Перейти до змісту

Бизнес в России надо расширять.


DiDUS

Recommended Posts

Цікаво, а наскільки легко продати бізнес який пресує прокуратура і рахунки арештовані? Думаю буде величезна черга покупців

:tu:

 

Підкажи Ложкіну .а то вони не знали як відмазатись... 

Link to comment
Share on other sites

:tu:

 

Підкажи Ложкіну .а то вони не знали як відмазатись...

 

Нужно еще в Украине начать прессовать Рошен. Вот и будет объяснение почему гарант Конституции Украины не может выполнить закон :)

Link to comment
Share on other sites

Від пиздуватих бубликів???? Да срати йому на вас. Путінських сосок.

 

 

Тільки людина з  російським паспортом в кишені, може так правильно сказати!  

 

І я її підтримую!  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а наскільки легко продати бізнес який пресує прокуратура і рахунки арештовані? Думаю буде величезна черга покупців

Тобто справа тільки в ціні? А як же ж "душу й тіло ми положим за нашу свободу", га?

Link to comment
Share on other sites

Тільки людина з  російським паспортом в кишені, може так правильно сказати!  

 

І я її підтримую!  :tu:

 

Пиздуваті бублики не знають іншого режима ніж срати цеглою!!!! А от параска тут раз за разом в зубах приносить новини про купу притомних кацапів! Ти мабуть з таких :lol2:  :lol2: :lol2:  

Тобто справа тільки в ціні? А як же ж "душу й тіло ми положим за нашу свободу", га?

 

Ти ж не свою кладеш, правда? Ти хочеш що б хтось інший поклав.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Від пиздуватих бубликів???? Да срати йому на вас. Путінських сосок.

Ага... Йому ніколи... Готується нову грамоту від хуйла отримати!   :weep:

 

http://politota.com.ua/wp-content/uploads/2013/08/foto_borys_lozhkin.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пиздуваті бублики не знають іншого режима ніж срати цеглою!!!! А от параска тут раз за разом в зубах приносить новини про купу притомних кацапів! Ти мабуть з таких :lol2:  :lol2: :lol2:  

 

Ти ж не свою кладеш, правда? Ти хочеш що б хтось інший поклав.

А я на президентську табуретку не пхаюсь все життя. Від мене особисто не залежить доля України. Різницю мусиш відчувати, нє? Бо ти ж себе вважаєш мегарозумною людиною. Віриш, якщо б мені сказали, віддай геть усе, що маєш, і в Україні все буде добре, я би навіть на мить би не замислився.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я на президентську табуретку не пхаюсь все життя. Від мене особисто не залежить доля України. Різницю мусиш відчувати, нє? Бо ти ж себе вважаєш мегарозумною людиною. Віриш, якщо б мені сказали, віддай геть усе, що маєш, і в Україні все буде добре, я би навіть на мить би не замислився.

 

Мені власне абсолютно похєр хто ти. Але тобі я точно не вірю. Не заслужив.

Link to comment
Share on other sites

Це не відповідь на запитання. То звичайне бикування.

Так це і є москальський бичара, з рашистським паспортом в кишені.

Сере за гроші на українських форумах...

Ворог України...  

Link to comment
Share on other sites

Так це і є москальський бичара, з рашистським паспортом в кишені.

Сере за гроші на українських форумах...

Ворог України...  

 

Атсасі у "вмєняємих" рассєян, Юля схвалить.

Link to comment
Share on other sites

Заслужи мою повагу. Тоді може і поговоримо. З "запитаннями" любий мудак вміє лізти.

Хамовато-бикуватої людини, яка весь час на публічному форумі дорослих людей матюкається? Демонструючи усім свою зневагу? Особливо жінкам. Ти з глузду з'їхав. :lol2: В тебе не має навіть зовнішніх ознак людини, повага яких мене турубує.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хамовато-бикуватої людини, яка весь час на публічному форумі дорослих людей матюкається? Демонструючи усім свою зневагу? Особливо жінкам. Ти з глузду з'їхав. :lol2: В тебе не має навіть зовнішніх ознак людини, повага яких мене турубує.

 

Чому всім? Є багато людей яких я поважаю. Тебе я толком не знаю, те що прочитав не сподобалося. Сильно не сподобалося.

Link to comment
Share on other sites

Хтось може пояснити чому Юльки разом з законсервованою ватою активно вилазять у найтяжчі для України дні? Чого вони добиваються?

Я Пєтю терпіть не можу, але Сраліна вся країна ненавиділа, та й головнокомандуючий з нього був гімняний і сцикливий, але ж під час Сталінградської битви ніхто не верещав, а воювали з Гітлером, а не з ним.

Я не можу зрозуміти, чого вони домагаються? На який результат розраховують?

 

ЗІ Щодо "заводіка" - купа народних депутатів є в парламенті, купа юльків у владі - хай щучать Пєтю, вимагають офіційних пояснень. А що вони по факту зробили, щоб не було "заводіка", Медведчука, Ахметова?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а наскільки легко продати бізнес який пресує прокуратура і рахунки арештовані? Думаю буде величезна черга покупців

тада...

 

Каже, мог би продати менеджерам, але мабуть, малувато дають...

 

Кондитерская корпорация Roshen может быть продана с рассрочкой менеджменту,
если другие покупатели на нее так и не найдутся, сообщает Lenta.ru со ссылкой на «Интерфакс-Украина».
 
«Если покупатели в ближайшее время так и не найдутся, я буду вынужден продать с рассрочкой Roshen менеджменту компании, потому что другого пути не существует. Это будет сделано прозрачно и эффективно», - сообщил на конференции по итогам 2014 года владелец корпорации Петр Порошенко.
 
При этом он подчеркнул, что последние несколько месяцев лишен какого-либо влияния на Roshen, так как организацией продажи корпорации занимается инвестиционная компания Rothschild в консорциуме с инвестгруппой «Инвестиционный капитал Украины».
 
«Мне доложили, что были четыре покупателя, которые желают приобрести корпорацию. Но переговоры затягиваются и ключевое условие – остановить войну», - заявил Порошенко.
 
Напомним также, что президент Украины Петр Порошенко (конечный бенефициар корпорации «Рошен») еще в начале 2014 года заявил, что в случае победы на президентских выборах продаст весь свой бизнес. Официально став президентом Украины, он свои намерения подтвердил. В конце августа стало известно, что он привлекает инвесткомпанию Rothschild для ускорения продажи своего бизнеса. Тогда эксперты говорили о том, что Roshen может быть интересен кому-нибудь из лидеров мирового кондитерского рынка – например, Mondelez и Nestle. Однако наиболее вероятно, что процесс продажи крупнейшей кондитерской компании Украины затянется как минимум до тех пор, пока в стране не наступит стабильность.
 
Roshen, один из крупнейших в Украине производителей кондитерских изделий, включает в себя Киевскую, Мариупольскую, Кременчугскую и две Винницкие кондитерские фабрики, масломолочный комбинат «Бершадьмолоко», Литинский племзавод, а также Липецкую фабрику «Рошен» в России и Клайпедскую кондитерскую фабрику в Литве. Корпорация производит более 300 видов кондитерских изделий: шоколадные и желейные конфеты, карамель, шоколад, печенье, вафли, бисквитные рулеты и торты. Общий объем производства достигает 450 тыс. тонн продукции в год.
 
Анатолий КОРАБЕЛЬЩИКОВ
 
10:15 30.12.2014
Link to comment
Share on other sites

Мне тоже не понятно почему и до сих пор и так далее.. Но ветку основанную на инфе липецкого сайтика считаю говновбросом Дидуськи. Отаке... :nose3:

 

Якраз чому по-моєму зрозуміло. І Петру Олексійовичу таки треба буде приймати складне рішення. Просто здорово дратують любителі хі-хі "бєз галстука"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...