Перейти до змісту

Розслабтесь...


honey flower

Recommended Posts

У Карпатах з повітря зняли неймовірну відео-екскурсію із села Дземброня до гори Вухатий Камінь (ВІДЕО)
 

На Youtube-каналі Польоти Україною опублікували неймовірну відео-екскурсію Карпатами з висоти пташиного польоту. Вона розпочинається на висоті 1100 метрів у найвисокогірнішому селі України Дземброні та поступово камера підіймається на висоту 1864 метрів до горі Вухатий Камінь, що на Чорногорі.

Фільм відзнято коптером Phantom3 Adv.

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Як  класно,  що  зробили  такий  проект  "Польоти  над  Україною".  Колись  по  ТБ  демонструвався  серіал  "З  висоти  пташиного  польоту"  (над  Європою).  Яка то  була  краса.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Теж  гарний  ролик.  Він  до  Євро- 2012  був  знятий?  Якби зробили  такий  пізнавально-навчальний,  довший,  з  текстом,  бо  я  н-д  сама  не  все  знаю.  Забракло  мені  Дністра  біля  Заліщик  і  Бакоти.  Півгодинний  фільм  треба,  невже  нікому  не  хочеться  таке  чудо  зняти.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То минулорічний аматорський ролик, але автор обіцяє на продовження.

Опубликовано: 28 окт. 2015 г.

Ukraine My Home. This aerial Video is about the Central and the Western parts of Ukraine, about people who live there. Look at those beautiful places. Welcome to my Home. To be continued

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Теж  гарний  ролик.  Він  до  Євро- 2012  був  знятий?  Якби зробили  такий  пізнавально-навчальний,  довший,  з  текстом,  бо  я  н-д  сама  не  все  знаю.  Забракло  мені  Дністра  біля  Заліщик  і  Бакоти.  Півгодинний  фільм  треба,  невже  нікому  не  хочеться  таке  чудо  зняти.

Плануємо з сином, цього літа, познімати дроном біля Бакоти, Врублевець, ну і Джуринський водоспад і Заліщики. Думаю, повинно зростись.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Карпатах з повітря зняли неймовірну відео-екскурсію із села Дземброня до гори Вухатий Камінь (ВІДЕО)

 

 

Щось підказує, що саме там треба будо знімати "Lord Of The Rings"

 

ps: забагатію -- куплю собі такого дрона.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шо значить стидаюся? :acute:

ми наполягаємо показати нового дрона :bat:

Тьотєнька, тіко ни бийте! Я вам все покажу коли воно в мене красиве та велике буде! :)

 

ps: найсправді планую купити таку іграшку. Ще незнаю навіщо, але хочу.

Ох буде бити мене жінка...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...