Перейти до змісту

Спостереження з матчу Шахтар-Металіст


garri

Recommended Posts

був в секторах тих і тих

стадіон в рекламі шахти

80% стадіону за Металіст

публіка дуже відрізняється

спеціально купив квиток і до кротів

90% не місцеві

 

і вигляд якийсь і вимова...

чути оте закінчення дієслів на "ся"

 

таки величезна різниця українців з донбасянами

таких як Фішер чи Вася Донецький там 5-10 %

 

все решта - уйобки типу Вєлєсова чи Жада

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

а и разжигать не надо

другие они, и всё

кто с бизнесом связан в Киеве уже знают кто они такие, а теперь все остальные удивляются

п.с. вы еще поплачете от них во Львове, они сейчас туда ринулись массово, будут скоро и русский требовать в школах, и флаги убрать. мало было вам местных асвабадителей

Link to comment
Share on other sites

 

 


будут скоро и русский требовать в школах, и флаги убрать. мало было вам местных асвабадителей

 

Вот это я им искренне не советую даже начинать.

 

Будут жечь и резать. Молча.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Вот это я им искренне не советую даже начинать.

 

Будут жечь и резать. Молча.

 

а можно усомниться? не будут. сколько асвабадители борзели, кому-то лицо начистил?

слишком добрые львовяне, слишком

Змінено користувачем Бусинка
Link to comment
Share on other sites

Я думаю,що вони тимчасово сюди приїзджають.Встаканиться-буде вся ця околофутбольна катавасія в Донецьку.

 

а квартиры прозапас покупают?

нет, они знают чего едут

как мне тут рассказала одна из лугандона "как будут вашу украину делить, львов к польше отойдет, а мы уже тут"

Link to comment
Share on other sites

а можно усомниться? не будут. сколько асвабадители борзели, кому-то лицо начистили

слишком добрые львовяне, слишком

 

Раньше были, да

 

Сейчас, после стольки похорон - не думаю.

Link to comment
Share on other sites

То що купують квартири це не новина.Купували і до війни.Львів-велике місто на західній частині України і я їх розумію.На сході де екологія ніяка заробляють гроші і жити там не можна,а доживати свій вік можна в спокої.

Link to comment
Share on other sites

Я якось,пару років тому, в свому районі в супермаркеті розговорився з дядьком,бачу він старається розмовляти зі мною по-українськи і я його спитав звідки він.Виявилося з Донбасу,бувший шахтар,пенсіонер і переїхав жити до Львова.Дядько досить толерантний і не видно щоби він сюди приїхав нав"язувати нам львів"янам своє бачення.Ми собі поговорили і розійшлися.Часто бачив його в маркеті.

Link to comment
Share on other sites

Той дядько більше всього розумів,що там життя не буде і може діти купили йому хату в новозбудованих сучасних будинках.Я його пам"ятаю і як зустріну розпитаю...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...