Jump to content

Що таке Клуб ФУП і навіщо він потрібен.


Ні для кого не є секретом, що ні за яких демократій новачки не мають тих самих привілеїв, що й ветерани.

 

Практично всі форумчани старого доброго ФУПу мають чималий стаж запеклих політичних баталій і можуть беззастережно претендувати на почесне звання члена Клубу ФУП.

 

Виняток можуть становити, так звані "консерви": другі, треті, п'яті - десяті ники одних і тих же персонажів, особливо зарубіжних "коментаторів інтернету", а також відверті провокатори, українофоби, ксенофоби, сепаратисти, тощо

 

Причому, заяви типу "Чому мене не беруть в Клуб? Я ж вже 100500 років наполегливо читаю ФУП, але мовчу, бо не балабол, як ви" не є аргументом до претензії на членство в Клубі. Тому, що пасивне читання ФУПу, навіть багаторічне, ніяк не формувало цей форум, не вносило в нього своєрідний неповторний колорит, не створювало феєричних образів комбатантів запеклих баталій. Тому, продовжуйте читати далі, навіщо вам в Клуб? Або починайте-таки писати, проявляйте себе, привносьте свою лепту, і Вас обов'язково помітять і з радістю приймуть в Клуб.

 

Права та обов'язки члена Клубу ФУП

 

Головне право Члена Клубу ФУП - брати участь в обговореннях і голосуваннях щодо подальшої долі форуму. Також важливе право - комфортно писати в розділі, огородженому від неперевірених на адекватність новачків, ботів та тролів. А за відкритої реєстрації та вільному вході із соц-мереж таких очікується дуже багато.

 

Головний обов'язок Члена Клубу ФУП - брати активну участь у житті спільноти, дотримуватися правил ФУП і Статуту Клубу ФУП .

 

Прийом до Клубу ФУП

 

1 . Всі перевірені і активні форумчани старого ФУП, що можуть надати посилання на свій аккаунт, або інше підтвердження своєї активної участі на старому ФУПі, стають членами Клубу ФУП без голосування.

2 . Активні учасники інших інтернет-спільнот, відомі членам Клубу ФУП, або активні дописувачі нового ФУПу, політики, журналісти, громадські діячі, тощо можуть подати заяву на прийом в члени Клубу та бути прийнятими до нього шляхом відкритого голосування протягом 7 днів, набравши не менше 2/3 голосів " ЗА". При цьому голосів "ЗА" має бути не менше 24*. Заява на прийом разом з коротким резюме про себе подається будь-якому члену Клубу ФУП, готовому виступити поручителем .

 

Позбавлення членства в Клубі ФУП .

 

За систематичні порушення правил ФУП та Статуту Клубу ФУП член клубу може бути позбавлений членства в клубі.

Для ініціації виключення порушника необхідно зібрати 10* підписів ініціативної групи. Далі включається механізм відкритого голосування. Член клубу виключається , якщо протягом 7 днів голосування дасть не менше 2/3 голосів "Виключити" . При цьому голосів " Виключити " має бути не менше 67*.

 

* Цифри необхідно уточнювати на практиці

×
×
  • Create New...