Перейти до змісту

Наскільки все ж таки в нас все через задню робиться...


Françoise

Recommended Posts

:fp1:

 

 

Передісторія : в мого друга хорватсього добровольця з Азову сьогодні була церемонія нагородження. Вона власне і була. АЛЕ....

 

Сказхали їм бути о 14:00 у Жовтневому палаці. Оскільки він не місцевий і де Жовтневий, я його туди завела. Забрала на Майдані, причому поки йшли, кілька людей в нього щось там запитували з приводу дороги (кажу - ти тепер гідом можеш бути)

 

Приходимо у Жовтневий, там ще кількох побратимів навіть побачив, поки курив коло входу, я вирішила трохи розпитати на вході про "порядок денний".

 

ВНІЗАПНА! (с) фашик донецкий - з'ясовується, що саме нагородження має бути о 16:00, а до того якісь посиденьки та майстер-класи.

Слово "майстер-класи" мене одразу трохи нашорошило. Підіймаємося на 3й поверх, як нам сказали - і тут!!! - якісь столики, ті вояки сидять чи стоять під стінками неначе засватані, а по холу ходять якісь ряжені у костюмах та за столиками сидлять тітки й роблять...ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ

 

Мене на друзки порвало, коли я собі уявила Дениса за цим зайняттям  :lol2:  :weep:

 

Ну скажіть мені, чи є в людей щось у голові???  :fp1:  :weep:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

upd

 

На церемонії просто перерахували імена, а самі нагороди будуть через  місяць у самому полку.

вони навіть не знають, чим саме їх нагородили

 

:fp1:  :lol2:

Додаю  і  свою  голову.  :fp1:

А  хто  це  все  організовував?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Хто саме організатор я не знаю. Мабуть нагороджують вояків з якоюсь там періодичністю, а списки на нагороди їхні підрозділи подають.

А хто і як організовує сам процес нагородження, я гадки не маю. Але згадується "Карнавальна ніч" - "так, коротєнько, мінут на 40"
 

І повн феєрична дурня з тими "майстер-класами" та невидачею нагород на руки. Це вже за гранню навіть не здорового, а бодай якого глузду

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


А хто і як організовує сам процес нагородження, я гадки не маю

В  якій  формі  повідомили  про  нагородження?  Треба  знайти  винуватців  "свята",  конче.  І  оприлюднити  усіма  можливими  способами.  Бо  будемо  вічно  жити  в  такому  лайні.

 

Якщо  це  був  офіційний  захід  і  людей  "під  якимсь  соусом"  запрошували,  то  останні  витрачали  час,  гроші  на  добирання  лише  для  того,  щоб  на  них  подивилися?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:fp1:

 

 

Передісторія : в мого друга хорватсього добровольця з Азову сьогодні була церемонія нагородження. Вона власне і була. АЛЕ....

 

Сказхали їм бути о 14:00 у Жовтневому палаці. Оскільки він не місцевий і де Жовтневий, я його туди завела. Забрала на Майдані, причому поки йшли, кілька людей в нього щось там запитували з приводу дороги (кажу - ти тепер гідом можеш бути)

 

Приходимо у Жовтневий, там ще кількох побратимів навіть побачив, поки курив коло входу, я вирішила трохи розпитати на вході про "порядок денний".

 

ВНІЗАПНА! (с) фашик донецкий - з'ясовується, що саме нагородження має бути о 16:00, а до того якісь посиденьки та майстер-класи.

Слово "майстер-класи" мене одразу трохи нашорошило. Підіймаємося на 3й поверх, як нам сказали - і тут!!! - якісь столики, ті вояки сидять чи стоять під стінками неначе засватані, а по холу ходять якісь ряжені у костюмах та за столиками сидлять тітки й роблять...ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ

 

Мене на друзки порвало, коли я собі уявила Дениса за цим зайняттям  :lol2:  weep%20(1).gif

 

Ну скажіть мені, чи є в людей щось у голові???  :fp1:  weep%20(1).gif

 

 

О. Один из дэбилов - организаторов сего действа  устроил и нынешнюю клоунаду на Майдане (он там пресс-секретарём и пропагандоном)

 

Gromov Igor добавил 5 новых фото.

5 ч · Киев, Украина · 

 

 

Доведеться трохи розказати про себе, особливо враховуючи такі дописи, як висер говорящєй голови МВС Олега Єльцова на "Українській правді"-http://blogs.pravda.com.ua/authors/yeltsov/56cb34f086cd3/

Вік - тридцять два роки, за освітою юрист, вільно володію англійською мовою, журналіст, маю в своєму активі кримінальну справу від режиму Порошенка по ст. 296, ч.3 (хуліганство за попер. змовою групою осіб) за участь у мирному мітингу під АП 03 лютого 2015. Один із числа політв'язнів Пороха, справа досі не закрита, незважаючи на повну відсутність будь-яких доказів.

...

Був одним із організаторів вечора пам'яті кіборгів - останніх захисників ДАП, який відбувся 20 січня 2016 року в будинку Офіцерів та зібрав родини Героїв з усієї України.

 

Постійний організатор та учасник протестних акцій, особливо спеціалізуюся на діяльності Порошенка, вважаю його одним з основних ворогів народу України.

...

Змінено користувачем sanykrimea
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Постійний організатор та учасник протестних акцій, особливо спеціалізуюся на діяльності Порошенка, вважаю його одним з основних ворогів народу України.

...

А народ думает иначе. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...