Перейти до змісту

З мобілізацією, здається, проблеми...


Recommended Posts

Рада одобрила негласное расследование уклонения от военной службы

Верховная Рада намерена расширить основания для негласного следствия, разрешив его проведение по уголовным производствам, связанным с уклонением от военной службы в условиях особого периода, во время проведения антитеррористической операции.  

Системні проблеми: http://censor.net.ua/resonance/322880/kto_sryvaet_mobilizatsiyu_v_ukraine

Источник:http://censor.net.ua/n322899

 

Давайте я еще раз озвучу, для самых непонятливых. 

И прошу пошарить понятливых.

Эти дебилы получили 7 500 уклонистов из 50 000 призывников. И, чтобы решить эту проблему, они решили ограничить выезд из страны нескольких миллионов человек.

Это вместо того, чтобы за год обучить уже 2-3 миллиона желающих, которые ломятся на любые военные и медицинские курсы. И курсов на всех не хватает.

Идиоты, вас же свергнут, шо ж вы творите?!

https://www.facebook.com/svitlana.taranenko/posts/10205031828708690

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А все можна було б легко вирішити формування лише однієї бригади.

1-й батальйон з депів, 2-й з КМУ, 3-й - з АП, 4-й з діточок вищеозначених.

Ну і батальйони тероборони, які треба комплектувати за аналогічним принципом.

А якщо позаду  поставити ще загороджувальні загони з підхуйляцьких ботів - м-м-м...

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

  Ідіот у нас і Пеця  в тому числі  . Перемигився ?  На  мотивацію  працював ?  

 

Тепер розкажіть  мені ,  простій  людині ,  всі  сторони  -  і критикуючі і ні  шиколадного  .

Він працював  ОСОБИСТО  на мотивацію  громадян України  ??? 

 

 Він  працював  чи ні ?

Link to comment
Share on other sites

Чомусь згадався такий же войовничий Вуйко з Онтаріо якому краще всього воювати з Канади, куди повістка не дойде....

 Такі аргументи  писати тільки  той  , Має  моральне право , хто  вже  захищає Україну  . Ні Пецю ні Уйлю  ні Сєню - лише  Україну  .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

  Ідіот у нас і Пеця  в тому числі  . Перемигився ?  На  мотивацію  працював ?  

 

Тепер розкажіть  мені ,  простій  людині ,  всі  сторони  -  і критикуючі і ні  шиколадного  .

Він працював  ОСОБИСТО  на мотивацію  громадян України  ??? 

 

 Він  працював  чи ні ?

 

Теж мені загадка - ні. Працював Ющенко. Якого мудрі українці послали нахєр з його манєчкою про НАТО.

Link to comment
Share on other sites

Теж мені загадка - ні. Працював Ющенко. Якого мудрі українці послали нахєр з його манєчкою про НАТО.

 Ой   млядь  . Стара пісня  ... які  ви убогі  . Його не  послати треба було-  а вже наразі  закрити в одну   камеру  з Хряком  і Юлею  . І  забудь  цей  кізяк  .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Теж мені загадка - ні. Працював Ющенко. Якого мудрі українці послали нахєр з його манєчкою про НАТО.

твій хуйющенко завжди Хуйлу жопу смоктав!

 

http://picsee.net/upload/2014-09-13/5e1cf83b84a9.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Об`єктивно Ющенко єдиний хто активно пояснював і просував НАТО коли туди було реально вступити.

 

Джо, яким краєм твої недолугі словеса до теми гілки? 

Link to comment
Share on other sites

Об`єктивно Ющенко єдиний хто активно пояснював і просував НАТО коли туди було реально вступити.

 

За часів Ющенка нам активно протидіяла Німеччина. Навіть у отриманні ПДЧ. Так що вини його особливої в тому немає, що ми не отримали ПДЧ - чи він що б робив чи ні - всі його старання були б марними проти залізобетонного Шрьодера.

Link to comment
Share on other sites

За часів Ющенка нам активно протидіяла Німеччина. Навіть у отриманні ПДЧ. Так що вини його особливої в тому немає, що ми не отримали ПДЧ - чи він що б робив чи ні - всі його старання були б марними проти залізобетонного Шрьодера.

 

Не певен. Зате точно скажу що тепер кастрованому росією обрубку з війною на руках НАТО точно не світить.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Блін, пацани й тут ви б"єтеся... ;o

 Та да  ... от я чесно  кажу  . Такі як  Дрищ  для  мене великий  подразник .

Тим більше  брехня -  на основі  олігархічних ЗМІ   штабів  дрища і  регіАналів ,  яку  апологєти  досі  тягають  по тирнетам . Харош брехати  і срать  людям  в  уші  .

Link to comment
Share on other sites

Тому ще раз скажу, українці в 2008-му розважливо пизділи про переваги нейтралітету. Навіть самі просунуті. Допизділися.

 

Ті люди й досі так вважають. Ледве половина за, здається. І це в умовах війни...

Link to comment
Share on other sites

Дідусь юльківська блядь на проплаті з манєчкою, з ним битися - себе не поважати

оутсідер, підарас дрищовий, з хуйлостанським паспортом, скільки за висери свої отримуєш? :fuck:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ті люди й досі так вважають. Ледве половина за, здається. І це в умовах війни...

 Ні  . 30 %  за  вирішення  конфлікту  силою , десь 15% за  дипломатію  , інші  ... а подивіться  самі  що соціологія  малює ( до речі -  рідко українській  соціології довіряю  -  і  тут довіри мало  ,  майже  нема ) .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Тому ще раз скажу, українці в 2008-му розважливо пизділи про переваги нейтралітету. Навіть самі просунуті. Допизділися.

 

Не треба. Принаймні на ФУПі тоді за нейтралітет виступали Гражданін У, алєзка, деміург, вінніпух й ще купа персон такого самого штибу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...