Перейти до змісту

єдину цивільну Службу фінансових розслідувань України


Goodman

Recommended Posts

До Парламенту вноситься закон про ліквідацію податкової міліції і створення Служби фінансових розслідувань. Зараз у нас суб'єктів підприємницької діяльності перевіряють Державна фіскальна служба, Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки України. Загалом протягом року тільки офіційно ці три монстри проводять перевірок у кількості 61 тисяча штук. Кожну годину 30 суб'єктів підприємницької діяльності попадають під перевірку і під кримінальні справи. Часу немає працювати, всі тільки з прокурорами, міліціонерами і слідчими спілкуються..
Тому ми пропонуємо ліквідувати функції у цих трьох органів, створити єдину цивільну Службу фінансових розслідувань України і нарешті поставити крапку в хабарництві з боку правоохоронних органів по відношенню до суб'єктів підприємницької діяльності.
Ми вивчили досвід Італії, Швеції, США, Польщі і Грузії. Проект закону внесений. Звертаюся до членів парламенту з тим, щоб підтримати і проголосувати за відповідні законопроекти.
 

 

 

невже мусора будуть ловити злодіїв а не косити бабло з підприємців ?

невже ліквідують подакових поліціянтів-рекетирів ?

невже наступить таке щастя ? 

Link to comment
Share on other sites

Тому ми пропонуємо ліквідувати функції у цих трьох органів, створити єдину цивільну Службу фінансових розслідувань України і нарешті поставити крапку в хабарництві з боку правоохоронних органів по відношенню до суб'єктів підприємницької діяльності.

головне, щоб і ця служба хабарництвом не займалась.

бо вивіску змінити мало.

Link to comment
Share on other sites

я дуже перепрошую але цивільна служба і мусора то дві величезні різниці.

 

у нас тут жіночка викинулась з 10 поверху будівлі податкової бо її податкові мусора на 500 000 гривень крутили...

хто стикався той зрозуміє.

 

так от - мусора мають право закрити в клітку любу людину на72 години і вибивати з неї покази які їм потрібно. 

 

а цивільна служба це зовсім інше... ну кардинально інша справа.

то як пенсійний фонд.

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

не верю

пока всех ментов налоговых по тюрьмам не посадят, не верю

не посадять.

і неналогових теж не посадять.

але є одне але : не мінти мають займатися питанням бізнесу і підприємців. ці дауни питання правильно задати не можуть але мають право питати кого хочуть про що хочуть ...

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

Тому ми пропонуємо ліквідувати функції у цих трьох органів, створити єдину цивільну Службу фінансових розслідувань України і нарешті поставити крапку в хабарництві з боку правоохоронних органів по відношенню до суб'єктів підприємницької діяльності.
Ми вивчили досвід Італії, Швеції, США, Польщі і Грузії. Проект закону внесений. Звертаюся до членів парламенту з тим, щоб підтримати і проголосувати за відповідні законопроекти.

Link to comment
Share on other sites

не посадять.

і неналогових теж не посадять.

але є одне але : не мінти мають займатися питанням бізнесу і підприємців. ці дауни питання правильно задати не можуть але мають право питати кого хочуть про що хочуть ...

і не прокурорські сучари бля.....

ну і не податкова мусарка....

 

хто мав справу і ходив на допити той зрозуміє про що я.

 

вот как раз я отлично знаю о чем ты ((( у меня 148 была еще в 97

скажу тебе, что они найдут способ остаться в системе и прихваты их все в системе остануться

чтобы что-то поменять надо эту систему уничтожить, желательно с ее работниками

все остальное бла-бла-бла

Link to comment
Share on other sites

ну так Яценюк пропонує забрати функції в мусарки і створити цивільну службу яка буде займатися економікою.

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

ну так Яценюк пропонує забрати функції в мусарки і створити цивільну службу яка буде займатися економікою.

 

не мусорня буде цим займатися а НЕСИЛОВА структура.

 

 

от давай поживем и посмотрим что с этого получится, но я уже знаю заранее, что НИЧЕГО

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...