Перейти до змісту

Може, Герберт Веллс мав рацію?


GizmoGremlin

Recommended Posts

В книзі "Машина часу" він передбачував, що людство розділиться на 2 генетично-відмінні раси: Елої (інфантильні безтурботливі істоти, що живуть на поверхні) і Морлоки (троглодити, що живуть під землею, керують машинерією і виходять на поверхню лише вночі - полювати на елої, яких вживають у їжу).

Може, природній відбір привів людство до саме такого розколу - що щойно почався?

Link to comment
Share on other sites

Еволюція триває мільйони років, не з грудня по квітень :)

Коцапи міцно підсіли на водяру далеко не в грудні... Століття труєння мозочків алкоголем, плазування, ментального (та й фізичного) насильства, брехні - не могли не залишити свій відбиток на генетичному рівні.

На англо-саксів "детектор брехні" діє, коли вони брешуть: починають потіти, нервувати, збільшується тиск, пришвидшується серцебиття. Фізіологічна реакція, спричинена викидом гормонів.

Як думаєш, друже Бурлі: чи потіють коцапи, коли брешуть?

Link to comment
Share on other sites

Чи потіє кацап коли бреше?

Це питання, гідне фундаментальних досліджень, міжнародних дискусій та увіковічнення в фотожабах і соціальних мережах

 

Шо, я серйозно :gigi:

 

p.s.

Треба Лірнику здати тему для казки

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я дурницю б не запитував!

Пам'ятаєш, Льоня Космос колись на роботу приймав лише через детектор брехні? Пройшли всі! Брехали сцуко, навіть не моргнувши!

А УЯВЛЯЄШ, ДО ЯКИХ ВЕРШИН сягнуло мистецтво брехні у коцапів?!

Думаю, з них легше видусити піт, змусивши говорити ПРАВДУ!!!

Link to comment
Share on other sites

Та що ще тут добавити? Поки пошук в Ґуґлі не почали фільтрувати, "бреше, як москаль" давало в 5 разів більше результатів, ніж "бреше, як пес"...

Тобто, москаль в 5 разів брехливіший від пса!

Але ж і брехливість - далеко не найгірший з їх пороків!...

Link to comment
Share on other sites

Ти правий.

Брехливість, як і п’янство, як і великодержавність, як і раболєпіє, як і комуноправославіє — то не пороки кацапа, то його властивості.

Пороки ж москалів мені невідомі. Відомі тільки пороки москальок, ну, трохи :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Брехливість, як і п’янство, як і великодержавність, як і раболєпіє, як і комуноправославіє — то не пороки кацапа, то його властивості.

Буде більше часу - аргументовано доведу, що ці "властивості" в них - генетичні.

Звідси і думка про морлоків.

Link to comment
Share on other sites

Добро і зло.

Позитив і негатив.

Створення і знищення....  

Не виникає жодних запитань до сторони на якій зараз знаходиться московія. а якщо згадати останні 100 років то можна жахнутися скільки сотень мільйонів людей окропили своєю невинною кровю червоний прапор більшовиків :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...