Перейти до змісту

Какой актер/актриса у вас ассоциируется с Россией?


Kot

Recommended Posts

 

  • Я за себе скажу там. З дитинства, коли подивилася "Собаку на Сіні", гра Терехової мене вразила до глибини. Я навіть не знаю чого саме. Просто це така "бімба"(с), що описати я не можу, ніяк. В мене бракує слів

Я не думаю, що тут має місце політика чи будь-що. Це просто талант,кий понад УСЕ

Я знаю, що в неї зараз Альцгеймер. Я гадки не маю про її політичні вподобання. Це АКТОРКА. Які народжєється 1 раз на століття.

В неї мама поляка. Через те й та сама "шляхетність", яку "Констанції Альфьоровой не мати НІКОЛИ. Гени не ті.

 

 

Мы сейчас не обсуждаем насколько талантлив актер/актриса... Маргарита Терехова у вас ассоциируется с  типичной представительницей России? Как по мне, русские бабы должны быть крупные, дородные (рубенсовские), чтобы бока у нее свисали с краев табуретки..., и обязательно красные щеки (подкрашенные буряком) на круглом лице. А вот мужики наоборот, все мелкие, вечно пьяные в одеже на вырост...

 

http://glasweb.com/image/photos/anons_4323_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

не, в ЭТОМ плане Маригарита Терехова не ассоциируется никак

корнм мамы полячки там просто лізуть з усіх ущелин

 

Маю зазначити. Я її прихильця.

Я гадки не маю а ні про її освіту а ні про її інетелект, принаймні з преси. ТОМУ що вона .велика! мІ вона красуня!!!!!!!!!!!!!Таа\ "бат, це я кажу! в кого крові "альонушки братца івагушки" чи то ......."концтанціяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!"

"Маргарита! Ти КОРОЛЕвА !   У будь-якій ролі 

Вони АКТОРКА. З ВЕЛИЧЕЗНОЇ літери. Ніхто з раз для мене з неї зрівнятися не може!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...