Перейти до змісту

Думаю, Юля зніметься


Wiktor'

Recommended Posts

Арсений, кстати, выглядит наиболее адекватным из всех, и компетентным. Жаль, если его шобла вытолкает. От него конкретная польза стране, а посиделки с Шустером по большому счету до одного места. Завтра уже ці балачки никто и не вспомнит.

Link to comment
Share on other sites

после победы Порошенко он займется перетягивание парламентской коалиции под себя.

Перетянет Сеню под гарантии премьерства, часть Батькивщины, Удар и регионалы - вот такая будет конфигурация.

И его сторонникам такая "ширка" мулять не будет, главное не Юлька.

Вобщем несратьмайдан намба ту...

Link to comment
Share on other sites

после победы Порошенко он займется перетягивание парламентской коалиции под себя.

Перетянет Сеню под гарантии премьерства, часть Батькивщины, Удар и регионалы - вот такая будет конфигурация.

И его сторонникам такая "ширка" мулять не будет, главное не Юлька.

Вобщем несратьмайдан намба ту...

Да какой уж тут намба ту. Намба стопиццот.

Link to comment
Share on other sites

Не можна зніматись. Треба забити місце опозиції до Порошенка.

Коли через півроку настане масове розчарування дивлячись як Пеця реставрує ПР, тут хоппа!

 

а всі хто полізуть зараз у спільний проект під Пецю, знайдуть там братську могилу наша україна-2

Link to comment
Share on other sites

нужно уже сейчас заниматься стратегией сдерживания в отношении президента.

Неважно кто им станет.

 

Флажковать надо жестко и без сомнений.

Иначе все было напрасно...

Link to comment
Share on other sites

отож

Не буде до Пеці претензій, буде він класним президентом, значить опозиція до нього включаючи батьківщину піде в утіль. Ну і правильно, від добра добра не шукають

А от якщо ні...

Link to comment
Share on other sites

отож

Не буде до Пеці претензій, буде він класним президентом, значить опозиція до нього включаючи батьківщину піде в утіль. Ну і правильно, від добра добра не шукають

А от якщо ні...

 

Это тоже неправильно.

Этим признается, что президент субъект парламентского процесса, сторона политической борьбы парламентских сил.

Это знов за рибу гроши.

 

Класним президентом будет тот, кто будет работать в рамках полномочий и не будет совать нос не в свои дела.

При этом правительство может быть от Батькивщины, от ПР или еще от кого то.

Успешность президента не должна особо влиять на вопрос конфигурации парламентских сил.

 

Вот тогда можно будет говорить, что Украина начала выздоравливать политически...

Link to comment
Share on other sites

у будь-якому випадку президент спирається на якусь партію

і коаліція швидше за все будуватиметься навколо президентської партії

 

это проблема и болезнь. Это концентрация и монополизация полномочий, особенно в таких неустоявшихся демократиях как Украина.

 

Поэтому и выбор нужно делать такой, чтобы вокруг президента никто не собирался ничего строить...

Link to comment
Share on other sites

Поэтому и выбор нужно делать такой, чтобы вокруг президента никто не собирался ничего строить...

:lol2:

За цією логікою Турчинов ідеальний президент.

Продристав вже мало не третину України, навколо нього ніхто й ніколи нічого будувати не стане. Ну хіба що юльки скинуться на парканчик навколо могилки свого першого та останнього лідера, який до омріянної ВОНою табуретки таки дібрався.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

аааа, то Турчинов продристав, он воно шо

 

браві дрищі готові були прямо зараз у бій турч не дав   :weep:

Так юльки ні на що інше не здатні, як дристати... Ну ще вбиства та катування українських патріотів організовувати. Так, як вбивали Музичка, чи так, як знущались над людьми, які їхали на мітинг до Харкова.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

думаю не зніметься. за всю свою політичну карєру, юлька не зробила жодного кроку який приніс би їй як політику довгострокові дивіденти, а це говорить про те, що в неї немає здатності мислити аналітично, а ще гірше немає здатності підбирати команду яка була б здатна розробляти стратегічні плани її дій і поведінки на довгу перспективу.

всі її рухи це реакція на наявні проблеми і виклики які вона намагається розрулювати на ходу, а ось передбачити ці проблеми та уникнути їх це не її.

Link to comment
Share on other sites

чому нічого не сказано про катування українського патріота Ющенка, якого силоміць утримували на державній дачі і насильно годували делікатесами?   :fp1:

:lol2:

Які ж ви юльки тупуваті...

Вам про те, що юльок Аваков організував політичне вбивство, про реальні випадки очевидної зради, яку здійснюють юльки, котрі зараз захопили усю повноту влади в країні, а вам нічого згадати, ніж про держдачу :weep:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@borderlander,

 

вы наверное думаете, что сказали что то умное?

Та не мені судити.

Я можу лише від себе сказати, що, зі сторони дивлячись, пропогандонство юлеботів виглядає зовсім відразливо. Лише нахабна брехня та потоки лайна на конкурентів їхнього кумира.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та не мені судити.

Я можу лише від себе сказати, що, зі сторони дивлячись, пропогандонство юлеботів виглядає зовсім відразливо. Лише нахабна брехня та потоки лайна на конкурентів їхнього кумира.

 

ну пока шо в этой теме голословное пропогандонство и лайно мы увидели например от вас...

Link to comment
Share on other sites

ну пока шо в этой теме голословное пропогандонство и лайно мы увидели например от вас...

Від Вас воно вже років 8 рікою л"ється.

А стосовно мого пропагандонства...

Давайте по пунктам:

- Ви можете заперечити, що юльки організували вбивство Музичка?

- Ви заперечуєте, що юльки за 2 місяці свого керування Україною продристали значний шмат території та проявляють повну некомпетентність в питаннях як керування обороною, так і в питаннях економічної стабілізації? 

- Ви заперечуєте, що більшість населення не знає, чого зараз в діях БЮТу більше: тупості чи відвертої зради? І саме в цьому причина того, що у ВОНи немає жодних шансів бути обраною на чесних всенародних виборах?!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...