Jump to content

Щодо аватарок, нікнеймів та підписів.


Відкрита реєстрація та новий движок ФУПу, по перше, викликали наплив нових персонажів, а по друге, надали можливість виділитися серед інших не тільки своїми дописами, але й усілякою візуальною атрибутикою.

 

Люди, що тут зібралися, мають усвідомлювати, що це не розважальний портал, а политічній дискусійний майданчик, де обговорюються важливі та значимі для нашої країни речі, та висуваються ідеї та думки щодо напрямку розвитку українського суспільства.

 

Тому дописувачі мають не ображати інших дописувачів зухвалістю, хамством, вульгарністю та строкатістю своєї атрибутики.

 

Аватарки

Аватарки не можуть бути ксенофобського, українофобського, порнографічного, еротичного, хамського, залякуючого та іншого образливого чи антигромадського змісту. Аватарки не мають пропагувати нацизм, сталінізм, імперіалізм, радянщину тощо. Дописувачі мають також відмовитися від занадто яскравих статичних та анімованих аватарок, що відволікають на себе увагу інших дописувачів. Особливо це стосується анімованих аватарок.

 

Нікнейми (Імена Користувачів)

Нікнейми не можуть містити вульгарних та нецензурних слів, фраз, їх скорочень та абревіатур. Мають бути не довшими за 26 символів, причому, якщо нік складається з декількох слів, то найдовше слово має бути не довшим за 15 символів.

Також забороняється використовувати образливі та принижуючі спільноту ніки типу "Вєчєрній Піх" або "Я Ваш Бог" тощо.

 

Підписи та написи

Те ж саме, що й відносно нікнеймів, але щодо підписів не рекомендується робити їх занадто яскравими та/або анімованими.

×
×
  • Create New...