Перейти до змісту

В Армении умер ребёнок, раненый российским солдатом


wtf

Recommended Posts

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/19/7055586/

 

Отмучилось дитя.

Я вот что подумала.

Рассказы про мёртвых детей в Украине бумерангезировались и реализовались в правду в Армении.

Вселенная, бессердечная ты сука.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/19/7055586/

 

Отмучилось дитя.

Я вот что подумала.

Рассказы про мёртвых детей в Украине бумерангезировались и реализовались в правду в Армении.

Вселенная, бессердечная ты сука.

 

Нет слов.

Это что же за зверьё такое порождает Россия?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дебіл Хуйло, замість того, щоб на колінах вибачатися перед вірменським народом за дєйствія свого воєннослужащого, поговорив із Сєржом Саргсяном і високомерно предложив забрати в Росію і вижившу дитинку. Тіпа, так уж і бить – полєчім сіротку за свой щот. Ну кіднеппер-терорист. Однако, ублюдка-вбивцю Хуйло видавать не намерен. Дід в житті знає багатьох арм’ян і єслі я щось розумію в псіхології цього древнього і гордого народу, то сумніваюся, що вони стерплять образу і проковтнуть високомеріє московського сцарька. Не забуваєм, що вірмени становлять одну з найчисельніших та найвпливовіших діаспор у багатьох розвинених країнах світу. Так шо напрасно Хуйло так нєосторожен в армянском вопросє. І таке відчуття, що Хуйло вознамерився в кратчайші терміни восстановить проти себе всі впливові сили на планеті. І йому це вдається. Тут він талант. Самородок. От інтєресно, а буддистів Хуйло може довести до белого калєнія? Думаю, да. Інтєресно було б побачити далай-ламу в таком состоянії. (с)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Лапонька бедная.

 

Кстати где армярскчя диаспора?

Где все эти жирные адвокаты и риелторы из Калифорнии и Флориды?

Неужели изошли все до семейки Кардашьян, которая ничего, кроме пухлых жоп не может продемонстрировать миру?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...