Перейти до змісту

Номінант на звання "ТП року"


Recommended Posts

https://www.rt.com/news/349506-vnukovo-plane-delay-divorce/

 

Двома словами: їроплан Мацква-Владівосток 7 годин простояв, тому що манді закортілося терміново розлучитися, і вона відмовилась летіти.

Текст англійською, картінки- з підписами мацкальською.

 

Link to comment
Share on other sites

Та ні, я просто не можу собі уявити, яка хуйня могла трапится, щоб під час зльоту в єроплані так закортіло розлучитися, щоб аж бігти прям зараз і похуй літак, квитки, 500 людей і нехай весь світ зачекає

По-перше, РАЦС - не "Макдональдс", одразу не розлучить.  По друге- має пройти якийсь термін, з дня подачі заяви, навіть якщо немає дітей. Якщо є діти або чоловік не згодний на розлучення - тільки через суд. Так якого хуя бігти, коли все одно не розлучать сьогодні?

Але коли думають пиздою замість мозку, хто звертає увагу на такі бюрократичні дрібниці? Головне- слідувати імпульсу.

 

http://s2.quickmeme.com/img/2f/2fabcb1789fe4fc166309d1d0d3384068da257785ead58732345da9455eb9d1c.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 а  я думаю про 500 дебілів, які нічого не змогли зробити та сиділи заручниками, пропустили літаки та проходили додатковий догляд

 

ну так само і про стюардів/стюардес які годинами умовляли  :fp1:

 

500 дебілів на один літак - велика щільність 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 а  я думаю про 500 дебілів, які нічого не змогли зробити та сиділи заручниками, пропустили літаки та проходили додатковий догляд

 

ну так само і про стюардів/стюардес які годинами умовляли  :fp1:

 

500 дебілів на один літак - велика щільність 

 

 

А що вони мали робити, якщо правила такі?

Link to comment
Share on other sites

пігулку дали або заспокійливе - і спала б до самого Владивостока

 

Еге, а тут з'ясувалося, що вона алергік чи у неї індивідуальне несприяння компонентів заспокійливого, і вона гигнулася

Авіакомапнії нащо такий клопіт?

Та й до того ж, вважаю, що питання полягало не в заспокоєнні пацієнтки, а в тому, що якась манда за сміховинним приводом вирішила терміново покинути літак, який вже злітав. А ну як вона терористка, і хоче з'їбатися, підклавши бімбу? Ну заспокоіїв ти її, вона дрихне, злетів- і через годину піздик настав, і шо тобі радості з того, що вона дрихла на борту&

Ні, якщо вже є ознаки тривожної ситуації - краще все перевірити, аніж потім рештки п'яти сотень пасажирів збирати по кушерях.  

Link to comment
Share on other sites

яким чином вона б підклала бімбу?

 

і коли на літак йдуть - людей перевіряють металошукачем 

висадили б іі та викинули чемодан

 

а так витратили час на тупе умовляння а потім висаджування 500 пасажирів

 

ви що виправдовуєте тупість персонала літака чи 500 дебілів, які повелись на цей цирк

Link to comment
Share on other sites

яким чином вона б підклала бімбу?

 

і коли на літак йдуть - людей перевіряють металошукачем 

висадили б іі та викинули чемодан

 

а так витратили час на тупе умовляння а потім висаджування 500 пасажирів

 

ви що виправдовуєте тупість персонала літака чи 500 дебілів, які повелись на цей цирк

 

якась хитровиєбана приблуда, яку не розрізняє металошукач, в її багажу, наприклад

або якась пластикова вибухівка на ній самій, яку вона нишком підклала в ручну поклажу іншого пасажира  

або щзе якась хуйня - хто буде ризикувати, особливо після того, як півроку тому терористи вже підірвали пасажирський літак цієї країни?

Link to comment
Share on other sites

і взагалі за ТП і гендерно образливі гілки з такими назвами жінок чи чоловіків  пропоную банити на тиждень :zrada:

 

задля покращення української культури спілкування

 

це сувора правда життя

треба називати мудаків мудаками, тупих пьозд- тупими пьоздами, і нахуй псевдотолерантність

Link to comment
Share on other sites

ок, є така процедура - викидати багаж пасажира, який не з"явився на рейс, це загальновідома практика

 

що заважало їм висадити її та викинути багаж? це б зайняло набагато менше часу ніж години вмовляння та висаджування усіх 500 пасажирів

 

і чому нічого не пишуть про її чоловіка мудака, який же був у тому самому літаку як я розумію?

 

але намагатися знайти логіку у діях православнозбочених свинособак - марна справа

Link to comment
Share on other sites

ок, є така процедура - викидати багаж пасажира, який не з"явився на рейс, це загальновідома практика

 

що заважало їм висадити її та викинути багаж? це б зайняло набагато менше часу ніж години вмовляння та висаджування усіх 500 пасажирів

 

і чому нічого не пишуть про її чоловіка мудака, який же був у тому самому літаку як я розумію?

 

але намагатися знайти логіку у діях православнозбочених свинособак - марна справа

+1

Я теж не зрозумів до чого тут розлучення. Баришня вирішила терміново покинути літак. Причина в данному випадку не принципова річ. Ну висадили б її та й по всьому.

Link to comment
Share on other sites

ок, є така процедура - викидати багаж пасажира, який не з"явився на рейс, це загальновідома практика

 

що заважало їм висадити її та викинути багаж? це б зайняло набагато менше часу ніж години вмовляння та висаджування усіх 500 пасажирів

 

і чому нічого не пишуть про її чоловіка мудака, який же був у тому самому літаку як я розумію?

 

але намагатися знайти логіку у діях православнозбочених свинособак - марна справа

Вибачте, а як ви визначили, що її чоловік - мудак?

Чи нема тут гендерної образи?

Link to comment
Share on other sites

яке їхало таке здибало

 

згадайте овоща і люсю

 

або кириленка та його плагіаторшу дружину з ліптонами 

Люсю і Кириленчиху я бачив, а цього персонажа ні.

Так чому він мудак?

Ви з ним знайомі?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...