Перейти до змісту

под Мариуполем пропали журналисты Олевский и Джемаль


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Знайшлися. Азов пов’язав. Вже відпускають.

Бля, ну нахуя они их отпускают? Прикопали в зеленки и фсе. Хуй кто шо найдет а нам легче в краткосрочной перспективе.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отделались легким испугом

 

 

Телеканал ДОЖДЬ @tvrain
·
2 мин

Тимур Олевский сообщил, что его держали в подвале «с мешком на голове»

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

та с любой стороны...

такая уж профессия

но,таки,Олевский вменяемый

не как Бабченко, но все же

Бабченко маловменяємий, імхо. тобто він непоганий, але хуйлостан є хуйлостаном, а героя декількох імперських війн, що ніколи і не засуджувати за це свою Родіну вмєняємим назвати повністю не можна

. а хто цей Олевський? і чим це він вменяємий? де публікується?

Link to comment
Share on other sites

та с любой стороны...

такая уж профессия

но,таки,Олевский вменяемый

не как Бабченко, но все же

Я если честно не ориентируюсь в сортах гамна, если это поймали наши с той стороны и Вы щетаете шо оно хорошее, тогда ево поглубже прикопать шоб собаки не растащили. Детоттак...

Link to comment
Share on other sites

«Нас зупинили з моїм колегою Орханом Джемалем для перевірки документів, вони викликали питання у бійців на блокпосту, і після цього ми приїхали у розташування батальйону «Азов», щоб їх перевірили. Це час, коли я не виходив на зв’язок, документи перевіряли, ну, і, напевно, нас теж якимось чином. Акредитації та інші речі. Просто там так прийнято, що телефонами користуватися не можна, тому ви не могли до мене додзвонитися. Зараз все добре, і ми продовжуємо працювати. Навіть, думаю, зробимо дивовижний репортаж з батальйоном «Азов», який нам пообіцяли після цієї перевірки керівники цього підрозділу», – розповів Олевський.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...