Перейти до змісту

СЬогодні вночі...


honey flower

Recommended Posts

Сьогодні вночі, Папа франциск привітав весь світ з Різдвом Христовим.

Сказав дуже прості  слова, як завжди призиваючи людство зглянутись на бідних і знедолених світу цього, нагадав...

що світ потребує до таких людей Господньої ніжності,Господньої любові і Господнього терпіння.

 

Франциск є реформатором Ватикану і тому у своїй різдвяній промові не міг обійти і цю тему, критикувавши бюрократію у його стінах. Кардинали сиділи потупивши обличчя...

 

Папа Франциск продовжує цей нелегкий шлях реформування, а це звичайно боляче і потребує також Господньої сили і Господнього терпіння...

 

Папа Франциск  во :good:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це було в день Пасхи Папа говорив про Україну  зі свого балкону і тут де не візьмись два голуба і ворон. Ворон напав на голубів і клював, навіть висмикнув пір"я, але українські монахи, які були присутні на площі і бачили це дійство, писали на ФБ, що голуб вирвався з лап ворона і полетів. Тоді цю подію напряму пов"язували з якимось Господнім знаком.Мо воно так і було, хто зна... Ще тоді ніхто не знав скільки наших загине і яка то кривава і жорстока війна буде.  Є навіть відео. Зараз пошукаю.

Link to comment
Share on other sites

от і не вір після цього в пророчєства :) гг тільки мене й досі мучить питання раціоналізаціі: якщо ворон то росія то чайка це хто?

Лугандон. Две птицы одного цвета, но это чисто по логике :)

Чайка и голубь белые, общий цвет

Змінено користувачем tracker
Link to comment
Share on other sites

Думаю, що так буквально вірити в якісь знаки все рівно що замикати себе в якесь коло і обмежувати себе. В кінці відео священник сказав дуже правильні слова, що Україна не голуб і не треба все це так пов"язувати. Думаю, що то буде краще...

Link to comment
Share on other sites

от і не вір після цього в пророчєства :) гг тільки мене й досі мучить питання раціоналізаціі: якщо ворон то росія то чайка це хто?

Краще не вірити, а надіятись на краще.

Ми не знаємо, мо то співпадіння, мо то птахи тож контролюють свою територію.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...