Перейти до змісту

Администраторы, есть просьба: спрячьте айпи-адреса


ЦеDzip

Recommended Posts

 

 


Мова йде не про паранойю, а про із нечистою душонкою Марека

 

Марек з його ручками мені особисто до одної сраки. А у вас все-таки трохи параної єсть.

Реєструючись на форумі (та на любому Інтернет-ресурсі!) ви самостійно і добровільно віддаєте частину своєї приватності, ви вже це зробили.

Чим в даному випадку Фома (який в адмінці бачить про вас ВСЕ) відрізняється від якогось там Марека - мені особисто неясно.

Link to comment
Share on other sites

Марек з його ручками мені особисто до одної сраки. А у вас все-таки трохи параної єсть.

Реєструючись на форумі (та на любому Інтернет-ресурсі!) ви самостійно і добровільно віддаєте частину своєї приватності, ви вже це зробили.

Чим в даному випадку Фома (який в адмінці бачить про вас ВСЕ) відрізняється від якогось там Марека - мені особисто неясно.

 

 

В тому, що модераторів 2-3, а таких маригів сотні.

Реєструючись на форумі ніхто не погоджувався на видимість айпі адрес.

 

 

а той ізвращєнєц мариг, який роками збирає інформацію про фупівців і викладає її на інших ресурсах нехай викладе свій номер телефону, адресу, прізвище і потім стоворює опитування.

 

га, мариг(Сірьожа)? чи допомогти, якщо ти не заспокоїшся?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В тому, що модераторів 2-3, а таких маригів сотні.

Реєструючись на форумі ніхто не погоджувався на видимість айпі адрес.

 

 

а той ізвращєнєц мариг, який роками збирає інформацію про фупівців і викладає її на інших ресурсах нехай викладе свій номер телефону, адресу, прізвище і потім стоворює опитування.

 

га, мариг(Сірьожа)? чи допомогти, якщо ти не заспокоїшся?

Підписуюся під кожним словом. :tu:

 

Додам навіть більше: якби при реєстрації висувалася умова відкритості ІР-адреси - можливо зареєстрованих тут було б менше в рази. А надмірна кількість ніків-нульовок може бути тому підтвердження - люди просто не захочуть писати.

Link to comment
Share on other sites

Додам навіть більше: якби при реєстрації висувалася умова відкритості ІР-адреси

 

Це таки якась конкретна параноя або ж персональна зацікавленість (з якихось причин).

 

Це ФУП!

Ви що, раніше не знали що на ФУПі відкриті IP-адреси юзерів?

То звідки ви прийшли, хто ви, що ви за Букашка, що так сильно прагне анонімності, нащо ви тут? 

Мені, рядовому юзеру, з вашого IP видно тільки те, що ви (напевно!) постите з України -

і цього мені достатньо аби не ігнорити вас нахрен, як я це традиційно роблю з дописувачами із зони .ru

Link to comment
Share on other sites

Працюємо над тим, як малою кров"ю показувати не ІР, а країну (RU, UA, DE, SE, тощо) чи прапорець країни, звідки надходить повідомлення.

 

А місто таким чином можна показувати?

Link to comment
Share on other sites

Працюємо над тим, як малою кров"ю показувати не ІР, а країну (RU, UA, DE, SE, тощо) чи прапорець країни, звідки надходить повідомлення.

О!!!! Саме це я просила у першому своєму повідомленні у цій темі!! :tu:

 

Такий варіант влаштовує на 100000000%

Link to comment
Share on other sites

Це таки якась конкретна параноя або ж персональна зацікавленість (з якихось причин).

 

Це ФУП!

Ви що, раніше не знали що на ФУПі відкриті IP-адреси юзерів?

То звідки ви прийшли, хто ви, що ви за Букашка, що так сильно прагне анонімності, нащо ви тут? 

Мені, рядовому юзеру, з вашого IP видно тільки те, що ви (напевно!) постите з України -

і цього мені мене достатньо аби не ігнорити вас нахрен, як я це традиційно роблю з дописувачами із зони .ru

Благаю! Заігнорте, бо вже несила читати ваш безпечний бред. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Не вірно буде саме показувати, чи місто буде на вірним?

 

може показувати точно місто, а може інше місто, я так розумію все залежить від провайдерів, але це факт.

Link to comment
Share on other sites

Ну, можно показывать только страну, в случае если в базе нет города.

и город не надо, страну достаточно, если кому сильно хочется, и то  - я бы сделал по желанию юзера, как флажок сейчас.

Потому что в двух уже ветках, кроме извращенца марыга никто внятно не объяснил - ЗАЧЕМ это?

Да, типа "на старом фупе так было" - не в счёт.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и город не надо, страну достаточно, если кому сильно хочется, и то  - я бы сделал по желанию юзера, как флажок сейчас.

Потому что в двух уже ветках, кроме извращенца марыга никто внятно не объяснил - ЗАЧЕМ это?

Да, типа "на старом фупе так было" - не в счёт.

:tu: Щоб упередити флуд від Марека, додам: мені приховувати немає чого - я що вдома, що на роботі пощу з одного ІР, але на форумі перестануть писати, або писатимуть тільки увечері ті, хто вдень має іншу ІР-адресу. Почне зароджуватися некропостінг і цікаві дискусії просто будуть тонути під ним.

Увечері завдяки цим юзерам інтенсивність буде збільшуватися, що при подальшому розростанні форуму даватиме різке навантаження, що буде схожим на Ддос-атаку і форум часто лягатиме. Я розумію, що форум розрахований на велику потужність, але ж все має свої межі.

 

Link to comment
Share on other sites

и город не надо, страну достаточно, если кому сильно хочется, и то  - я бы сделал по желанию юзера, как флажок сейчас.

Потому что в двух уже ветках, кроме извращенца марыга никто внятно не объяснил - ЗАЧЕМ это?

Да, типа "на старом фупе так было" - не в счёт.

 

Но я так думаю, что, интенсивно постя сейчас на старом ФУПе с настолько же открытыми айпишнекаме, ты аналогично поднял кипеш по этому поводу, не?  :mad:  :ireful:

 

а, понял, там как бы бесполезняк. Но попытаться принципиально ведь стоило?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и город не надо, страну достаточно, если кому сильно хочется, и то - я бы сделал по желанию юзера, как флажок сейчас.

Потому что в двух уже ветках, кроме извращенца марыга никто внятно не объяснил - ЗАЧЕМ это?

Да, типа "на старом фупе так было" - не в счёт.

Город очень хорошо объясняет настроение пользователя. В зависимости от региона, люди могут по-разному относится к одному и тому же вопросу. Иногда достаточно глянуть на город и станет понятно, почему человек говорит именно так.

 

Понимаю, что это, по большому счету, условность, поэтому и не настаиваю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Но я так думаю, что, интенсивно постя сейчас на старом ФУПе с настолько же открытыми айпишнекаме, ты аналогично поднял кипеш по этому поводу, не?  :mad:  :ireful:

 

а, понял, там как бы бесполезняк. Но попытаться принципиально ведь стоило?

 

ты как-то в кучу всё намешал.

 

Я выражаю свое мнение здесь, пока есть надежда, что тут будет реально новый форум.

 

По старому фупу: я не так давно вышел из 999 и то досрочно, да и не в курсе как там написать модератору, чтобы не быть забаненным снова.

Старый фуп был хакнут, он закрывается - какой смысл там вообще что-то писать?

Link to comment
Share on other sites

ты как-то в кучу всё намешал.

 

Я выражаю свое мнение здесь, пока есть надежда, что тут будет реально новый форум.

 

По старому фупу: я не так давно вышел из 999 и то досрочно, да и не в курсе как там написать модератору, чтобы не быть забаненным снова.

Старый фуп был хакнут, он закрывается - какой смысл там вообще что-то писать?

 

Ну ты же не боишься навсегда оставлять там свои ай-пи.

Ведь по задумке он останется открыт для чтения.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ты же не боишься навсегда оставлять там свои ай-пи.

Ведь по задумке он останется открыт для чтения.

 

 

там я не могу повлиять на это, здесь пока есть надежда, что мы что-то обсуждаем и что-то можем изменить.

То, что в старом фупе были открыты не должно значать, что так и надо делать. 

Смысл тогда был затевать обновление? 

И тем более в начальной версии адерса были закрыты, зачем их потом вдруг открыли - соталось загадкой.

Не верю, что повлияло желание марыга (Сергея) пополнить свою базу данными юзеров, хотя если так, то тогда все вопросы снимаются.

Link to comment
Share on other sites

Ладно, так как тема - весьма неоднозначная, и затрагивает нервные системы многих,

 

временная одменестрация приняла решение

 

 

До нахождения наиболее оптимального способа отображать страну (и, возможно, город), откуда пришло сообщение пользователя (хотя, у многих бригадных и маньяков ай-пи - тупо прокси), показ ІР (неполного) приостанавливается.

 

О дальнейшем прогрессе в этом деле будет сообщено дополнительно. 

Link to comment
Share on other sites

ну не знаю, з показом міста, мені здається, це перебор.

це теж як ніяк персональні дані, навіщо їх показувати всім?

 

п.с. а вулицю і дім теж буде показувати? :fp1:

 

 

про що й мова, тим паче на політичному форумі в такий час.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...