Перейти до змісту

щоденне розмаїття вишиванок... вгадайте де?


Recommended Posts



аутентично українських чи просто стилізованих "під", але скрізь погляд радує велике їх розмаїття :tu:
і на українках, і на європейках, і досить часто на азіатках :)

Link to comment
Share on other sites

довго мучити не буду - ми щойно повернулися з Риму...
останній раз була там десь років 5 тому, тоді такого не було, звичайно...  
дуже гарно і радує погляд і душу...
в мене з собою була також вишиванка (хоч і не українського походження), а дочка таки після споглядин такого розмаїття попросила замовити їй вишиванку з України  [ua]  , тому в кого є посилання на цікаві авторські роботи, прошу лінк :)

Link to comment
Share on other sites

клас, якщо будете там присутні, чекаємо на фоторепортаж))


в Римі, як я зрозуміла з розмов з українцями, що живуть там, парад вишиванок відбувся 21 травня

 

Link to comment
Share on other sites

і ще : звичайно дуже легко можна відрізнити невибагливий китайський  ширпотреб, який прийшовся по душі європейцям, та і стилізовану під українську вишивку пpодукцію багатьох європейських дизайнерів від  справді гарних,   ретельно витриманих і  кропітливо виконаних в традиціях різних регіонів України, справжніх українських вишиванок (геометричний орнамент чи квіти: читала десь, що орнамент більш поширений на заході України, квіти в центральній її частині і на сході);  тому  майже безпомилково можна  було звертатися до власників і власниць вишиванок, знаючи на кого попадеш....

але одна річ мене таки вразила....  повз нас проходила жінка в дуже яскравій, квітчастій вишиванці, ну і я звичайно не змогла з нею не заговорити.... швидко вияснилось, що ми обидвi українки, що проживають у Німеччині, і до того ж недалеко одна від одної...
і жіночка ця мила розповіла, що  їх община організовує в себе в місті наступного тижня парад вишиванок, дні України, ну і допомогу воїнам АТО...  сама жіночка ця з Дніпропетровську, а належить до єврейської общини Нюрнбергу!!!, де наступного тижня і пройдуть дні України, і куди ми обов´зково поїдемо....   i це не зовсім просто, зустріти в Німеччині проукраїнські організовані общини, то ж дуже незвично, що роль організатора в цьому процесі взяли на себе  сaмe українські євреї, хоча сама єврейська спільнота (зі слів цїєї жінки) розругалася із-за українсько-російської війни

http://www.ukrainische-kulturtage.de/
 

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Я хочу чорну на чорному, є такі?

 

з чорними вишиванками потрібно бути обережними, бо існує думка, що вони таки раніше одягались традицйно з не дуже веселих причин... хоча так, іноді вони дуже екстравагантно виглядають, особливо з білими штаньми і чорними макасинами ;) ....  мені також подобається

 

 

Link to comment
Share on other sites

оригінальненько :D


ну до чорного всі яскраві кольори пасують....   оранжeві мокасини до оранжoвого орнаменту по чорному :tu:
 

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я хочу чорну на чорному, є такі?

Є, але вживу така сорочка не "дивиться" тому майстрині не дуже люблять їх вишивати,

http://vish.poltava.ua/sites/default/files/styles/colorbox/public/field/product/sch-046-ch_poltavska3_glad_chorna.jpg

А взявши замість чорної нитки сіру або(синю, червону, жовту, коричневу) вишивка на чоргому полотні вже виглядає  досить гарно

http://www.lubystok.ua/images/01-chs-sorochky/chs-07-05-450-600.jpg

Link to comment
Share on other sites

 хоча сама єврейська спільнота (зі слів цїєї жінки) розругалася із-за українсько-російської війни

 

http://www.ukrainische-kulturtage.de/

 

А как это может быть? Россия отобрала Крым, оболгала и оклеветала Украину, отвоевала кусок территории на востоке Украины - и еще есть люди, которые считают, что в этом виновата Украина? Или я не понимаю, из-за чего вони розругалися? Я вроде считал, что евреи умные, и во всем разбираются...

Link to comment
Share on other sites

А как это может быть? Россия отобрала Крым, оболгала и оклеветала Украину, отвоевала кусок территории на востоке Украины - и еще есть люди, которые считают, что в этом виновата Украина? Или я не понимаю, из-за чего вони розругалися? Я вроде считал, что евреи умные, и во всем разбираются...

 

ну різні є, як виявляється))

розругалися по принципу "хто звідки": євреї з України проти євреїв з Кацапії...

кажуть, що так весь Ізраїль розісрався навпіл B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...