Перейти до змісту

Історичний фільм-розслідування «Україна. Повернення своєї історії»


Dilbert

Recommended Posts

Раджу переглянути

 

http://1plus1.ua/ukraina-povernenna-svoei-istorii/novyny/ukrainci-naresti-diznalisa-ak-naspravdi-vigladav-mazepa-portret

 

25 серпня відбулася успішна прем’єра спеціального проекту телеканалу 1+1 до Дня Незалежності України. Документальний двосерійний фільм «Україна. Повернення своєї історії» виробництва «1+1 Продакшн», який поєднав елементи розслідування та повноцінні наукові дослідження, став найкращим продуктом дня на українському ТБ.

 

Фільм став найбільш рейтинговим продуктом 25 серпня на українському ТБ за аудиторією 18-54: рейтинг по всій Україні склав 3.3%, а в містах 50 К + – 3.9%; частка - 10.6% і 12.7%, відповідно.

Особливо високий інтерес до фільму виявили кияни: частка по аудиторії Київ 18-54 - 20.1%, рейтинг - 5,1%. За київською аудиторією 18-54 «Україна. Повернення своєї історії» став найбільш рейтинговим документальним фільмом на українському ТБ з початку року. Окрім того, фільм став лідером у слоті показу, випередивши телепродукти на інших каналах.

ТОП-6 каналів у слоті д/ф «Україна. Повернення своєї історії»

(25.08.2016, доля 18-54 Україна / 18-54 50К+)

http://image.tsn.ua/media/images4/original/Aug2016/385706672.jpgФільм покликаний розвінчати міфи та повернути українцям украдену історію, яку протягом століть методично намагалися стерти з народної пам’яті, викривляючи справжні факти.

Основними сюжетними лініями стали три історії: відновлення зовнішності дружини Ярослава Мудрого, шведської принцеси Інгігерди, яку російські священнослужителі зробили своєю святою, по кістках із саркофагу в Софії Київській. Автори фільму за допомогою новітніх технологій відтворили справжнє обличчя видатного українського гетьмана Івана Мазепи, зображення якого було заборонене Петром І після укладення союзу зі Швецією.

http://image.tsn.ua/media/images4/original/Aug2016/385706637.jpg

Окрім того, творці фільму провели дослідження для встановлення місця поховання короля Данила, більш відомого як Данило Галицький, та розкрили правду про величне королівство, яким він правив. А ниточки розслідування місцезнаходження знаменитої корони Данила привели авторів спочатку до Польщі, а потім до Москви.


«Фільм «Україна. Повернення своєї історії» - це подія в науково-популярному кінематографі і в історичній сфері. Ми, науковці і музейники, між собою вже давно говорили про те, що українська історія були переписана. І вчора нарешті цю тему висвітили на великому екрані. Я впевнена, коли цей фільм побачать всі українці, ми дуже змінимось. Мене вразив відтворений образ дружини Ярослава Інгігерди, але найбільше - портрет Івана Мазепи. Адже саме таке зображення гетьмана ми відкрили на одній із фресок у Софії Київській 10 років тому, коли зняли шар фарби, нанесеної у царські часи. Цей фільм має продовжуватись, адже ще є багато що сказати. Проект має бути перекладений англійською мовою та показаний всьому світу, повинна бути показана наша правдива історія», - коментує Генеральний директор заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


«Україна. Повернення своєї історії»

 

Нарешті щось зняли цікавеньке науково-популярне, і не надто занудне як для пересічної людини :tu: Молодці, от би продовжили...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...