Перейти до змісту

Чия Маруся?


Луша

Recommended Posts

Так названа еліта закуклилась і тупо сере на народ. При таких розкладах вибори не мають ніякого сенсу взагалі. 

За кого не проголосуй ти вибираєш кума Путіна.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так названа еліта закуклилась і тупо сере на народ. При таких розкладах вибори не мають ніякого сенсу взагалі. 

За кого не проголосуй ти вибираєш кума Путіна.

   тут  в  одній  гілочці  дуже освідчені  та авторитетні  писали що нізя  за вила  братися

Link to comment
Share on other sites

   тут  в  одній  гілочці  дуже освідчені  та авторитетні  писали що нізя  за вила  братися

правильно писали і пишуть, бо вила не вирішують проблеми, люба проблема схожа на Місяць.

Link to comment
Share on other sites

Так названа еліта закуклилась і тупо сере на народ. При таких розкладах вибори не мають ніякого сенсу взагалі. 

За кого не проголосуй ти вибираєш кума Путіна.

Вибори це еволюційний шлях, правда цей шлях буває досить звилистим.

Link to comment
Share on other sites

конечно можно быть далеким от политики, но есть понятие окружения, среды обитания и общения.

Если медведчуки-шуфричи не живут в твоем ареале, то и пересечься с ними не получится. И уж тем более подружиться-породниться.

Link to comment
Share on other sites

Сумно, але так і є.

І нормальній людині туди не пробитися.

І всі розкручені у масмедіа герої персоналії з якимось зашкваром обов'язково.

 

Це як прострочені продукти у супермаркетах з перебитою датою - купиш, відкриєш, а воно смердить...

Link to comment
Share on other sites

Так названа еліта закуклилась і тупо сере на народ. При таких розкладах вибори не мають ніякого сенсу взагалі. 

За кого не проголосуй ти вибираєш кума Путіна.

Если голосовать исключительно за тех кого предлагает Путин, то конечно, только за кумовьев Путина и получается. Я так понимаю надо смириться и выбрать Ляксеича еще на один срок? Он так хочет, а выбора все равно нет. 

Link to comment
Share on other sites

конечно можно быть далеким от политики, но есть понятие окружения, среды обитания и общения.

Если медведчуки-шуфричи не живут в твоем ареале, то и пересечься с ними не получится. И уж тем более подружиться-породниться.

У нас не все так запущено и не все такие сцыкуны, что-бы жить с батальоном охраны. Не знаю как Медведчука, а с Шуфричем вполне можно повстречаться. 

Link to comment
Share on other sites

Любов Чарівна

Люди, я щось пропустила , що ця украіноненависна тварюка робить в ОБСЄ, хто її туди відрядив, вірніше їх ? 
Блін, ви всі знаєте як я до влади відношусь, критикую бо є за що , але оцей непотріб не то, що до ОБСЄ посилати - давно посадити за грати треба . 
Ось тому і критикую головного кондітера, бо він їх береже,як зеницю ока ! 
----- 
Елена Бережная : 
Приятно даже в ОБСЕ в Вене встречать старых, близких друзей и вместе ставить на место завравшихся представителей майданной власти, неоспоримыми аргументами - как в старые добрые времена, которые очень скоро вернутся...1f609.png261d_1f3fb.png
 
18952986_870671766430827_430610325141108
 
 
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...