Перейти до змісту

Роговцева – российским актерам: Я не ваша, я украинска


Gorbatii

Recommended Posts

19:30, — Украина

http://www.charter97.org/photos/articles/2015/ai-147326-aux-head-20140218_ada_rogovceva_t.jpg

Известная украинская актриса Ада Роговцева рассказала, что коллеги из России уважают ее за твердую позицию, но считают российской артисткой.

Об этом она сказала на своем творческом вечере, который прошел в еврейском общественном центре "Менора" в Днепропетровске, сообщает "Фонд обороны страны".

На вечере звучали стихи Лины Костенко, Леси Украинки, Марины Цветаевой, а также сына актрисы - Константина Степанкова, который ушел из жизни более 2-х лет назад. Его стихи читала сестра - актриса и режиссер Екатерина Степанкова. Роговцева сказала, что понимает чувства матерей, которые сегодня теряют сыновей на войне, потому что у нее самой "обожжены крылья".

Актриса благодарна Богу, что он дает ей силы работать и ездить со спектаклями по Украине, даже в Донецкую область. Она вспомнила случай, как после творческого вечера в Славянске к ней подошел мужчина и сказал: "Сегодня мы впервые плакали и смеялись не от горя, а от вашего выступления...". Впрочем, Роговцева призналась, что в Донецкой области не очень рады слышать украинский язык.

Рассказала актриса и о своих отношениях с российскими актерами. Говорит, что в РФ ее уважают за четкую позицию: "Я всю жизнь играла в России, кроме Украины. Мне говорят: "Ада, ты наша". А я им отвечаю: "Я не ваша. Я своя, я украинская".

Роговцева назвала волонтеров святыми людьми и сказала, что их дела еще получат высокую оценку в будущем, а сейчас надо отдавать душу этому благородному делу - помогать нашим военным.

Все средства от благотворительного вечера "С теми, кого люблю..." будут перечислены в "Фонд обороны страны" на приобретение аптечек для украинских бойцов по натовским стандартам.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

вона справді така - "наша" і в житті, не тільки на сцені...   я з нею познайомилась десь в 92 чи 93-му, їхали разом в тролейбусі, вона сіла поруч мене, розговорилися...   я, студентка тоді 3 чи 4 курсу, була в такому захопленні від спілкування з нею такою ВИШУКАНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, як ПІСНЯ...  потім ще десь на протязі півроку(поки пари не переставили) ми ще  часто  зустрічались на тому маршруті: спілкувались чи просто посміхались один одному, запрошувала на прем´єру якоїсь тоді відомої вистави, але вже і не згадаю, що то за вистава була  :shuffle: 

словом, дуже приємна жінка, i не тільки на сцені :tu:

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Чекаємо наших "правдорубів і правдознавців", щоб донесли до нас правду про Аду Роговцеву.

Та кому вона потрiбна, та правда.

 

Поспитайте про правду тих, хто з нею у Національному академічному театрi російської драми імені Лесі Українки працював за совка, коли Ада майже два десятки рокiв там парторгом була, та нехай розкажуть про приципову позицiю тодi, та скIльки акторiв цього театру постраждало за цей час за украiнське.

Та не дарма й старалася - була делегатом  XXVII з"iзду КПРС, а туди аби хто зроду не мав шансу втрапити.

 

Й коли СРСР здихав наприкiнцi 80х - як вона вболiвала, щоб нацiоналiзм знову голову не пiдняв, почитайте надрукованi у "Правдi Украiни" 1989-1990 вiдкритi листи Ади на цю тему.

 

Ну а так чого - наша ж.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну вод, прешол ржевский и снова всьо опошлил.  :weep:

вибачте, але як воно було так й написав.

якщо цiкаво - самi пошукайте, якою була "наша Ада" за совка.

Link to comment
Share on other sites

чого ви такі дрібні? (с)  :weep:

Та дійсно, дрібнувато. 

Про Скрябіна більше було "правди". Молодь , мабуть, не знає хто така Ада Роговцева, а старші більш стримані в оцінках

Link to comment
Share on other sites

Та кому вона потрiбна, та правда.

 

Поспитайте про правду тих, хто з нею у Національному академічному театрi російської драми імені Лесі Українки працював за совка, коли Ада майже два десятки рокiв там парторгом була, та нехай розкажуть про приципову позицiю тодi, та скIльки акторiв цього театру постраждало за цей час за украiнське.

Та не дарма й старалася - була делегатом  XXVII з"iзду КПРС, а туди аби хто зроду не мав шансу втрапити.

 

Й коли СРСР здихав наприкiнцi 80х - як вона вболiвала, щоб нацiоналiзм знову голову не пiдняв, почитайте надрукованi у "Правдi Украiни" 1989-1990 вiдкритi листи Ади на цю тему.

 

Ну а так чого - наша ж.

 

Та ладно тебе...
Все мы были пионерами, комсомольцами, служили в армии и давали присягу советскому союзу и лично дедушке Ленину. Люди прозревают и меняются. 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не всі можуть стати "стусами".З різних причин.І треба таких тицяти в минуле до кінця їх життя? Кожен повинен бути сам собі суддею (по словах христа  про камінь і  гріх).А важливим ЗАРАЗ є ЇЇ сьогоднішня позиція.Причому позиція не вимагаюча.як у владного чиновника.а простої літньої людини.І ця позиція приносить користь Україні.З цього і треба виходити.

Link to comment
Share on other sites

такий вродився.

Але тим, хто у минулому був активним украiножером - вибачте - НЕ ВiРЮ,

Обставини життя міняють людину. Ми всі не безгрішні. Якщо люди терпіли від її парторгської діяльності, то звичайно погано, якщо вона перед ними потім. коли прийшла до неї свідомість, вибачились, то це ОК.

 

Трошки пофлУдю на християнську тему...

Апостол Фома ( або Тома) був спочатку невіруючим. а апостол Павло був не прямим, але вбивцею християн, бо були інші погляди, пізнавши Ісуса  і повіривши Йому, стали віруючими.

Так господь показує, що може підняти людину з безодні за її гріхи тоді, коли вона зрозуміла, що з якихось причин вчинила погано.

 

Так само і Ада... За допомогою свого чоловіка і його іміджу, вона змогла обійняти цю посаду парторга, чи як там, іншої інформації не сприймала, бо ... мож не хотіла, або ще не прийшов певний час на ТЕ. З роками стала свідома своїх помилок і звичайно, що вона наша.

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

такий вродився.

Але тим, хто у минулому був активним украiножером - вибачте - НЕ ВiРЮ,

 

Ну, Кобзон НЕ был украiножером, даже "Рідна мати моя" пел. А теперь вот стал им. И те люди украинского происхождения, что подписали обращение 500,тоже раньше не были. Трудное время быстро и жёстко сортирует людей.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...