Перейти до змісту

Собака.. Нема собаки..


ALF

Recommended Posts

Вже.. У мене..

Відвіз свою сипатюгу під великий дуб і поховав..

Мордувавалась вона  ці два дні....

Рак вбиває однаково і людей і собак -боляче, важко і назавжди..

Ми не змогли приспати її...Просто не змогли..

Давали знеболюючі скільки могли..

 

.

Змінено користувачем ALF
Link to comment
Share on other sites

сочувствую очень

уже несколько раз пережили такое

последнего шнауцера когда потеряли, думали, все, "максимум рыбки"

10 лет терпели, и, таки, взяли боксершу-потеряшку

Link to comment
Share on other sites

Похоронил ротвейлершу много лет назад. Тоже опухоль. Прожила 11 лет. После этого не смог больше завести собаку.

а я вот понимаю, что зря мы 10 лет без собак прожили

и это лучший способ умерить боль потери

только советуют брать другой породы, но тут я не знаю, т.к. после боксерши не представляю другой породы в доме

и если придется еще заводить собаку, обязательно это будет из приюта

а могли бы, сразу пару бы взяли

отакоеот

Link to comment
Share on other sites

Дякую вам за співчуття..

Не міг подумати, що настільки сумно буде без неї..

Та й думати не хотілось..

Сумно і пусто.. Сиджу в тишині, і за звичкою прислуховусь і обертаюсь щоб глянути як вона там..

Відколи вона захворіла -майже два роки назад -фактично більшість часу була в кімнаті біля мене..

Я собі працював, а вона тинялась поруч..

Link to comment
Share on other sites

ирландский сетер....родословная идёт из псарни николая2...прожил 19лет...был чемпионом Киева..перенёс чумку(правда после неё он как то не очень уже был охотником...поменялся таки характер..стал более мягким..короче утратил охотничью хватку по серьёзному)...и серавно прожил очень много ...

очень умный был..и добрый..малая с него верёвки вила.....а он всё терпел :D

пока не готовы заводить другую....хотя я уже подумываю...о лабрадоре например...а жинка пока никак...уж больно она тяжело перенесла его смерть..хоть он умер в достойном возрасте....

Link to comment
Share on other sites

Співчуваю!Вже 6-й рік іде і ніяк не забувається наша Джульєтта.Двортер"єр.Подібна на Скотчтер"єра,але велика.Дуже розумна і віддана.Готова була загинути за свого хозяїна.До машини не підпускала,коли була в середині.Якщо ми їхали відносно помало,сиділа на пасажирському сидінні,якщо більше 60,пересідала на заднє сидіння,а якщо дуже сильно падала ззаді на коврик.Це її врятувало підчас аварії навеличезній швидкості.Прожила ще 4 роки...Неможу вже більше мати собачки.Не переживу слідуючої втрати.

Link to comment
Share on other sites

Ой, тримайтеся...

 

Це така втрата... і дуже болюча....

взимку поховала свою бульдоню, весною висадила квіти ... але кожного дня , по кілька разів згадую її...

вона подарувала мені майже 10 років смішного клоунського життя. Вона була прекрасна...

Скучаю кожного дня...

 

Співчкваю вам... тримайтеся...

 

:(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...