Перейти до змісту

Росія порушила договір РСМД


GSkovoroda

Recommended Posts

Росія звинувачується у порушенні договору між СРСР та США про ліквідацію ракет середньої та малої дальності від 1987 року

Btq9yaHCUAE_LEc.png

Змінено користувачем GSkovoroda
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пишут, что запуск ракеты был давно и его сегодня опубликовали данные что-бы усилить давление, это походу напугать еврочинуш. Те от ракет обдристаются и введут санкции.

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

Не думаю що засмаглому це буде цікаво. Утреться і скаже що чергова купа гівна йому на пику від друга Володі насправді пахне фіалками.....

Змінено користувачем outsider
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Россия давно "порушила" этот договор, что еще раз подтверждает сколько стоит бумага на которой договор был подписан.

Хотя договор подписал Горбачев и Путлер еще в 2003 году был им не доволен.

Ну и дальше что?

Link to comment
Share on other sites

Навіщо завод, я от вчора двивися як петя зі зброї  гатить, а очі такі  радісні як в дитини малої :fp1:

Ну і за тисячу на день для  вояків не забувайте :nose3:

И никакого ваенного палажения, а то еще подумают что Украина с кем то воевать собираеццо ;o

Link to comment
Share on other sites

Эта, а что случилось? Я понял суть, но факты и очевидцы, что говорят?

 

очевидцы чего?

 

вообще-то суть такая: запад говорит "хуйло, гэймовэр!"

а хуйло пытается давить на кнопку "рэлоад", но всё выходит через сраку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wall Street Journal писав ще пів року тому про це 

і про критику республіканцями Обами що його адміністрація не реагує належним чином 

 

http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702303442704579358571590251940

 

не знаю всього але теперішня адміністрація справляє гнітюче враження в зовнішній політиці 

Link to comment
Share on other sites

Что дают ядерные ракеты средней и малой дальности? Да ничего хорошего ни Рашке,ни Европе. Просто ПутЛер демонстрирует полную ебанутость всему миру.

Такие ракеты имеют крайне малое подлётное время и,выпустив их,уже обмен ядерными ударами не остановить.Ну выпустят,но ведь получат в ответ по-полной. Короча... карлик совсем еб...нулся!

Link to comment
Share on other sites

Wall Street Journal писав ще пів року тому про це

і про критику республіканцями Обами що його адміністрація не реагує належним чином

 

http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702303442704579358571590251940

 

не знаю всього але теперішня адміністрація справляє гнітюче враження в зовнішній політиці

 

Дело в том что даже некоторые самые консервативные политики на вопрос "А как нужно отреагировать?" озадаченно чешут лоб.

Но потом переходят на привычную тему - Обама слабак во внешней политике...

 

Попробуй ты сам ответить на этот вопрос.

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Дело в том что даже некоторые самые консервативные политики на вопрос "А как нужно отреагировать?" озадаченно чешут лоб.

Но потом переходят на привычную тему - Обама слабак во внешней политике...

 

Попробуй ты сам ответить на этот вопрос.

 

як я можу дати відповідь на це питання? в мене ЦРУ чи NSA є? чи апарат радників та купа досліджень?

 

виправлення цього це процес на пару років 

просто не треба було починати з Клінтоншою кнопочки тиснути

бо вона тепер на Росію гонить але коли починала держ секретарем то співала зовсім інші осани москалям 

 

просто як на мене адміністарція Обачи була сформована з arrogant зарозумілих ессхолс з гарвардською освітою але котрі не мали ні досвіду ні розуміння того що відбувається

колись була стаття в Esquire про радників Обами як він був лише обраний - так там просто оргазмували з приводу того що нікому нема ще й 40 і які вони круті як вони класно управляються гаджетами - тоді ще Блекберрі був крутим - не те що старі пердуни республіканці 

 

ну і сам Обама якби не був замозакоханим чуваком то може спробував би зрозуміти чому Рамні так наполягав на тому шо Росія буде ворогом №1 для Америки 

а не ржав з нього на дебатах - бо то і тоді виглядало трохи негарно а тепер Рамні має повне право сказати "Обама - ти лох котрий в геополітиці нуль"

я не знаю чи Рамні просто вгадав чи він дійсно розуміється на геополітиці але кількість просерів адміністрації Обами просто переходить всі межі

Link to comment
Share on other sites

Навіщо завод, я от вчора двивися як петя зі зброї  гатить, а очі такі  радісні як в дитини малої :fp1:

Ну і за тисячу на день для  вояків не забувайте :nose3:

І мільйон страховки на кожного учасника АТО!  :fp1:

"Записуй! з 26 травня!"  :pleasant:

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боже, неужели таки всё идёт к концу и гном-параноик ёпнет ЯО :cray:

Никто ничем не епнет.

ЯО - оружие устрашения, но не применения.

Последствия от его применения разносятся очень далеко.  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Боже, неужели таки всё идёт к концу и гном-параноик ёпнет ЯО :cray:

Ёпнет по детям и женам своих соратников, которые живут и учатся в Европе? По своей недвижке и заводикам за бугром?

Link to comment
Share on other sites

як я можу дати відповідь на це питання? в мене ЦРУ чи NSA є? чи апарат радників та купа досліджень?

 

виправлення цього це процес на пару років 

просто не треба було починати з Клінтоншою кнопочки тиснути

бо вона тепер на Росію гонить але коли починала держ секретарем то співала зовсім інші осани москалям 

 

просто як на мене адміністарція Обачи була сформована з arrogant зарозумілих ессхолс з гарвардською освітою але котрі не мали ні досвіду ні розуміння того що відбувається

колись була стаття в Esquire про радників Обами як він був лише обраний - так там просто оргазмували з приводу того що нікому нема ще й 40 і які вони круті як вони класно управляються гаджетами - тоді ще Блекберрі був крутим - не те що старі пердуни республіканці 

 

ну і сам Обама якби не був замозакоханим чуваком то може спробував би зрозуміти чому Рамні так наполягав на тому шо Росія буде ворогом №1 для Америки 

а не ржав з нього на дебатах - бо то і тоді виглядало трохи негарно а тепер Рамні має повне право сказати "Обама - ти лох котрий в геополітиці нуль"

я не знаю чи Рамні просто вгадав чи він дійсно розуміється на геополітиці але кількість просерів адміністрації Обами просто переходить всі межі

Обама то, Обама это, такой сякой самозакоханый, излил свою душу?

А теперь вернись в моему вопросу. О, ты ответил - ты не знаешь что делать. И ЦРУ не знает. И NSA не знают.

И сами консерваторы не знают. Ну объявил Ромни что Россия враг номер 1, ну и что это значит?

Начинать новую гонку вооружений а ля Рейган? Опять в Европу Першинги завозить?

Боюсь что Европа сегодня может не согласиться.

 

Не нужно уделять слишком много внимания региональной бензоколонке с ЯО.

Потому что она так и останется региональной бензоколонкой. Только если вы сами не сделаете из нее игрока мирового масштаба

Link to comment
Share on other sites

Обама то, Обама это, такой сякой самозакоханый, излил свою душу?

А теперь вернись в моему вопросу. О, ты ответил - ты не знаешь что делать. И ЦРУ не знает. И NSA не знают.

И сами консерваторы не знают. Ну объявил Ромни что Россия враг номер 1, ну и что это значит?

Начинать новую гонку вооружений а ля Рейган? Опять в Европу Першинги завозить?

Боюсь что Европа сегодня может не согласиться.

 

Не нужно уделять слишком много внимания региональной бензоколонке с ЯО.

Потому что она так и останется региональной бензоколонкой. Только если вы сами не сделаете из нее игрока мирового масштаба

 

 

Коротше в тому що засмаглий - імпотент винні республіканці. Хто ж цього не розуміє

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

outsider : Сьогодні, 17:37

 

Юзер

 

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

Сука цей Пєдра!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не думаю що засмаглому це буде цікаво. Утреться і скаже що чергова купа гівна йому на пику від друга Володі насправді пахне фіалками.....

 

Цуко, ну Обамо це точно гамериканський Ющенко :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

Пресс-секретарь Белого дома Джош Эрнест официально обвинил Россию в том, что она нарушила договор 1987 года о ликвидации ракет средней и малой дальности (РСМД), передает Reuters.  По его словам, президент США Барак Обама написал президенту России Владимиру Путину письмо, в котором сообщает, что правительством США было установлено нарушение Россией обязательств по данному договору.  «Этот вопрос заслуживает серьезного внимания лидеров США и России», — подчеркнул Эрнест.

http://www.gazeta.ru/politics/news/2014/07/29/n_6351549.shtml

Link to comment
Share on other sites

як я можу дати відповідь на це питання? в мене ЦРУ чи NSA є? чи апарат радників та купа досліджень?

 

виправлення цього це процес на пару років 

просто не треба було починати з Клінтоншою кнопочки тиснути

бо вона тепер на Росію гонить але коли починала держ секретарем то співала зовсім інші осани москалям 

 

просто як на мене адміністарція Обачи була сформована з arrogant зарозумілих ессхолс з гарвардською освітою але котрі не мали ні досвіду ні розуміння того що відбувається

колись була стаття в Esquire про радників Обами як він був лише обраний - так там просто оргазмували з приводу того що нікому нема ще й 40 і які вони круті як вони класно управляються гаджетами - тоді ще Блекберрі був крутим - не те що старі пердуни республіканці 

 

ну і сам Обама якби не був замозакоханим чуваком то може спробував би зрозуміти чому Рамні так наполягав на тому шо Росія буде ворогом №1 для Америки 

а не ржав з нього на дебатах - бо то і тоді виглядало трохи негарно а тепер Рамні має повне право сказати "Обама - ти лох котрий в геополітиці нуль"

я не знаю чи Рамні просто вгадав чи він дійсно розуміється на геополітиці але кількість просерів адміністрації Обами просто переходить всі межі

Не в захист Обами (абсолютно ні).але тицяти пальцем у його гіфвенце,забуваючи жориних "знатоків" пробірок типу Дікгед,вольфовіц ,рамсфельд і їх стратегічного просеру БС -це ховати голову у пісок.як страус.Бо всі вищеназвані і обамині "стратеги" більше піклувалися про свою мошну,самооцінку і партійні ніштяки ніж про безпеку держави і репутацію америки.як суперпауер.

Link to comment
Share on other sites

О, бачу cynic появился. Так во время какой войны GM продавало свою продукцию Германии? Или ты этот ватный темник в защиту сладкого Пеци решил использовать? Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

О, бачу cynic появился. Так во время какой войны GM продавало свою продукцию Германии? Или ты этот ватный темник в защиту сладкого Пеци решил использовать?

Всю війну (Другу) була бізнесова взаємодія концернів воюючих сторін і навіть на Нюрнберзі свої чітко відмили своїх (Ялмар Шахт,Крупп і т.д.) від правосуддя.так само дііяли і концерни нейтральних країн і НІХТО їх за це не санкціонував).Одні ніклеві руди швеції тримали крупівські заводи на плаву виплавки сталі для армії(як приклад).І це правильно (з точки зору стратегії бізнесу-війни приходять і відходять,а життя,в тому числі економічне ,продовжується........В тебе юльківський чіп цілком відключив свідомість? До чого тут пеця?

Link to comment
Share on other sites

"Никелевые заводы [оккупированной] Швеции" какое отношение к GM имеют?

Ты точно на Юльке мозгом иобнулся :D

 

Я уже не говорю о том как ты обполз от GM до консернов нейтральных стран...

По GM конкретно что то будет, пиздунишка?

 

А Пеця твой не вводит санкции против Фашераши потому что сцыт что фабрику вЛипецке отберут.

Вот при чем то сладкое гавнецо

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...