Перейти до змісту

От люблю я україночок, особливо галичанок. І нічого не можу з цим вдіяти


Ганс

Recommended Posts

Я возила французов в Одессу в мае. Они работать не могли, истерили на улице, открыв рот на барышень смотрели и повизгивали. Там - красавицы, действительно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я возила французов в Одессу в мае. Они работать не могли, истерили на улице, открыв рот на барышень смотрели и повизгивали. Там - красавицы, действительно.

Хрен їм а не українок

Українські дівчата не мають поняття про справжніх французів

"адін пазор" ))

Link to comment
Share on other sites

Был я в Сумах. В 91-м. Мошыну там забирал. Кокойты поц додумался черновицким дать 70 автомобилей, которые стоят в СумАх. Так и ехали все назад без номеров.

значить тока про машину свою и думал, извращенец

Link to comment
Share on other sites

Хрен їм а не українок

Українські дівчата не мають поняття про справжніх французів

"адін пазор" ))

 

как-кто то про них писал, не помню "куда подевалась некогда бравая, куртуазная нация? что осталось от нее - парад уродов :fp1: "

:lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Колись в мене було перше (платонічне) кохання з Галичини. Потім було друге несамовите кохання, також з Галичини. І тепер от останнє кохання (доки смерть не розлучить вас (ц), звісно ж, з Галичини.

І якщо порівняти галичанок з усіма іншими, то вони - найкращі. А я багато жінок бачив.  :rotate:

Link to comment
Share on other sites

Колись в мене було перше (платонічне) кохання з Галичини. Потім було друге несамовите кохання, також з Галичини. І тепер от останнє кохання (доки смерть не розлучить вас (ц), звісно ж, з Галичини.

І якщо порівняти галичанок з усіма іншими, то вони - найкращі. А я багато жінок бачив.  :rotate:

 

Щось в тому є.Це було однією  з вагомих причин мого переїзду з Донбасу до Львова

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...