дому, а не з корпоративного ІР, але якщо закон про захист персональних даних має загального, а не спеціального суб*єкта, тобто, він поширюється на усіх суб*єктів правовідносин незалежно від форм власності і винятків не передбачає, то чому хтось в односторонньому порядку може собі дозволяти його порушувати? Адже мова йде навіть не про збирання лише інформації. Мова йде про несанкціоноване її поширення.

 

Тоді вже краще включити в обсяг ніка прізвище, ім*я, по батькові, адресу реєстрації і адресу проживання, якщо вони різні. так безпечніше буде.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...