Перейти до змісту

Форуму необходимы новые пользователи!


Бодя

Recommended Posts

а может все-таки фупчегам рекомендовать сохранять ники для облегчения принятия решения выпуска из карантина?

Так хто тут має приймати судьбоносні рішення щодо звільнення з КПЗ пісочниці карантину? І на підставі яких міркувань?

Link to comment
Share on other sites

Как я понял, помимо Карантина уже созданы и другие форумы, и ФУПовцы уже там, но новичкам они просто не видны? И чётких критериев доступа пока нет?

Link to comment
Share on other sites

@Эгле,вас додадуть до основного форуму. Ми теж люди, в нас є основна робота і родина. А ще іноді ми спимо.

 

Я десь за півтори години запущу наступну порцію новачків.

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------
Фома, я Вам вище   поставила запитання,  чи можна по рекомендації приводити друзів?....   Ви відповіли - так....  але  тут виникає ситуація, схожа з Жоржом: людина, яку я хочу запросить, є дуже вихованою, цікавою і високообізнаною, і в плані історії також;  але він не є нашим однодумцем, скоріше вже вболівальником Путіна, але аргументованo, виважено...  мені  часто  не вистачає фактів, щоб  довести йому  мою думку, а він закидує все новими аргументами :)...  тому і вирішила запросити  його сюди, нехай тут спробує :D...    то що, тепер відмовляти? :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...