Перейти до змісту

Думаю, Юля зніметься


Wiktor'

Recommended Posts

Вона спокійн може сісти в крісло Кролика восени. Якщо відмовиться від президентства. а ПМ зараз фігура більш впливова ніж президент.

Це навряд чи!  Я особисто її бачу лідером не самої великої фракції в парламенті в кращому випадку :)

Link to comment
Share on other sites

Вона спокійн може сісти в крісло Кролика восени. Якщо відмовиться від президентства. а ПМ зараз фігура більш впливова ніж президент.

Е ні,

Тільки на пенсію або в тюрму

Прошмандовка вже конкретно всіх дістала

Link to comment
Share on other sites

думаю з сепаратиздами все це мутить якраз йулька

 

1. факт її розмови з качанівки по телефону клюєва з путлером напередодні агресії путлера в криму

 

2. після звільнення ВОНА два тиждні невідь де була - йульки кажуть лічила шморклю в шаріте - не вірю - паніковський не зобовязаний всьому вірити

 

3. вона подруга путлера хіхі

Link to comment
Share on other sites

ну і 4 - в межигірї виявили документи змови з намісником путлера в україні - януковича - де вони планувалсоь будут правити-кинонувати волю хуйла в україні на десятиліття вперед

Link to comment
Share on other sites

Вона спокійн може сісти в крісло Кролика восени. Якщо відмовиться від президентства. а ПМ зараз фігура більш впливова ніж президент.

Разве что уборщицей в кабмин пойдет и втихую сядет.

Link to comment
Share on other sites

ну і 4 - в межигірї виявили документи змови з намісником путлера в україні - януковича - де вони планувалсоь будут правити-кинонувати волю хуйла в україні на десятиліття вперед

 

Ти тут будеш замість Мазепи?

Link to comment
Share on other sites

було б дуже добре,

можливо й одним туром обійшлись би

часу нема на два тури

 

а ще, мені здається, тоді БЮТ дійсно мав би більше шансів на виборах в Раду восени

юльки, думайте: одна табуретка, чи багато...

Link to comment
Share on other sites

после того как она вчера обгаживала Пороха у Шустера- сразу видно, снимется, да

не тот случай

ей похеру страна- личные амбиции важнее всего

Link to comment
Share on other sites

после того как она вчера обгаживала Пороха у Шустера- сразу видно, снимется, да

не тот случай

ей похеру страна- личные амбиции важнее всего

А Пеця просто изболелся вже за Украину? Похудел?

И чем он ващщезанят сейчас? Где почитать о его деятельности в последний месяц по спасению страны?

А то, как-то не попадалось на глаза.

Link to comment
Share on other sites

Я не бачу тої більшості в парламенті,на сьогодні,яка би зняла Сєню і всадила ТЮлю на табурєтку ПМ.В Батьківщині відносини між юлькиними і сєніними депами відносини відносні.Навіть я би так сказав хрєнові.Як тільки ТЮлька почне домагатися табуретки,все посиплеться.А ВОНА не хоче бути в опозиції.Тоді перевиборів ВР не буде.

Link to comment
Share on other sites

после того как она вчера обгаживала Пороха у Шустера- сразу видно, снимется, да

не тот случай

ей похеру страна- личные амбиции важнее всего

 

А шо ж она такого сказала, что обгадило Петю?

То что не приходить на дебаты это неуважение к избирателям?

Или то, что олигархи сделают ставку на Порошенко?

Или может то, что он встречался с Фирташем?

 

Обычные выпады в политической борьбе. А то что шоколодный барон не приходит на дебаты, то это его личные проблемы...

Link to comment
Share on other sites

по Юлиному выступлению создается впечатление, что она уже не совсем представляет Батькивщину.

Похоже после выборов она будет создавать новую партию, скорее всего на основе части Батькивщины...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...