Перейти до змісту

Що верзе клімкенд.....планується відкрити консульську установу, у Придністров’ї


Spinoza

Recommended Posts

Міністерство закордонних справ України оголосило про ліквідацію дев’яти консульських установ в різних державах світу.


Про це в коментарі Європейській правді повідомив речник міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.


За його словами, від початку листопада дипустанови, які ліквідуються, вже не ведуть прийом громадян. Наразі тривають процедури завершення їх роботи. Сайти більшості консульств свідчать, що їх закриття розпочалося відразу після проведення парламентських виборів.


Як відомо, дільниці для голосування за кордоном відкривалися саме у закордонних дипломатичних представництвах .


"Це є частиною процесу з оптимізації використання держаних коштів", - пояснив мотив закриття консульств Євген Перебийніс.


В перелік установ, які ліквідуються, увійшли генеральні консульства в Сучаві (Румунія), Пряшеві (Словаччина), консульства в Варні (Болгарія) та Марселі (Франція). Окрім цього, будуть ліквідовані консульська агенція в Батумі (Грузія), генеральні консульства в містах Нижній Новгород (Росія), Альмати (Казахстан) консульства в Хайфі (Ізраїль), Курітібі (Бразилія).


"При виборі установ, як ліквідуються, враховувалися різні фактори, в тому числі - обсяг завдань і кількість здійснених консульських операцій, близькість інших консульських установ, кількість громадян на консульському обліку. Що стосується Сучави та Пряшева, то було взято до уваги, що ці міста знаходяться неподалік від кордону України", - заявив Перебийніс.


"Водночас, планується відкрити одну консульську установу, у Придністров’ї, де проживає дуже багато громадян України. Її статус та місто розміщення наразі не визначений, ведуться консультації", - повідомив речник МЗС.


Ще одну консульську установу переміщено – на базі консульського відділення посольства в Бонні буде створене генконсульство у Дюссельдорфі (обидва міста - Німеччина).


Статус ще шести установ буде знижений з генерального консульства до консульства, що дозволить зменшити фінансування та кількість працівників. Ця реорганізація зачепить диппредставництва у Ньїредьгазі (Угорщина), Едінбурзі (Велика Британія), Салоніках (Греція), Єкатеринбурзі, Новосибірську (Росія).


Консульські округи установ, які ліквідуються, передаються до сфери відповідальності посольства у відповідній державі, зазначають у МЗС.


 


 


Чи петя  верзє  не знаєш що вже думати, в самих крим лугандонія, це звиздець якийсь  :X


Link to comment
Share on other sites

Юлькам явно роздали свіжі методички. Масовий вкид лайна пійшов з ранку.

 

Т.е. если завтра Белорусь, например, откроет консульство в Крыму, то что эти дебилы будут делать? Сам факт таких консультаций идиотизм высшей степени, тем более сейчас.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. если завтра Белорусь, например, откроет консульство в Крыму, то что эти дебилы будут делать? Сам факт таких консультаций идиотизм высшей степени, тем более сейчас.

Аутсидер тоже кацап, так что с его кочки зрения все идет по плану

Link to comment
Share on other sites

Т.е. если завтра Белорусь, например, откроет консульство в Крыму, то что эти дебилы будут делать? Сам факт таких консультаций идиотизм высшей степени, тем более сейчас.

 

Ідіотизм забивати болт на громадян України в Придністров`ї, їм безумовно потрібне консульске облговування.

Link to comment
Share on other sites

Та навіть не так питання щодо геополітики. Я з чисто практичної точки зору. У людини закінчується строк дії паспорта. Що робити? Треба робити новий. Рісійький чи Румунський дають зразу і на місці а за українським треба правдами і неправдами або в Кишинів або в Україну. І хлоп - з українця вже є справний росіянин або румун. Країна на рівному місці втратила громадянина. Теж саме при народженні дитини, і так далі...

 

Так що процедуру безумовно треба полегшувати. І між іншим відкриття консультва це на порядок прозоріше і чесніше ніж те що робить та ж Румунія скажімо на Буковині. Роздаючи паспорти підпільно.

Link to comment
Share on other sites

Открытие консульства это признание Приднестровской республики.

Как не крутись и не извивайся глистом.

 

Тестовая ситуация - Германия открывает свое консульство в Абхазии.

Хотя Абхазия далеко. Замените ее на ДНР ;o

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Я, все же, не йулег, и полагаю, что предполагаемое косульское учреждение если и будет открыто, то явно по согласованию с урядом Молдовы, а не с приднестровской ватой  B-)

Link to comment
Share on other sites

Та навіть не так питання щодо геополітики. Я з чисто практичної точки зору. У людини закінчується строк дії паспорта. Що робити? Треба робити новий. Рісійький чи Румунський дають зразу і на місці а за українським треба правдами і неправдами або в Кишинів або в Україну. І хлоп - з українця вже є справний росіянин або румун. Країна на рівному місці втратила громадянина. Теж саме при народженні дитини, і так далі...

 

Так що процедуру безумовно треба полегшувати. І між іншим відкриття консультва це на порядок прозоріше і чесніше ніж те що робить та ж Румунія скажімо на Буковині. Роздаючи паспорти підпільно.

 

1. Можно открыть какой-нибудь офис в 500 м от границы у нас на территории для этих целей. 

2. Нахера облегчать процедуру сейчас? Чтобы сюда лезла всякая вата + хуйловская агентура?

Link to comment
Share on other sites

Я, все же, не йулег, и полагаю, что предполагаемое косульское учреждение если и будет открыто, то явно по согласованию с урядом Молдовы, а не с приднестровской ватой  B-)

 

Я вже раз написав. Існує чисто людський вимір проблеми. Купа громадян яких треба якось обслуговувати. Ну чи забити на них болт і сказати що країні вони нахєр не потрібні.

Link to comment
Share on other sites

1. Можно открыть какой-нибудь офис в 500 м от границы у нас на территории для этих целей. 

2. Нахера облегчать процедуру сейчас? Чтобы сюда лезла всякая вата + хуйловская агентура?

 

Варіантів багато, безумовно. Я тут зараз з чисто емігрантської точки зору кажу - дуже неприємне відчуття коли країна на тебе болт кладе. Коли я один такий - це моя проблема. Коли їх там десятки а то і сотні тисяч - це  проблема країни.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...