Перейти до змісту

vostok5

Клуб
  • Posts

    785
  • Зареєстрований

  • Last visited

Информация

  • Стать
    Нема даних
  • Ukraine

vostok5's Achievements

Юзер

Юзер (2/9)

47

Reputation

  1. От бачиш! В цьому й різниця! Тобі це не задоволення, а багатьом ще й яке!
  2. Найпростіша в прорівнянні з якою? Гадаю, є значно простіші мови. Англійська — дуже потужна й багата мова. Це на перший погляд здається, що вона проста й зрозуміла. Те, що хтось не користується всім могутнім арсеналом цієї мови зовсім не означає, що вона проста чи бідна. Навпаки — дивовижна й красива. Повір, не кожен може відчути цю мову. В англійській мові будуєш речення, мов будиночок — цеглинку за цеглинкою. Це задоволення...
  3. Чому? Це як приклад різного типу мислення людства. Переклад — це важка розумова праця. Так само, як і програмування. В обох випадках — принципи роботи не відрізняються. Умовно, звісно.
  4. У мовах так само. Зрозумів принцип — далі справа лексики. В іноземній мові є право на помилку — все одно тебе зрозуміють. Чого коштує одна, навіть найдрібніша помилка в програмуванні?
  5. Особисто для вас, що легше: вивчити іноземну мову або мову програмування? При умові, що іноземна мова не споріднена з тієї, якою ви вже володієте. Так само з програмуванням: мова має бути не похідною від тієї, яку ви вже знаєте.
  6. Принижували носіїв мови — так, дійсно таке було. Але в російськомовному середовищі або в Київі. Проте ніхто не забороняв спілкуватися українською. Що стосується дисидентів — уявіть, якби зараз в Україні друкувалися твори ватних письменників, які вважають себе дисидентами? СРСР захищав себе від ворожого впливу, а не від української мови.
  7. Але в тебе не було можливості купувати сучасну англомовну літературу або дивитися ТБ з англомовноми стрічками. Не було англомовного оточення, де б ти міг практикувати іноземну мову. Якби тоді заборонили будь-яку мову крім англійської — зараз ти б нею володів бездоганно. Логічно?
  8. В рядянській Україні мову не винищували. Навіть обов'язково вивчали в школах, в книгарнях продавали книжки українською, знімали україномовні стрічки.
  9. По-перше, я перевиховався завдяки бану. По-друге, українська має багато запозичень. Як і будь-яка інша мова, крім французької.
  10. В усьому. Ти ж сам кажеш про інерцію, відсутність підручників і довідників, про необхідність підтримки на державному рівні. Це і є повна перевага російської.
  11. Ні. Якраз кажу про закономірність — російська мова потужніша й популярніша за українську й не витримує прямої конкуренції.
  12. Яка різниця — штучна чи ні? Вона популярніша за українську в Україні!
  13. Речення в англійській мові так само будуються, як і в німців. Точнісенько. Але ж вимова... Майже як в російській мові — пишемо одне, вимволяємо геть інше Твій голандець до того вивчив російську, йому було легше вивчити українську. Так що непереконливо.
×
×
  • Створити...