Перейти до змісту

Скандальний президент Чехії побив горшки з послом США через парад у Москві


DA'

Recommended Posts

Мілош Земан заявив, що віднині двері його резиденції для посла закриті. УНІАН

Мілош Земан обурився висловлюваннями посла США з приводу його закордонних візитів. Президент Чехії Мілош Земан посварився з американським послом у цій країні Ендрю Шапіро через свої плани поїхати до Москви на військовий парад 9 травня. Посол заявив про те, що присутність президента Чехії на параді призведе до дискредитації позиції країн Заходу по українській кризі. На це Мілош Земан сказав, що вважає неприпустимим критичні висловлювання, які стосуються його закордонних візитів. "Не можу уявити, щоб чеський посол у Вашингтоні радив американському президентові, куди йому їхати", - сказав Земан в інтерв'ю виданню Parlamentni Listy, передає Дождь. Президент Чехії також додав, що не дозволить жодному іноземному послу втручатися в плани своїх закордонних візитів. Більше того, Земан заявив, що у його резиденції посла США віднині не раді будуть бачити. "Я боюся, двері Празького граду [резиденція президента Чехії] для посла Шапіро закриті", - сказав чеський президент. Нагадаємо, Земан відомий своєю проросійською позицією. Він неодноразово виступав проти санкцій щодо Росії.
 

http://tsn.ua/svit/skandalniy-prezident-chehiyi-pobiv-gorshki-z-poslom-ssha-cherez-parad-u-moskvi-419684.html

Link to comment
Share on other sites

"Не можу уявити, щоб чеський посол у Вашингтоні радив американському президентові, куди йому їхати", - сказав Земан

 

Зато, прекрасно себе представляет, как кремлевские шифрованные передасты указывают ему, что делать и как гавкать.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...