Перейти до змісту

Семья: Рамзанка Дыров и карлик


Nadin

Recommended Posts

я не вірю в те, що каже Ходорковський, що в них є ресурс підтягнути чечню до російскього рівня!!!

 

як може Чечня як країна терпіти таке насильство, вбивства, згвалтування у прямому ефірі та радіти виколиханій цілій арміі вірних псів Карлика

 

краще б ми  помилялись

Змінено користувачем Dilbert
Link to comment
Share on other sites

я не вірю в те, що каже Ходорковський, що в них є ресурс підтягнути чечню до російскього рівня!!!

 

як може Чечня як країна терпіти таке насильство, вбивства, згвалтування у прямому ефірі та радіти виколиханій цілій арміі вірних псів Карлика

 

краще б ми  помилялись

 

 

Чечня - это бомба замедленного действия... Тысячи кровников, готовых на все... В час "Ч" ни Дырку, ни Путлера ничего не спасет...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ну так 80 000 самих чеченів в арміі кадирова

 

значить їх та їх сім"ї все влаштовує? насильство над особистістю - це у них нормально??

 

це навіть не культурно-цивілізаційна прірва = я не знаю, що з такими робити

 

після першої чеченської вони повтікали - багато їх ховалось в україні - далі шо? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

ну так 80 000 самих чеченів в арміі кадирова

 

значить їх та їх сім"ї все влаштовує? насильство над особистістю - це у них нормально??

 

це навіть не культурно-цивілізаційна прірва = я не знаю, що з такими робити

 

після першої чеченської вони повтікали - багато їх ховалось в україні - далі шо? 

 

Верных псов там много меньше... Некоторых принуждали идти служить, как Троцкий в свое время белых офицеров в Красную армию - не пойдешь - семью расстреляем

сбежишь - вырежем детей.

"Насильство над особистистю"... Да там с середины 90-х только смерть и кровь... целое поколение на крови выросло. О чем вы???

Грозный на русские деньги расскрасили а за фасадом - сплошной Мордор... И он еще поглотит всю эту гоп-компанию...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...